موضوعات وبسایت : اخبار
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

وام دستگاه کارت خوان بانک سپه

نویسنده : علیرضا | زمان انتشار : 17 اسفند 1400 ساعت 18:24

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان وام دستگاه کارت خوان بانک سپه را مطالعه خواهید کرد.

Bullet01.gif

کاربر محترم؛

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

Bullet01.gif

با تشکر از همکاری اداره کل تشکیلات و روشها بانک سپه در پاسخ به پرسشهای کاربران، متن کامل پاسخهای ارسالی در ذیل قابل دسترسی است:

 - درمورد انواع وام ها و وام قرض الحسنه توضیح دهید.

کاربر گرامی پاسخ سؤال شما بطور کامل در بخش 

عقود بانکداری اسلامی

و بخش 

خدمات ریالی

سایت بانک سپه توضیح داده شده است.

- شرایط استفاده از تسهیلات در بانک سپه ویژه اعضای هیأت علمی دانشگاه ها را توضیح دهید.

اعضای هیأت علمی دانشگاهها با داشتن مدارک مستند می توانند حداکثر 1.000 میلیون ریال (یکصد میلیون تومان) با دوره بازپرداخت حداکثر پانزده سال و مطابق سیاست ها و ضوابط اعتباری بانک مرکزی ج.ا.ا. و شورای پول و اعتبار، از تسهیلات خرید و ساخت مسکن استفاده نمایند.

 - آیا امکان اقساطی نمودن بازپرداخت تسهیلات مضاربه وجود دارد؟

امکان اقساطی شدن بازپرداخت تسهیلات مضاربه با توجه به ماهیت عقد مزبور میسر نمی­ باشد.


 - آیا تسهیلاتی را که فقط جهت خرید و فروش بخش (کشاورزی و لوازم خانگی و...) می باشد و با ارائه فاکتور وام تعلق می گیرد، می توان در جهت مصارف دیگر استفاده نمود؟

خیر؛ با توجه به پیش فاکتور ارائه شده، تسهیلاتی را که بابت بخش ( کشاورزی و لوازم خانگی و...) دریافت شده باید در همان بخش مصرف نمود.


 - درباره نرخ سود تسهیلات خرید خودرو و شرایط خودرو مورد نظر توضیح دهید.

به منظور خرید یک دستگاه خودرو نو و دست اول از تولیدات داخل کشور معادل هشتاد درصد قیمت خودرو، حداکثر 70 میلیون ریال تسهیلات با نرخ سود  

براساس ضوابط اعتباری سال پرداخت تسهیلات

و حداکثر مدت بازپرداخت 5 ساله به متقاضیان اعطا می گردد و پرداخت تسهیلات خرید خودرو صرفاً با واریز آنی وجوه تسهیلات به حساب شرکت سازنده خودرو امکان­پذیر است.


 - شرایط و نحوه استفاده از تسهیلات ویژه نخبگان در بانک سپه چگونه است؟

بانک مرکزی ج.ا.ا. اعلام نموده معرفی مشمولین و نخبگان موضوع آئین نامه جذب و نگهداری نیروی انسانی از طریق دبیرخانه کار گروه جذب و نگهداری نخبگان و تایید بالاترین مقام دستگاه اجرایی می باشد، حداکثر سقف تسهیلات اعطایی مبلغ 3.000 میلیون ریال (دویست میلون تومان) برای خرید مسکن و برای ساخت مسکن در قالب عقد اجاره به شرط تملیک با دوره بازپرداخت حداکثر بیست سال و با رعایت نرخ های سود و نسبت های مصوب بخش مسکن در سیاست ها و ضوابط اعتباری تعیین می­ شود.


 - اگر تسهیلات گیرنده، اقساط تسهیلات خود را پرداخت نکرده و متواری شود و دارای دو ضامن باشد آیا بانک برای دریافت مطالبات خود بدهی او را بین دو ضامن به طور مساوی تقسیم خواهد کرد؟

نظر به اینکه تعهد ضامنین در قراردادهای اعطای تسهیلات، تعهد تضامنی است، لذا طبق مواد 403 و 404 قانون تجارت، در کلیه مواردی که به موجب قوانین یا موافق قراردادهای خصوصی ضمانت تضامنی باشد، طلبکار می تواند به ضامن یا ضامنین و مدیون اصلی مجتمعاً رجوع کرده یا پس از رجوع به یکی از آنها و عدم وصول طلب خود برای تمام یا بقیه طلب به دیگری رجوع نماید.


 - درصورتیکه برای دریافت تسهیلات سند ملکی در رهن بانک قرار گیرد، پس از فک رهن و تسویه حساب کامل می توان برای دریافت تسهیلات مجدد همان سند را در رهن بانک قرار داد؟

چنانچه مشتری به منظور حسن اجرای تعهداتش سند مالکیت ملک خود را در رهن بانک مستقر نموده و پس از اتمام قرارداد و تسویه بدهی اقدام به فک رهن نماید، چنانچه مجدداً درخواست استفاده از تسهیلات را به تضمین و ترهین وثیقه ملکی بنماید، ترهین مجدد مجاز می باشد.


 - درمورد تسهیلات مسکن بانک سپه توضیح دهید.

بانک سپه در زمینه مسکن نیز تسهیلاتی به شرح ذیل در اختیار متقاضیان قرار می دهد:

1- اعطای تسهیلات مسکن انتفاعی با 

نرخ سود مصوب

برای ساخت و ساز در قالب عقد مشارکت مدنی که پس از پایان دوره مشارکت می بایستی اصل و سود متعلقه به صورت دفعتاً واحده واریز گردد.

2- اعطای تسهیلات مسکن به اقشار خاص برای خرید و ساخت.

3- اعطای تسهیلات مسکن در قالب طرح نوسازی و بهسازی برای ساکنین روستاهای معرفی شده از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فقط برای ساخت.


 - در قرارداد اجاره به شرط تملیک، در صورت تسویه بدهی پیش از موعد مقرر، نحوه محاسبه سود به چه صورت می باشد؟

در تسهیلات اعطایی موضوع قراردادهای اجاره به شرط تملیک همانند تسهیلات مبادله ای، امکان تسویه بدهی قبل از موعد مقرر فراهم بوده و متناسب با زمان استفاده مشتریان از تسهیلات اجاره به شرط تملیک، سود برگشتی متعلقه محاسبه و عملیات تسویه انجام می پذیرد.


 - تسهیلات قرض الحسنه را تعریف کنید؟

قرض الحسنه عقدی است که به موجب آن بانکها (بعنوان قرض دهنده) مبلغ معینی را طبق ضوابط مقرر به اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی (بعنوان قرض گیرنده) به قرض واگذار می نمایند.

 - شرایط دریافت تسهیلات ودیعه و تعمیر مسکن چیست؟

1- قرض الحسنه تعمیرات مسکن با توجه به نوع و میزان هزینه که ازطرف متقاضی اعلام و توسط شعبه بررسی می گردد.
2- قرض الحسنه تامین مسکن (ودیعه) جهت کمک به امر مسکن شامل پیش پرداخت اجاره می باشد و متقاضی می بایستی فاقد واحد مسکونی به نام خود و عائله تحت تکفل باشد.
3- ارائه مدارک لازم و تضمینات معتبر و کافی به تشخیص شعبه الزامی می باشد.
4- حداکثر نرخ کارمزد تسهیلات مذکور 4% در سال نسبت به مانده بدهی می باشد.


 - مشارکت در بخش صادرات چگونه است؟

اعطای تسهیلات به منظور تهیه و تدارک یا تولید کالا و خدمات صادراتی به 2 طریق انجام می پذیرد:
1- اعطای تسهیلات قبل از صدور کالا و خدمات (مشارکت مدنی صادراتی)
2- اعطای تسهیلات بعد از صدور کالا و خدمات (تأمین سرمایه در گردش صادرکننده کالا و خدمات، سلف ارز)


 - اعطای قراردادهای مشارکت مدنی در بخش مسکن در بانک سپه چگونه است؟

برای گسترش و احداث واحدهای مسکونی در صورت دریافت تقاضا و تعهد متقاضی برای خرید سهم­ الشرکه بانک (نقد و اقساط) می­ توان به اشخاص حقیقی و حقوقی که دارای زمین بوده و حائز شرایط دریافت تسهیلات در بخش مسکن باشند به شرح زیر تسهیلات پرداخت نمود: 

     الف) مسکن (انفرادی، مجتمع سازی)

     ب) تجاری، اداری-تجاری

     ج) تجاری-مسکونی

     د) خدماتی (واحدهایی که کاربرد تجاری، مسکونی و اداری نداشته باشد و صرفاً جهت خدمات، مورد استفاده قرار می­ گیرد را شامل می­ شود).

 - میزان سهم­الشرکه بانک در تسهیلات مشارکت مدنی مسکن چه میزان است؟

حداکثر میزان سهم­ الشرکه بانک در مشارکت مدنی احداث ساختمان بدون درنظر گرفتن بهای زمین 80 درصد هزینه­ های موضوع مشارکت مدنی می باشد که در املاک با کاربری مسکونی یا اداری یا خدماتی و یا ترکیبی از مسکونی، تجاری، اداری اعمال می­شود.
آورده غیرنقدی متقاضی (هزینه­ های انجام شده در جهت احداث موضوع مشارکت) در مرحله انعقاد قرارداد مشارکت مدنی توسط بانک لحاظ می شود و می توان آن را جزء آورده (سهم­ الشرکه) متقاضی پذیرفت.


 - مدت قرارداد اجاره به شرط تملیک چقدر است؟

مدت اجاره به شرط تملیک با توجه به طولانی بودن مدت برگشت منابع بانک حداکثر معادل عمر مفید اموال (حداکثر 10سال) خواهد بود. انجام اجاره به شرط تملیک اموالی که طول عمر مفید آنها کمتر از دو سال باشد ممنوع است.


 - انواع ضمانت­نامه های ارائه شده توسط بانک سپه کدام است؟

انواع 

ضمانتنامه

ها شامل: شرکت در مناقصه یا مزایده، حسن اجرای تعهدات ناشی از قرارداد، پیش پرداخت استرداد کسور وجه­ الضمان، پرداخت حقوق و عوارض گمرکی و ترخیص کالا و ضمانت­نامه­ های متفرقه اعم از ضمانت­نامه­ های به نفع اداره وظیفه عمومی، وزارت علوم و تحقیقات و فناوری، ارائه به دادگاه­ها و... .


 - آیا صدور ضمانت­نامه ارزی در بانک سپه امکان­پذیر است.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با وام دستگاه کارت خوان بانک سپه [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
www.banksepah.ir .
پایانه‌های شعب (Pin Pad) و پایانه‌های فروش در ... - بانک سپه

پذیرندگان پایانه های فروش بانک سپه، پس از نصب دستگاه در صورت نیاز به ... شرکت کارت اعتباری ایران کیش : 85949-021 / وب سایت: www.irankish.com ادامه...


www.banksepah.ir .
در مورد تسهیلات و تعهدات - بانک سپه

می باشد و با ارائه فاکتور وام تعلق می گیرد، می توان در جهت مصارف دیگر استفاده نمود ... نخبگان و تایید بالاترین مقام دستگاه اجرایی می باشد، حداکثر سقف تسهیلات ... ادامه...


banker.ir .
چند طرح وام و تسهیلاتی بانک سپه - بنکر

در طرح های تسهیلاتی بانک سپه وام از 5 میلیون تا سقف 50 میلیون تومان با سود 2 ... بر روی دستگاه‌های کارتخوان ویژه این طرح که قبلاً توسط بانک سپه در فروشگاه‌ها/ ... ادامه...


bankvam.com .
وام بانک سپه دریافت وام فوری از بانک سپه با حداقل کارمزد از ماه ...

وام بانک سپه اگر به دنبال دریافت وام با کم ترین سود هستید توصیه می شود این مطلب ... وام زیر ۱۰ میلیون تومان دریافت کنید می توانید از مانی کارت بانک ملت استفاده ... ادامه...


www.mehrnews.com .
پرداخت وام به دارندگان کارتخوان/ اوراق مشارکت وثیقه وام شد ...

Jun 4, 2016 — به گزارش خبرنگار مهر، برخی بانک‌ها برای بهره مندی از کارمزدهای بیشتر و البته حمایت از دارندگان دستگاه های کارت خوان فروشگاهی با تراکنش های ... ادامه...


www.rade.ir .
در طرح تدبیر بانک سپه با افتتاح حساب 2 میلیونی تا 50 ... - رده

در طرح تدبیر بانک سپه با افتتاح حساب 2 میلیونی تا 50 میلیون وام بگیرید ... میانگین موجودی حساب سپرده، از تسهیلات طرح تدبیر در قالب کارت اعتباری مرابحه با سقف بازپرداخت ... سلام بر همگی متاسفم که در چنین بانکی حساب دارم و کارتخوان مغازم هم از همین بانکه نزدیک به ۵ ساله ... چگونه دستگاه ماینر به کسب درآمد منجر می‌شود؟ ادامه...


www.rade.ir .
با گردش حساب پایانه‌های فروش (POS) وام بگیرید | رده Rade

May 11, 2016 — گرایش بانک‌ها به وام بر اساس میزان رسوب حساب تنها به دلیل افزایش منابع بانک ... بانک صادرات هم سیستمی امتیازی بر مبنای کارکرد دستگاه تعریف کرده است و شما با ... رونمایی از محصول جدید بانک سپه، «کارت خرید سپه» ... من ۶ ماه بانک صادرات ۲۶۰ تومن از طریق دستگاه کارتخوان تراکنش داشتم بعد رفتم وام ... ادامه...


www.bankavl.com .
چه وام و تسهیلاتی می توانیم از بانک ها بگیریم - بانک اول

Sep 4, 2020 — بانک‌های سامان، تجارت، سپه، دی و پارسیان چه تسهیلاتی را به مشتریان خود ... بر روی دستگاه‌های کارت‌خوان ویژه این طرح که قبلاً توسط بانک سپه در ... ادامه...


vamchi.com .
تسهیلات و وام بانک سپه، دومین بانک دولتی ایران | وام چی

در این طرح به مشمولین تا سقف فردی ۱۰۰ میلیون ریال تسهیلات در قالب کارت اعتباری مرابحه با توجه شرایط و ضوابط جاری بانک اعطا می‌کند. سه شرط. – مشمولین این طرح ... ادامه...


www.bina.ir .
باشگاه پذیرندگان بانک سپه راه اندازی شد - اخبار بانک‌

بانک سپه به منظور تکریم ارباب رجوع و امکان ارتباط دو سویه با دارندگان پایانه های فروشگاهی این بانک، باشگاه پذیرندگان بانک سپه را راه اندازی کرد. ادامه...


www.mebank.ir .
پرسش های متداول - بانک مهر اقتصاد

آشنایی با بانک سپه breadcrumb separator ... 2- نحوه انتقال وجه شتابی از طریق کارتهای عضو شتاب به حساب بانک مهر اقتصاد چگونه است ؟ ... 22- اگر کد شارژ دریافتی از دستگاه خودپرداز ناخوانا و یا غیر قابل استفاده باشد چه باید کرد؟ ... شمیم با توجه اینکه سپرده ضمانت می کند ارائه مستندات درآمدی توسط وام گیرنده الزامی می باشد؟ ادامه...


rasanebank.com .
طرح باران بانک سپه تا ۵۰ میلیون وام بدون بلوکه شدن حساب

Jul 17, 2018 — در طرح باران بانک سپه شما می‌توانید تا ۱۰۰ درصد مبلغ سپرده خود و تا سقف ... متقاضیانی که از تسهیلات کارت اعتباری سایر بانک‌ها استفاده کرده ... ادامه...


dgvam.ir .
بانک سپه - دیجی وام

در این طرح بر اساس میزان امتیاز کسب‌شده مشتری از گردش حساب متصل به دستگاه کارت‌خوان، کمک‌هزینه خرید خودرو و تسهیلاتی که در قالب کارت اعتباری پرداخت خواهد شد ... ادامه...


www.ghbi.ir .
بانک سپه (قوامین سابق)

بانک سپه (قوامین سابق) ادامه...


donya-e-eqtesad.com .
شرایط پرداخت وام خرید خودرو و لوازم خانگی در بانک سپه

Mar 8, 2007 — تازه های سایت خوان · انتقاد کوبا از اقدام جدید دولت ترامپ · خط دهی بورس به دلار · چین تحریم‌های آمریکا علیه ایران را محکوم کرد · روایت قالیباف ... ادامه...


www.barkhat.news .
وام خرید کالا؛ کدام بانک ها برای خرید کالا کارت اعتباری می دهند؟

Oct 4, 2020 — این کارت ها اغلب در تمام دستگاه های کارتخوان یا درگاه های پرداخت ... دریافت وام ۵۰ میلیونی در اغلب بانک ها به دو ضامن احتیاج دارد. ... بهین کارت سپه مثل بقیه کارت های اعتباری مهلت بازپرداخت سه ساله با نرخ بهره ۱۸ درصدی دارد. ادامه...


rahavardkala.com .
بهین کارت: کارت خرید سپه تا سقف 30 میلیون تومان - لوازم ...

Jun 21, 2020 — بانک سپه به منظور حمایت از تولید ملی با تکیه بر توانمندی های داخلی کشور، افزایش میزان رضایت مشتریان فعلی بانک ... این کارت ها صرفاً بر روی دستگاه های کارتخوان ویژه این طرح که قبلاً ... برای وام تا ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال یک ضامن ادامه...


t.me .
بانک سپه – Telegram

چنانچه کارت خود را یافتید با مراجعه به نزدیکترین شعبه بانک سپه حساب خود را مجدداً فعال کنید. اگر کارت ... نحوه درخواست کارتخوان (دستگاه pos)،از بانک سپه. ... با اختصاص مبلغ 6 هزار میلیارد ریال آماده اجرای طرح ضربتی اعطای وام ازدواج هستیم.✅ ادامه...


bankemardom.ir .
دانلود همراه بانک سپه - بانک مردم

Dec 29, 2020 — ... کاهش معنادار تورم در آذر ماه · ایران به اندازه ۲۵ کشور اروپایی کارتخوان دارد! ... نرم‌افزار بانک سپه از طریق این نشانی (کلیک کنید) بخش بانکداری همراه در دسترس است. ... برای انجام عملیات مالی در حال حاضر دارندگان کارت سپه می‌توانند از خدمات قبل ... را بارگذاری (Download) نموده و آن را بر روی دستگاه خود نصب نمایند. ادامه...


nokhostbank.blogfa.com .
شهریور ۱۳۸۹ - بانک سپه

ورود به سامانه اطلاع از مبلغ یارانه ها، واریزی به حسابهای معرفی شده در بانک سپه: ... تا بانک ها از موازین لازم برای ایجاد تسهیلات اعتباری و پرداخت وام تجاوز کرده و حتی ... خود را وارد دستگاه مي نمايد اطلاعات مربوط به مشتري توسط کارت خوان از روي کارت ... ادامه...


www.donyayebank.ir .
دریافت ریزتراکنش و گزارش پذیرندگان posبانک سپه - اخبار ...

Feb 7, 2018 — پذیرندگان پایانه های فروش بانک سپه، پس از نصب دستگاه در صورت نیاز ... 1- برداشت وجه شتابی (کارت سایر بانک‌های عضو شتاب و مؤسسات طرف ... ادامه...


www.akhbarbank.com .
همه راه های پرداخت قسط وام در بانک ها - اخبار بانک

Feb 11, 2015 — طرح کارت اقساط تسهیلات : مشتریان بانک سپه می توانند بدون نیاز به شعب این ... در دستگاه پوز کارت بکشید، قسط بانک مسکن‌تان واریز می‌شود ادامه...


tejaratnews.com .
آیا به اتباع غیرایرانی خدمات بانکی ارائه می‌شود؟ - تجارت‌نیوز

Dec 3, 2019 — مدیر شعبه یکی از شعب بانک سپه نیز در رابطه با اتباع غیرایرانی ... اما اگر فرد دارای کارت آمایش (کارت خروجی مدت‌دار) باشد تنها حساب بانکی با دفترچه برای او ... اتباع خارجی که دارای گذرنامه هستند، در دریافت وام بانکی، افتتاح ... ادامه...


asanpardakht.ir .
آپ | پرکاربردترین اپلیکیشن پرداخت کشور

امکان ثبت نام مالیاتی دستگاه کارتخوان برای تمامی صنوف. ثبت نام ... بدون مراجعه به بانک یا دستگاه خودپرداز تمامی قبوض خود را آنلاین پرداخت کنید. پرداخت ... ادامه...


pec.ir .
تجارت الکترونیک پارسیان: خانه

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، شرکت سهامی عام است که وابسته بانک پارسیان می ... الکترونیک ، خدمات کارت، پرداخت اینترنتی و دستگاه کارتخوان فعالیت دارد. ... كارت‌هاي الكترونيكي صادره توسط شركت تاپ كه به نيابت از بانك پارسيان صادر ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر