موضوعات وبسایت : اخبار
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

اعلام موجودی حساب جاری طلایی بانک سپه

نویسنده : رضا قربانی | زمان انتشار : 18 اسفند 1400 ساعت 17:50

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان اعلام موجودی حساب جاری طلایی بانک سپه را مطالعه خواهید کرد.

Bullet01.gif

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

 کاربر محترم؛


Bullet01.gif

 با تشکر از همکاری اداره کل تشکیلات و روشها بانک سپه در پاسخ به پرسشهای کاربران، متن کامل پاسخهای ارسالی در ذیل قابل دسترسی است:
 - درصورت داشتن حساب عابربانک برای دریافت رمز از شعبه (به منظور مشاهده صورتحساب از طریق اینترنت) آیا باید به شهری که در آن افتتاح حساب شده مراجعه کرد؟

مراجعه به شعبه افتتاح کننده لزومی ندارد. دارندگان حساب های عابربانک می توانند با در دست داشتن مدارک شناسایی معتبر در یکی از شعب بانک سپه مراجعه نموده و رمز اول خدمات غیرحضوری خود را دریافت نمایند.


 - آیا می توان با استفاده از حساب عابربانک، وجه چک مربوط به شعب شهرستان را وصول کرد؟

دارندگان حساب‌های عابربانک می توانند به یکی از شعب بانک سپه مراجعه نموده و از طریق سامانه واریز و برداشت بهنگام (On line) چک های داخلی عهده شهرستان را وصول و به حساب عابربانک خود واریز نمایند.


 - تاریخ انقضای کارت عابر بانک اینجانب در روی کارت 1/86 قید شده آیا با انقضای کارت فقط می توان از طریق شعب، وجه دریافت نمود؟ آیا یک فرد می تواند دارای دو یا چند حساب عابر بانک باشد تا وجه را بین حساب‌ها منتقل کند ؟

بله؛ درصورت انقضای کارت، دارنده حساب می تواند از طریق یکی از شعب بانک وجه دریافت نموده و همان زمان نیز درخواست تمدید کارت جدید نماید. ضمن این که منعی برای داشتن دو یا چند حساب عابربانک وجود ندارد و فرد می تواند، انتقال وجه به سایر حساب های عابربانک خود داشته باشد.


 - چگونه می توانم عملیات انتقال وجه را از حساب جاری طلائی به حساب عابر بانک و بالعکس انجام دهم؟

در حال حاضر انتقال وجه از حساب جاری طلایی به حساب عابر بانک و بالعکس از طریق سامانه های بانکداری اینترنتی، همراه بانک و دستگاه‌های عابربانک سپه امکان پذیر می باشد.


 - آیا از طریق دستگاه عابر بانک سپه می توان قبض تلفن همراه را پرداخت کرد؟

بله؛ با مراجعه به دستگاه های عابربانک سپه می توان قبض تلفن همراه را پرداخت نمود.


 - آیا می توان از طریق تلفنبانک سپه در منزل، صورتحساب جاری طلایی و عابربانک را دریافت نمود؟

بله؛ در صورتی که شما دارای دستگاه نمابر (فاکس) بوده و رمز اول خدمات غیرحضوری مربوط به حساب خود را از شعبه دریافت کرده باشید می توانید از طریق تلفنبانک سپه به شماره تماس 64058- 021 صورتحساب خود را دریافت نمائید.


 - درصورتیکه مشتری یک سال از کارت عابربانک خود استفاده ننماید آیا این حساب هنوز فعال است؟

بله؛ حساب فعال می باشد و می توانید از خدمات مربوط به کارت‌های عابربانک سپه استفاده نمائید.


 - مشتریان چگونه می توانند از شاخص شعبه ای که در آن افتتاح حساب عابربانک نموده اند مطلع شوند؟

چهار رقم اول شماره حساب متصل به کارت عابربانک شما، شاخص شعبه ای است که در آن افتتاح حساب نموده اید . برای آگاهی از شماره حساب متصل به کارت عابربانک خود می توانید به یکی از شعب بانک سپه مراجعه نموده و از شماره مذکور مطلع شوید. همچنین می توانید با مراجعه به سامانه بانکداری اینترنتی سپه به نشانی 

www.ebanksepah.ir

از شماره یادشده آگاهی یابید.


 - چگونه می توان از موجودی حساب عابر بانک و جاری طلایی مطلع شد؟

دارندگان حساب های عابربانک و جاری طلایی علاوه بر مراجعه به دستگاه‌های عابربانک (ATM) و پایانه های فروش (POS) می‌توانند با مراجعه به سامانه های غیر حضوری زیر از موجودی حساب خود آگاه شوند:

   1- از طریق سامانه

بانکداری اینترنتی

سپه: دارندگان حساب های عابر بانک و جاری طلایی برای مشاهده موجودی حساب خود از طریق اینترنت، بایستی با در دست داشتن مدارک شناسایی معتبر به یکی از شعب بانک سپه مراجعه نموده و رمز اول خدمات غیرحضوری خود را دریافت نمایند و سپس با وارد شدن به سامانه بانکداری اینترنتی بانک سپه به نشانی 

www.ebanksepah.ir

از موجودی و صورتحساب خود به صورت بر خط (Online) مطلع شوند.

   2- از طریق سامانه

همراه بانک

سپه: کلیه دارندگان حساب های عابربانک و جاری طلائی که دارای تلفن همراه هستند، می توانند با نصب نرم افزار مربوطه از سایت 

mobile.ebanksepah.ir

و با استفاده از رمز اول خدمات غیر حضوری از خدمات همراه بانک سپه از جمله مشاهده موجودی حساب خود بهره مند شوند.

   3- از طریق سامانه 

تلفنبانک

سپه: دارندگان حساب‌های عابربانک و جاری طلایی با استفاده از رمز اول خدمات غیرحضوری می توانند از طریق تلفنبانک سپه از موجودی حساب خود مطلع شوند. شماره تماس تلفنبانک سپه 64058 - 021 می باشد.

 - آیا حساب عابربانک جزء حسابهای پس انداز محسوب شده و در قرعه کشی شرکت داده می شود. لطفاً در مورد نحوه محاسبه سود آن توضیح دهید.

در بانک سپه دو نوع حساب عابربانک وجود دارد:

   1- حسابهای عابربانک کوتاه مدت که جزء حسابهای سپرده کوتاه مدت بوده و در قرعه‌کشی شرکت داده نمی شوند. سود حسابهای عابربانک کوتاه مدت به صورت روزشمار و نسبت به کمترین مانده هرروز آن ماه محاسبه و در ابتدای هر ماه بعد به حساب واریز می گردد.

   2- حسابهای عابربانک قرض الحسنه که جزء حسابهای پس انداز قرض‌الحسنه محسوب شده و در قرعه کشی این نوع حساب‌ها شرکت داده می شوند.


 - درمورد کیفیت کارت‌های عابربانک و نحوه نگهداری صحیح آنها توضیح دهید.

در حال حاضر بانک سپه دارای چندین میلیون فقره کارت عابربانک فعال می باشد که روزانه تعداد کمی از آنها و آن هم به دلایل مختلفی چون (خرابی، مفقودی، سرقتی، شکسته، انقضاء مدت و...) برای صدور مجدد به اداره کل بانکداری الکترونیک ارسال می گردد. لذا کارت‌های عابربانک از نظر کیفیت، دارای کارایی مطلوب می باشد. اما این کارت‌ها نیز همانند تمامی کارت‌های مغناطیسی نسبت به میدان های مغناطیسی حساس می باشند. بنابراین بایستی از نگهداری آن نزدیک تلفن همراه (موبایل)، کارت تلفن، عبور از گیت فرودگاه و باند و بلندگوهای وسایل الکترونیکی و... خودداری گردد.


 - آیا می توان با مراجعه به داخل شعب بانک سپه مجهز به دستگاه عابربانک (ATM) مبلغی بالاتر از سقف برداشت روزانه این دستگاه‌ها از حساب عابر بانک وجه نقد برداشت نمود؟

بله؛ با مراجعه به شعب بانک سپه مجهز به پایانه فروش (POS) می توان با استفاده از کارت عابربانک، مبلغی بالاتر از سقف برداشت روزانه دستگاه‌های عابربانک، از حساب مذکور وجه نقد برداشت نمود.


 - درصورت مفقودی کارت عابربانک چه اقدامی باید انجام داد؟

برای اعلام مفقودی کارت‌های عابربانک حالت‌های زیر متصّور است:

     1- در صورتی که هنگام مفقودی، رمز به همراه کارت عابربانک نبوده، مشتری بایستی با دردست داشتن کارت شناسایی معتبر (شناسنامه، گواهینامه رانندگی، گذرنامه و کارت ملی) ضمن مراجعه به هریک از شعب بانک سپه یا اداره کل بانکداری الکترونیک می تواند نسبت به اخذ کارت جدید اقدام نماید.

     2- در صورتی که هنگام مفقودی، رمز به همراه کارت عابربانک بوده، مشتری بایستی در اسرع وقت درساعات اداری با رعایت موارد فوق به نزدیکترین شعبه برای درخواست مسدود نمودن حساب و صدور مجدد کارت مراجعه نماید یا در ساعات غیر اداری ضمن تماس با دایره امور مشتریان اداره بانکداری الکترونیک از طریق شماره تلفن 35912444 (021) نسبت به انسداد حساب اقدام نموده ولیکن در اول وقت اداری روز بعد (روز کاری بعد) با در دست داشتن مدارک شناسایی معتبر، به یکی از شعب بانک سپه یا اداره کل بانکداری الکترونیک مراجعه نموده و درخواست صدور کارت جدید نماید. بدیهی است درصورت عدم مراجعه به شعبه یا اداره کل بانکداری الکترونیک در مدت تعیین شده، نسبت به رفع انسداد از حساب مورد نظر اقدام مقتضی بعمل خواهد آمد.

     3- اعلام و ثبت مفقودی کارت های عابربانک سپه، از طریق سامانه‌های 

بانکداری اینترنتی

و تلفنبانک سپه (64058) نیز امکان­پذیر می‌باشد و در صورت ثبت مفقودی در سامانه‌های مزبور، کارت غیرفعال شده و به منظور فعال سازی مجدد کارت، مشتری بایستی به همراه مدارک شناسایی معتبر به یکی از شعب بانک سپه مراجعه نماید.


 - درصورتی که مشتری، شماره رمز کارت عابربانک خود را فراموش کند چه اقدامی لازم است انجام دهد؟

در صورتی که هریک از دارندگان حساب عابربانک رمز کارت خود را فراموش نمایند، می توانند با در دست داشتن مدارک شناسایی معتبر به یکی از شعب بانک سپه مراجعه نموده و درخواست صدور رمز جدید نمایند. بدیهی است هنگام صدور رمز جدید کارت، کارمزد مربوطه از صاحب حساب اخذ خواهد شد.


 - آیا می توان از طریق دستگاه های عابربانک سپه از حساب جاری طلایی برداشت وجه نمود؟

درحال حاضر امکان برداشت از حساب جاری طلایی از طریق دستگاه های عابربانک سپه به میزان سقف مجاز برداشت روزانه از دستگاه های یاد شده مقدور می باشد.

 - نحوه واریز وجه به حساب عابربانک را توضیح دهید.

واریز وجه به حساب عابربانک از طریق تکمیل فیش نقدی در شعب میسر می باشد. همچنین از طریق سامانه های غیرحضوری شامل: بانکداری اینترنتی و همراه بانک سپه نیز می توان از سایر حسابها به حساب عابربانک مورد نظر انتقال وجه داد.

 - لطفاً در مورد شبکه شتاب و تعداد بانک‌هایی که مشتریان با استفاده از کارت عابربانک می توانند از خودپرداز آن بانک‌ها استفاده کنند توضیح دهید.

شتاب یا شبکه تبادل اطلاعات بین بانکی، سامانه ای است که توسط شرکت پیمانکار و تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، تبادل اطلاعات تراکنش های بین بانکی را بین اعضای شبکه مذکور امکان پذیر نموده است. شایان ذکر است که برخی از خدمات قابل استفاده در این شبکه از طریق دستگاه های عابربانک، عبارتند از: دریافت وجه، دریافت موجودی حساب، انتقال وجه، پرداخت قبوض و... .


 - چه مدت زمان لازم است تا پس از واریز وجه به حساب عابربانک یا جاری طلایی، موجودی حساب به نحو صحیح از طریق تلفنبانک اعلام شود؟

اطلاعات ارائه شده از طریق سامانه تلفنبانک سپه به شماره تماس 64058-021 به صورت آنی و بر خط (On line) می باشد.


 - اگر مشتری، هنگام انتقال وجه از حساب عابربانک به حساب عابربانک دیگر شماره حساب را اشتباه وارد کند به کدام مرجع رسیدگی کننده باید مراجعه کند؟

در تمامی سامانه های بانک سپه که انتقال وجه در آن ها مجاز می باشد، مانند : دستگاه های عابربانک، بانکداری اینترنتی و همراه بانک، هنگام انتقال وجه و پس از ثبت شماره حساب، نام گیرنده وجه (ذینفع) به کاربر (مشتری) نمایش داده می شود و عملیات انتقال وجه پس از تأیید نهایی کاربر انجام می گردد، لذا در صورت ثبت اشتباه شماره حساب گیرنده وجه (ذینفع) و تأیید نهایی، مسئولیت آن بر عهده مشتری می باشد.  

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با اعلام موجودی حساب جاری طلایی بانک سپه [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
www.banksepah.ir .
در مورد عابربانک - بانک سپه

در مورد عابربانک و جاری طلایی. ... چگونه می توان از موجودی حساب عابر بانک و جاری طلایی مطلع شد؟ ... برای اعلام مفقودی کارت‌های عابربانک حالت‌های زیر متصّور است: ادامه...


www.banksepah.ir .
انتقال وجه از حساب جاری طلایی به حساب عابربانک سپه

مدیر اداره کل فناوری اطلاعات بانک سپه از ایجاد امکان انتقال وجه از حساب جاری ... یا انتقال از حساب کارت موجودی کافی نباشد ولی در حساب جاری طلایی مبلغ مورد نظر وجود ... ادامه...


www.banksepah.ir .
در مورد حساب جاری - بانک سپه

آیا معرف حساب جاری مسئولیت تضامنی دارد؛ لطفا ً در مورد میزان تعهد معرف توضیح بفرمایید؟ معرف حساب ... مصوب 1380 در طرحهای تولیدی اخذ چک با ظهر نویسی ضامن معتبر بلامانع اعلام شده است. - در مورد ... آیا بر روی چک جاری طلایی بجای امضا می توان مهر زد؟ با عنایت ... چگونه می‌توان بدون رفتن به بانک از موجودی حساب جاری باخبر شد؟ ادامه...


www.banksepah.ir .
سامانه خدمات اینترنتی (Internet Banking) - بانک سپه

مدیریت کارت‌: مشاهده لیست کارت‌ها و موجودی آنها، تغییر حساب پیش‌فرض کارت، مفقودی کارت - انتقال وجه: به کارت‌ها و حساب‌های سپه، کارت‌های شتابی، حساب‌های سایر ... ادامه...


www.banksepah.ir .
حساب قرض الحسنه جاری - بانک سپه

حساب سپرده قرض الحسنه جاری حساب جاری در ردیف حسابهای قرض الحسنه بوده و برای اشخاص حقیقی و حقوقی قابل افتتاح می باشد. همچنین اشخاص می توانند به صورت ... ادامه...


rasanebank.com .
اینترنت بانک سپه . انتقال وجه ، کارت به کارت ، اعلام موجودی ...

Jump to فعالسازي حسابهاي متمركز(جاري طلايي ) و عابربانك‎ — -۱ حسابهاي متمركز(جاري طلايي ) و عابربانـك در اينترنـت بـه صـورت Online مـيباشـند . بدين شكل ... ادامه...


www.mehrnews.com .
واکنش بانک سپه به گزارش سرگردانی صاحبان حساب جاری طلایی ...

Jul 13, 2010 — بانک سپه در واکنش به گزارش "سرگردانی صاحبان حساب جاری طلایی بانک ... شنبه مورخ 19/4/89 و اعلام تعطیلی ادارات و سایر مراکز در روز یکشنبه و دوشنبه به ... چکهای طلایی نیز در صورت عدم کفایت موجودی چکها را بلا اقدام برگرداند. ادامه...


www.mehrnews.com .
سرگردانی صاحبان حساب جاری طلایی بانک سپه/ ابهام در رعایت ...

Jul 12, 2010 — برخی صاحبان حسابهای جاری طلایی بانک سپه در حالی با تعطیلی ... داد و اعلام کرد دستگاههای خدماتی از جمله بانکها و بیمارستانها در این روزها باید به خدمات ... گونه ای که وقتی آنها برای تامین موجودی حساب خود به شعبات مراجعه کردند و با ... ادامه...


banki.ir .
حساب جاری بانک سپه - بانکی

سه شنبه ، 15 مرداد 1387 ، 16:06. حساب های جاری بانک سپه. حساب سپرده قرض الحسنه جاري اشخاص حقوقي يكي ازسپرده هاي ديداري مي باشد و با افتتاح آن اشخاص حقيقي ... ادامه...


way2pay.ir .
آموزش گام به گام دریافت موجودی اینترنتی بانک سپه به زبان ساده

Sep 13, 2016 — مشاهده آنلاین موجودی حساب بانک سپه مانده کارت. ... در واقع در این مطلب سعی داریم به ساده‎ترین شکل ممکن اعلام موجودی اینترنتی بانک سپه را به شما ... ادامه...


way2pay.ir .
همه چیز در مورد تلفنبانک بانک سپه / راهنمای آموزشی - راه پرداخت

Nov 30, 2013 — همه چیز در مورد تلفنبانک بانک سپه / راهنمای آموزشی بانکداری الکترونیک اعلام موجودی پرداخت قبوض خرید تلفنی پیگیری چک شبا جاری طلایی اینترنت ... اطلاع از موجودی و سه گردش آخر حساب; پرداخت قبوض; دریافت صورت حساب از ... ادامه...


banker.ir .
چند طرح وام و تسهیلاتی بانک سپه - بنکر

طرح باران 2 بانک سپه. در این طرح تمامی متقاضیان (مشتریان حقیقی و حقوقی) یک فقره سپرده قرض الحسنه جاری کارت (جاری بدون دسته چک - متمرکز)و با حداقل موجودی ... ادامه...


www.bankavl.com .
وام و تسهیلات بانک سپه

Oct 29, 2020 — در این طرح تمامی متقاضیان (مشتریان حقیقی و حقوقی) یک فقره سپرده قرض الحسنه جاری کارت (بدون دسته چک - متمرکز) و با حداقل موجودی ۱۰ میلیون ... ادامه...


www.bankdata.ir .
بانک سپه | حساب قرض الحسنه جاری طلائی - بانک ديتا

حساب جاری طلائی در ردیف حسابهای سپرده قرض الحسنه جاری است و به صورت ... 3- دارا بودن حساب عابربانک و یا افتتاح همزمان حساب عابربانک و حساب جاری طلایی. ادامه...


ebanksepah.ir .
اینترنت بانک سپه

کاربر گرامی. برای اولین ورود به اینترنت بانک جدید، لطفا از نام کاربری و رمز عبور فعلی خود استفاده کنید، در صورت نداشتن یا فراموشی نام کاربری و رمز عبور خود، ... ادامه...


www.rade.ir .
حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت عابربانک طلایی بانک سپه ...

May 3, 2016 — بانک سپه. سود. 10 ٪. حداقل موجودی. 200,000 تومان. کارت بانکی. دسترسی آنلاین. تخفیف بیمه‌ای. قرعه‌کشی. مدارک لازم. عابربانک طلایی حسابی ... ادامه...


tourism.isfahancht.ir .
راهنمای استفاده کنندگان - Isfahan Tourism || IsfahanCHT.Ir

نحوه اطلاع از صورتحساب و گردش حساب های طلایی بانک سپه ... می بایست پس از کنترل موجودی کارت از طریق تلفنبانک به شماره تلفن 64099، فرم پرداخت سفر کارت ... ادامه...


bankvam.com .
وام 2 درصد بانک صادرات شرایطی آسان با کم ترین سود ممکن ...

طبق اعلام بانک صادرات در این طرح تا دو برابر معدل حساب‌جاری طلایی مشتری و تا سقف ۳۰ میلیون تومان وام ۲ درصدی در اختیار ... شرط اصلی اعطای این وام به دارندگان این حساب، داشتن معدل موجودی حساب حداقل ۶ ماه و حداکثر ١٢ ماه است. ... قبلی وام بانک سپه. ادامه...


sb24.ir .
پرسش و پاسخ | بانک سامان

اتباع دیگر کشورها چگونه می‌توانند در بانک سامان افتتاح حساب کنند؟ ... دستگاه در رسید ارائه‌شده عملیات را ناموفق اعلام کرده، با این وجود وجه مربوط از حساب کسر شده است. ... در صورت گذشتن تاریخ انقضا کارت هدیه‌ای که موجودی دارد چه اقدامی باید انجام دهم؟ ... برای دریافت خدمات مشتریان ویژه مانند تشریفات فرودگاهی، کارت طلایی، بیمه و . ادامه...


www.magiran.com .
خودمختاری بانک سپه در اعلام تعطیلی مردم را متضرر کرد - Magiran

برخی صاحبان حساب های جاری طلایی بانک سپه در حالی با تعطیلی غیرمنتظره برخی ... درباره چک های طلایی نیز در صورت عدم کفایت موجودی چک ها را بلااقدام برگرداند. ادامه...


nokhostbank.blogfa.com .
شهریور ۱۳۸۹ - بانک سپه

ورود به سامانه اطلاع از مبلغ یارانه ها، واریزی به حسابهای معرفی شده در بانک سپه: ... ایران در تاریخ 12/3/88 ساختار یک شناسه منحصر به فرد را برای هر حساب بانک اعلام کرد. ... 3883950 ریال موجودی صندوق بازنشستگی درجه داران ارتشی بود تشکیل و شروع به ... رديف, نام, کد, شهر, آدرس, پيش شماره, تلفن 1, تلفن 2, ATM, جاري طلايي, POS ... ادامه...


vamchi.com .
تسهیلات و وام بانک سپه، دومین بانک دولتی ایران | وام چی %

وام بانک سپه با اولویت برای نظامیان و البته برای مشتریانی که با بانک کار می کند در قالب طرح های ... قیمت زنده طلا، سکه، دلار و ارز ... ا با رعایت سایر مقرراتی که بانک اعلام داشته می‌باشد. ... در این طرح تمامی متقاضیان (مشتریان حقیقی و حقوقی) یک سپرده قرض الحسنه جاری کارت (بدون دسته چک) و با حداقل موجودی ۱۰ میلیون ریال برای ... ادامه...


tejaratgardan.ir .
انواع وام قرض الحسنه فوری با جدول اطلاعات کامل - تجارت گردان

Apr 3, 2020 — توضیحات, – معدل حساب یعنی میانگین موجودی حساب در پایان هر روز در یک بازه مشخص- در این طرح مبلغی ... شرایط وام قرض الحسنه فوری بانک سپه. ادامه...


www.softgozar.com .
دانلود مشاهده گردش حساب - SoftGozar.com - سافت گذر

Oct 30, 2020 — دانلود همراه بانک سپه Sepah | دانلود مشاهده گردش حساب. ادامه...


asrebank.ir .
حساب قرض الحسنه پس انداز طلایی بانک سپه چیست؟ (+ جزئیات ...

عصر بانک؛ افرادی که به دلایلی از مزایای حساب جاری طلایی محروم هستند، می توانند برای انجام عملیات بانکی خویش از این حساب که تمامی مزایای حساب جاری طلایی (به جز ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر