موضوعات وبسایت : اخبار
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

همراه بانک ملت غیر فعال شده

نویسنده : هادی اسدی | زمان انتشار : 21 اسفند 1400 ساعت 08:18

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان همراه بانک ملت غیر فعال شده را مطالعه خواهید کرد.

ملاحظات امنیتی فعالسازی خدمات سامانه همراه بانک

۱ـ نرم‌افزار سامانه همراه بانک ملت را صرفاً از طریق مراجعه حضوری به شعب بانک ملت یا مراجعه مستقیم به وب‌سایت بانک ملت به آدرس (www.bankmellat.ir) دریافت نموده و هرگز از طریق روش‌های غیر معتبر نظیر بلوتوث (به‌غیراز سامانه بلوتوث شعب بانک)، ایمیل، اینترنتی، دریافت از دوستان، شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌های متفرقه، اقدام به دریافت و نصب ننمایید.

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

۲ـ هنگام نصب نرم افزار همراه بانک، مجوزهای دسترسی لازم برای نصب و پیغام‌های خطای احتمالی را بررسی نموده و در صورت مشاهده مورد مشکوک، آن را به مرکز ارتباط ملت اطلاع دهید.

3ـ هنگام دریافت پاکت محتوی نام کاربری و رمز ورود سامانه همراه بانک، از باز و مخدوش نبودن پاکت اطمینان حاصل نموده و در صورت مخدوش بودن مسئول شعبه را مطلع نمایید.

4ـ توصیه می‌شود علیرغم الزام در تغییر رمز دریافتی از شعبه در اولین ورود به سامانه همراه بانک-نسخه جدید، نام کاربری خود را نیز به منظور افزایش ضریب امنیتی پس از نصب کامل نرم افزار، در اولین فرصت تغییر داده و در محل امن نگهداری نمایید. 

5ـ رمز ورود سامانه همراه بانک-نسخه قدیم ارائه شده توسط شعبه را پس از نصب کامل نرم افزار، در اولین فرصت تغییر داده و در محل امن نگهداری نمایید.

مدیریت رمز ورود

1ـ رمز ورود سامانه همراه بانک خود را در اختیار دیگران قرار نداده و آن را در فواصل زمانی منظم (حداقل هر سه ماه یکبار) و همچنین بنا به ضرورت تغییردهید. 

۲ـ هنگام ورودِ نام کاربری و رمز ورود سامانه همراه بانک، از عدم رویت آن توسط دیگران اطمینان حاصل نمایید.

۳ـ از یادداشت و ذخیره نمودن نام کاربری و رمز ورود سامانه همراه بانک در جایی که امکان سوءاستفاده‌های آتی از حساب بانکی شما را برای یابنده آن فراهم می‌نماید، خودداری نمایید. 

4ـ از انتخاب رمز ورود قابل حدس نظیر سال تولد، سال ازدواج، شماره شناسنامه و...، برای ورود به سامانه همراه بانک خود، اجتناب نمایید.

5ـ توصیه می‌شود در تعریف رمز ورود سامانه همراه بانک خود، از ترکیب حروف بزرگ و کوچک، اعداد و کاراکترهای ویژه نظیر @،%، $ و غیره استفاده نمایید.

6ـ از انتخاب رمزهای مشابه با رمز کارت‌ها و سایر سامانه‌های بانکی برای سامانه همراه بانک خودداری نمایید.

ملاحظات امنیتی استفاده از سامانه همراه بانک

1ـ پیام‌های دریافتی سامانه همراه بانک که در صندوق پیام‌های برنامه قرار می‌گیرند را پس از خواندن، حذف نمایید.

2ـ همواره از بروز بودن نسخه نرم افزار سامانه همراه بانک خود اطمینان حاصل نمایید و نسبت به بروز رسانی آن اقدام نمائید و در صورت بروز مشکل در بروز رسانی سامانه مزبور مراتب را به بانک اطلاع دهید.

3ـ توصیه می‌شود درصورت ورود به سامانه همراه بانک با حسگر اثرانگشت، با فعال نمودن قابلیت استفاده از نام کاربری و رمز ورود در سرویس‌های حساس نظیر انتقال وجه، خرید شارژ و... ضریب امنیتی استفاده از خدمات مزبور را افزایش دهید. 

4ـ تا حد امکان هنگام اتصال به شبکه‌های بی‌سیم رایگان و عمومی از سامانه همراه بانک استفاده ننمایید.

5ـ پس از اتمام کار در سامانه همراه بانک، با استفاده از گزینه خروج، از سامانه مذکور خارج شوید. 

ملاحظات امنیتی غیر فعالسازی سامانه همراه بانک

1. در صورت سرقت یا مفقودی تلفن همراه، یکی از اقدامات ذیل را در اسرع وقت انجام دهید:

‏- اطلاع موضوع به مرکز ارتباط ملت و درخواست غیرفعال سازی سامانه

‏- مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک ملت و درخواست غیرفعال سازی سامانه

‏- استفاده نمودن از قابلیت"فعال‏/غیرفعال نمودن خدمات الکترونیک" موجود در سایت بانکداری اینترنتی به‌منظور غیرفعال نمودن خدمات سامانه همراه بانک نظیر حواله، مانده و سه گردش و...

ـ غیرفعال نمودن سیم‌کارت، از طریق مراجعه به اپراتور تلفن همراه 

2. در صورت تغییر در شماره تلفن همراه یا واگذاری سیم کارت فعلی، اطلاعات مربوط به شماره تلفن همراه خود را در بانک بروزرسانی نمایید. 

3. پیش از فروش یا واگذاری گوشی تلفن همراه خود، نرم افزار سامانه همراه بانک را از روی آن حذف (Uninstall)  نمایید. 

ملاحظات عمومی

1ـ از دریافت (Download) و اجرای نرم افزار و فایل‌های ناشناس و متفرقه روی رایانه، تبلت و گوشی تلفن همراه خود اجتناب نمایید.

2ـ  از بروزرسانی مستمر سیستم عامل، مرورگر وب و سایر نرم افزارهای منصوب روی گوشی تلفن همراه خود اطمینان حاصل نمایید.

3ـ تلفن همراه خود را به نرم افزار ضدویروس معتبر مجهز نموده و آن را به صورت مستمر بروزرسانی نمایید. 

4ـ برای دسترسی به سامانه همراه بانک از ابزارهای فیلتر شکن نظیر VPN استفاده ننمایید.

5ـ  به منظور پیشگیری از بروز مخاطرات امنیتی، از اقدامات ذیل بر روی گوشی تلفن همراه اجتناب نمایید:

-دریافت (Download) و اجرای نرم افزار و فایل‌های ناشناس و متفرقه مشکوک 

-باز نمودن فایل‌های ناشناخته پیوست ایمیل 

-ورود به وبسایت‌های متفرقه و باز نمودن لینک‌های مربوطه 

6ـ گوشی تلفن همراه خود را طوری تنظیم نمایید که در فواصل زمانی کوتاه با استفاده از روش‌های امنیتی (PIN, Pattern, Password و...) قفل گردد.

7ـ از صحت اطلاعات شماره تلفن همراه خود در سامانه همراه بانک اطمینان حاصل نموده و در صورت تغییر اطلاعات مزبور نسبت به بروزرسانی آن از طریق مراجعه به شعبه، اقدام نمایید. 

8ـ  ارسال پیامک جهت ورود به سامانه همراه بانک یا انجام تراکنش‌های مالی، سبب آگاهی شما از سوء استفاده‌های احتمالی و جلوگیری از سوءاستفاده بیشتر است. به محض دریافت چنین پیامک‌هایی در صورتی که عمل مذکور از سوی خودتان صورت نگرفته، نسبت به غیرفعالسازی کارت بانکی و تغییر رمز عبور سامانه‌های بانکی خود اقدام و مراتب را در اسرع وقت به بانک اطلاع دهید. 

9ـ هرگز اطلاعات مهم خود مانند رمز اول و دوم کارت‌ها، کلمه عبور سامانه‌های بانکی، CVV2 و تاریخ انقضای کارت را بر روی گوشی تلفن همراه ذخیره ننموده یا از طریق پیامک، ایمیل و سایر سامانه‌های ارتباطی نظیر تلفن، شبکه‌های اجتماعی و... برای سایرین ارسال و بازگو نکنید.

10ـ هرگز اطلاعات مهم خود مانند رمز اول و دوم کارت‌ها، کلمه عبور سامانه‌های بانکی، CVV2 و تاریخ انقضای کارت را بر روی کاغذ، تلفن همراه و سایر مکان‌ها و تجهیزاتی که امکان دسترسی به آنها وجود دارد، ذخیره ننموده یا از طریق پیامک، ایمیل و سایر سامانه‌های ارتباطی نظیر تلفن، شبکه‌های اجتماعی و... برای سایرین ارسال و بازگو نکنید.

11ـ بانک هرگز اطلاعات محرمانه شما (نظیر مشخصات شناسنامه‌ای، کد ملی، اطلاعات مربوط به کارت و حساب بانکی و...) را از طریق تلفن، ایمیل، پیامک، شبکه‌های اجتماعی، پیشنهاد اتصال به لینک‌های ارتباطی اینترنتی و... درخواست نمی‌کند. در صورت رخداد این مورد، ضمن عدم پاسخگویی به چنین درخواست‌هایی مراتب را سریعاً به بانک اطلاع دهید. 

12ـ از اعمال تغییرات و دستکاری‌های منجر به کاهش سطح امنیت و قابلیت اعتماد سخت افزار و نرم افزار تلفن همراه (نظیر شکستن قفل درگوشی‌های دارای سیستم عامل ISO (Jailbreak) و گوشی‌های دارای سیستم عامل اندروید(Root) و... ) اجتناب نمایید.

13ـ در صورت مشاهده هرگونه اختلال در عملکرد گوشی تلفن همراه یا نیاز به سرویس سخت افزاری و نرم افزاری، به نمایندگی‌های معتبر مراجعه نمایید. 

14ـ هنگامی‌که به بلوتوث و NFC نیازی ندارید از خاموش بودن آن مطمئن شوید.

15ـ از نصب برنامه‌های کاربردی بر روی تلفن همراه که مجوزهای دسترسی بیش‌ازاندازه درخواست می‌کنند، پرهیز نمایید.

16ـ  اخبار مربوط به بانک را فقط از طریق مبادی رسمی دنبال نموده و قبل از هر اقدامی از صحت ادعای مطروحه توسط فرد یا افراد، در قبال انجام خدمات بانکی مطمئن گردید.

17ـ سایت پلیس فتا به آدرسwww.cyberpolice.ir مرجع مفیدی برای دریافت آخرین اطلاعات مربوط به تهدیدات امنیتی است.

18ـ هرگز اطلاعات مربوط به حساب و کارت بانکی خود را در شبکه‌های اجتماعی قرار ندهید. 

19ـ  در صورت بروز اشکال در فرآیند استفاده از سامانه همراه بانک و عملیات درخواستی، از یاری جستن از افراد ناشناس جداً خودداری فرمائید.

ارتباط با مرکز ارتباط ملت

مشتری گرامی در صورت بروز هرگونه مشکل و یا مشاهده شواهد مشکوک در حساب خود و یا دریافت ایمیل/پیامک غیرقابل اطمینان که صحت آنها از سوی شما مورد تایید نمی باشند، حتماً بانک را از طریق شماره تلفن 1556 (تهران) یا 82488- 021(شهرستان) مطلع نمایید.

ed: keramat-980429no:98/626773

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با همراه بانک ملت غیر فعال شده [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
bankmellat.ir .
بانک ملت> توصیه‌های امنیتی سامانه همراه بانک

5ـ رمز ورود سامانه همراه بانک-نسخه قدیم ارائه شده توسط شعبه را پس از نصب کامل نرم افزار، در اولین ... غیرفعال نمودن سیم‌کارت، از طریق مراجعه به اپراتور تلفن همراه. 2. ادامه...


bankmellat.ir .
به نام خداوند جان و خرد - بانک ملت

جهت فعال سازی سامانه همراه بانک جدید، نیاز به مراجعه مجدد به شعبه. نخواهند داشت. ... تلفن همراه خویش بوده اید، نسخه پیشین همراه بانک غیر فعال شده و. امکان استفاده از آن ... ادامه...


mobile.bankmellat.ir .
پرسش و پاسخ های متداول - همراه بانک ملت

مطمئن شوید شماره وارد شده در سایت همراه بانک همان شماره ای است که در شعبه فعال شده است. ... و یا " سیستم به طور موقت غیرفعال شده، کمی بعد سعی کنید" دریافت می کنم. ادامه...


www.bankmellat.ir .
بانک ملت> توصیه‌های امنیتی سامانه همراه بانک

از غیرفعال بودن سرویس‌های ارتباطی تلفن همراه خود (از جمله بلوتوث/ Bluetooth و ... با این کار همه اطلاعات ثبت شده حساب های شما و نیز پیام های دریافتی روی گوشی از ... ادامه...


www.90ict.com .
مشکل همراه بانک ملت را چگونه حل کنیم | نود فناوری

May 8, 2018 — سلام‌ چطوری از سایت همراه بانک رو که غیر فعال شده فعال کنم؟؟ لطفا نگید که برای این مشکل کوچیک و زدن چندین بار رمزم که درست بوده و‌خود ... ادامه...


www.eghtesadonline.com .
امکان دریافت رمز عبور همراه بانک ملت از طریق سامانه بانکداری ...

Apr 22, 2020 — بانک ملت به منظور کاهش مراجعه حضوری مشتریان به شعبه ها، امکان دریافت ... پیش از ۱.۱.۹ اندروید و ۱.۱.۰iOS) از تاریخ سوم اردیبهشت ماه امسال غیرفعال می ... پس از نصب نسخه جدید همراه بانک، برای استفاده از سامانه به روز رسانی شده نیاز ... ادامه...


downloadly.ir .
دانلود همراه بانک ملت (نسخه جدید) 1.2.5 برای اندروید 4.2 به بالا ...

Dec 6, 2020 — پس از نصب نسخه جدید همراه بانک ملت، نسخه پیشین همراه بانک غیر فعال ... به منظور فعال‌سازی خدمت یاد شده کافی است نسبت به دانلود و نصب نرم ... ادامه...


donya-e-eqtesad.com .
امکان دریافت غیرحضوری رمز عبور همراه بانک ملت - دنیای اقتصاد

Apr 27, 2020 — براساس این گزارش، نسخه‌های قدیمی همراه بانک و همراه پلاس ملت اعم از همراه ... اردیبهشت امسال غیرفعال شده و کاربران این نسخه‌ها لازم است، سامانه خود را ... ادامه...


www.bankavl.com .
دانلود جدیدترین و آخرین نسخه “همراه بانک ملت” برای ... - بانک اول

Aug 31, 2020 — ۵ـ رمز ورود سامانه همراه بانک-نسخه قدیم ارائه شده توسط شعبه را پس از نصب ... مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک ملت و درخواست غیرفعال سازی سامانه. ادامه...


hamyarrayaneh.ir .
پاسخگوی مشکلات و آموزش رفع مشکلات موبایل بانک ملت

مهمترین دلیل نصب نشدن و اجرا نشدن Mobile Bank Mellat و نمایش خطا اجرا نمی شود نداشتن فضای خالی در حافظه گوشی هنگام نصب نرم افزار همراه بانک ملت می باشد جهت ... ادامه...


bankmellatiha.blogfa.com .
سولات متداول در مورد همراه بانک ملت

14- بعد از درخواست حواله بانکی ، پیام "خدمات منقضی شده است" دریافت شده ونرم افزار ... رساني حسابها رفته که در قسمت بایگانی خطای "حساب غیر فعال است "را می دهد. ... 25- من تازه در بانك ملت حساب باز كردم و فرم درخواست فعال شدن همراه بانك رو دادم، ... ادامه...


qolo.ir .
همراه بانک ملت غیر فعال شده - QOLO

جهت فعال سازی سامانه همراه بانک جدید، نیاز به مراجعه مجدد به شعبه. نخواهند داشت. … تلفن همراه خویش بوده اید، نسخه پیشین همراه بانک غیر فعال شده و. امکان استفاده از آن ... ادامه...


www.me-metals.ir .
امکان دریافت غیرحضوری رمز عبور همراه بانک ملت - می متالز

Apr 27, 2020 — ... قدیمی همراه بانک و همراه پلاس ملت اعم از همراه بانک قدیم و جدید (نسخه‌های پیش از ۱.۱.۹ اندروید و iOS ۱.۱.۰) از تاریخ سوم اردیبهشت امسال غیرفعال شده و ... ادامه...


grandroid.ir .
آخرین ورژن همراه بانک ملت اندروید جدید1.3.0وقدیم 2.2.9 - گرندروید

Oct 19, 2020 — همراه بانک ملت نرم افزار موبایل بانک ملت ارائه شده توسط بانکی ملت جمهوری ... غیر فعال کردن ملت کارت; خرید شارژ سیم کارت اعتبارى همراه اول و ... ادامه...


namnak.com .
آموزش کامل “استفاده از همراه بانک ملت” را اینجا بخوانید - نمناک

استفاده از همراه بانک ملت و راهنمای استفاده از همراه بانک ملت جدید و طریقه استفاده از ... بر اساس نیاز کاربران طراحی شده اند تا مشتریان بدون حضور در بانک بتوانند با چند ... به نزدیک ترین شعب بانک ملت، اقدام به فعال سازی حساب کاربری همراه بانک ملت خود ... اطمینان گزینه بلی را انتخاب و در غیر اینصورت گزینه خیر را انتخاب کنید. ادامه...


gadgetnews.net .
دانلود برنامه همراه بانک ملت ؛ موبایل بانک ملت برای گوشی ...

Nov 5, 2020 — دانلود برنامه همراه بانک ملت برای سیستم عامل اندروید و آی او اس (iOS).موبایل بانک ملت قابلیت های زیاد دارد که بعد دانلود و نصب اپلیکیشن متوجه آن‌ها ... ادامه...


t.me .
همراه بانک ملت – Telegram

در نسخه اینترنتی جدید فعال و غیر فعال سازی سامانه پیام رسان اضافه شده است . ⚠️ نسخه اندروید همراه بانک نوین ملت قابل نصب روی گوشی های ورژن پایین اندروید نمی ... ادامه...


behsazan.com .
اینترنت بانک – شرکت بهسازان ملت

فعال/غیرفعال نمودن خدمات الکترونیک, امکان فعال/ غیرفعال سازی خدمات به ازای هر حساب به تفکیک مدیاها (اینترنت، پیامک بانک، تلفن بانک، همراه بانک). خدمات. مدیریت حساب ... امکان استعلام و چاپ گواهی حساب دریافت شده از شعبه. محاسبه گر سپرده ... ادامه...


myket.ir .
دانلود رمزنگار بانک ملت -دریافت رمز پویا بانک ملت (فعال سازی ...

دانلود اپلیکیشن رمز یکبار مصرف بانک ملت برای اندروید ] ... رمز پویای بانک ملت را چندین بار اشتباه وارد کرده و رمز پویا غیر فعال شده، خودپرداز هم رفتیم و فعال ... ادامه...


www.dailymobile.ir .
جدیدترین نسخه همراه بانک ملت برای اندروید MellatSMSBank ...

Nov 29, 2020 — نسخه جدید همراه بانک ملت برای اندروید MellatSMSBank Android نحوه برخورداري از خدمات همراه بانک ملت: - تکميل فرم درخواست استفاده از ... غیر فعال کردن ملت کارت ... بایگانی تراکنش های انجام شده از طریق همراه بانک بر روی گوشی شما ادامه...


www.androidcloob.com .
دانلود برنامه همراه بانک ملت نسخه جدید و قدیمی اندروید + دریافت ...

1- مراجعه به یکی از شعب بانک ملت و تکمیل فرم درخواست همراه بانک ... (شامل عدد و حرف) و ثبت نهایی کلید تبادل (کلید تبادل تولید شده را یادداشت نمایید) ... ارور سیستم غیرفعال است رو داد پاکش کردم که دوباره نصب کنم الان هرچی میگیرم نسخه جدید و ... ادامه...


www.ibena.ir .
فعال‌سازی رمز دوم پویا به صورت غیرحضوری در بانک ملت - ایبِنا

Mar 5, 2020 — بانک ملت در راستای توسعه خدمات غیرحضوری خود علاوه بر امکان فعال‌سازی ... و با هدف کاهش جرایم ناشی از برداشت‌های غیر مجاز از حساب های مشتریان با صدور ... پویا از طریق خدمات نوین پرداخت همچون بانکداری ایتنرنتی و همراه بانک، تمهیدات ... خودکار رمز پویا برای تمامی دارندگان کارت های دارای رمز دوم فعال توسط این بانک ... ادامه...


asrebank.ir .
همه چیز درباره همراه بانک ملت + دانلود - پایگاه آموزشی خبری عصر ...

Mar 13, 2020 — همه چیز درباره همراه بانک ملت + دانلود / خدمات ارائه شده در سامانه همراه بانک شامل خدمات سپرده، خدمات تسهیلات و خدمات کارت است. ادامه...


rahbordemoaser.ir .
راهنمای استفاده از اینترنت بانک ملت-راهبرد معاصر

Sep 6, 2020 — در صورتی که شماره تلفن همراه ثبت شده شما در سامانه بانک ملت تغییر نکرده ... این روش فعال سازی مناسب برای تمامی دارندگان گوشی های هوشمند و غیر ... ادامه...


toranji.ir .
آموزش فعال سازی رمز پویا بانک ملت از طریق اس ام اس یا نرم افزار ...

Dec 14, 2019 — در ادامه با ترنجی همراه باشید تا آموزش فعال سازی رمز پویا بانک ملت از ... به جای استفاده از رمزهای ایستا، از رمز پویای تولید شده توسط سامانه بهره برداری نمایند. ... نکته: در صورتیکه مشتري گزینه “غیر فعال سازي سامانه رمزنگار ملت ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر