موضوعات وبسایت : اخبار
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

شرایط وام بانک مهر اقتصاد سال ۹۸

شرایط وام بانک مهر اقتصاد سال ۹۸

نویسنده : علیرضا | زمان انتشار : 25 آبان 1399 ساعت 11:54

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان شرایط وام بانک مهر اقتصاد سال ۹۸ را مطالعه خواهید کرد.

شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد؛ بر مبنای تأمین منافع بانک مهر اقتصاد تنظیم شده است. این شرایط از جهاتی مثبت و از جهاتی منفی است. در این نوشتار قصد داریم توضیحاتی در رابطه با شرایط وضع‌شده بر طرح ثمین 3 به مخاطبان ارائه دهیم. با وام چی همراه باشید.

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

 شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد با معرفی بانک مهر اقتصاد

شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد را با آشنا شدن در مورد تاریخچه بانک مهر اقتصاد آغاز می کنیم:

بانک مهر اقتصاد در سال ۱۳۷۲ فعالیت بانکی خود را به منظور بهبود رشد اقتصادی و رفاه اجتماعی با عنوان مؤسسه قرض‌الحسنه بسیجیان آغاز نموده است؛ این مجموعه در سال ۱۳۷۹ با توسعه فعالیت‌های مؤسسه و عدم توان پاسخگویی به تعداد زیاد مشتریان، مجبور به درخواست جهت توسعه اختیارات خود از بانک مرکزی گردید. در سال ۱۳۸۱ این درخواست جامه عمل پوشیده و مؤسسه قرض‌الحسنه به مؤسسه مالی و اعتباری ارتقا یافت. از سال ۹۹ هم در بانک سپه ادغام شده است.

فعالیت بانکی مهر اقتصاد

فعالیت‌های بانکی بانک مهر اقتصاد متناسب با رقابت موجود در عرصه بانکی و نیازهای روز جامعه به خدماتی نوین، گسترش یافته و سیستم این بانک به ارائه خدماتی چون دستگاه‌های خودپرداز ATM، دستگاه POS، اینترنت بانک و… مجهز شده است.

بانک داری بدون ربا

مدل بانکداری بانک مهر اقتصاد بر اساس مدل جامع بانکداری بدون ربا تنظیم شده است؛ اولویت راهبردی این بانک تحقق طرح «توسعه بانکداری اسلامی» است.

اعطای تسهیلات بانک سابق مهر اقتصاد

بانک مهر اقتصاد در راستای افزایش جذب مشتریان، تاکنون طرح‌های مختلف در زمینه اعطای تسهیلات و وام ارائه نموده است؛ طرح‌هایی که با سپرده‌گذاری ارائه شده‌اند عبارت‌اند از: طرح مهر نوین، طرح شمیم مهر، طرح مشارکت، طرح مسدودی، طرح مهر ۵، طرح میثاق، طرح ارمغان مهر است.

  • با توجه به ادغام طرح ها با نظر بانک مورد تابعیت همان سپه باید فعالیت یا عدم فعالیتشان مشخص شود.

خرید کالای ایرانی با کالا کارت

گروه کارت‌های اعتباری بانک مهر اقتصاد نیز با ارائه کارت اعتباری کالای ایرانی، با هدف حمایت از کالای ایرانی، اقدام به توزیع کارت‌ اعتباری جهت تهیه و خرید کالای ایرانی نموده است. در کنار این طرح‌ها، طرح‌های بدون سپرده‌گذاری بانک مهر اقتصاد نیز به چشم می‌خورد؛ طرح حامی (ویژه تولیدکننده‌ها) در راستای حمایت از بخش تولید به مشتریان واجد شرایط دریافت وام ارائه می‌شود. طرح جدیدی که از سوی بانک مهر اقتصاد به منظور جذب مشتری ارائه شده است؛ طرح ثمین ۳ بود که با شرایط ادغامی کنسل شد.

طرح ثمین ۳

مدتی است که به دلیل نوسانات بازار ارز و سکه و به تبع آن نوسان در بخش‌های اقتصادی، بانک‌ها از ارائه وام به مشتریان خودداری می‌کنند. با این حال برخی از بانک‌ها به منظور تأمین نیاز فوری مشتریان به پول نقد، اقدام به پرداخت وام و تسهیلات با شرایط ویژه نموده‌اند. بانک مهر اقتصاد نیز با ارائه طرح ثمین ۳ رسالت بانکی خود را در روزهای اخیر انجام می‌دهد.

  • دیگر این طرح فعال نیست.

شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد

با اینکه اعطای وام‌ها به دلیل منابع مالی محدود و افزایش روزافزون متقاضیان وام با اهداف خاصی چون تخصیص در بخش‌تولید، اشتغال و ازدواج اعطای می‌شود؛ و به همین دلیل دریافت انواع وام برای همگان مقدور نیست، با این حال برخی بانک‌ها از جمله بانک مهر اقتصاد به منظور جلوگیری از به خواب رفتن سنت اعطای وام، اقدام به پرداخت وام بدون سپرده به مشتریان نموده است.

ساز و کار وام‌های بدون سپرده متفاوت از وام‌های قرض‌الحسنه و طرح‌های تسهیلاتی وابسته به سپرده‌گذاری است. در این طرح‌ها پشتوانه مالی و ضامن برگرداندن وام، بخشی از مبلغ وام است که توسط بانکدار نزد بانک بلوکه می‌شود. این مسدود شدن بخشی از وام تا انتهای بازپرداخت قسط نهایی ادامه دارد.

وام بدون سپرده گذاری

شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد به گونه‌ای است که افرادی که از شرایط حقوقی خوبی در انتهای هر ماه برخوردارند، می‌توانند نسبت به دریافت وام فوری بانک مهر اقتصاد اقدام کنند. وام فوری بانک مهر اقتصاد در زمره طر‌ح‌های اعطای وام بدون سپرده‌گذاری است؛ شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد طوری برنامه‌ریزی شده که برای طیف خاصی از جامعه می‌تواند کار راه‌انداز باشد.

بلوکه شدن حساب در وام فوری

از جمله شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد می‌توان به بلوکه شدن ۱۰ درصد از منابع مالی متقاضی وام نزد بانک اشاره کرد. این مبلغ ۱۰ درصدی به منزله وجه الضمان و جایگزینی برای مبلغ سپرده‌گذاری مشتری به شمار می‌رود.

نرخ بهره وام فوری بانک مهر اقتصاد سابق

سود ۱۸ درصدی که بر اقساط ماهیانه این وام وضع شده، از دیگر شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد است.

کارمزد ۵ درصد وام فوری

مورد دیگری که باید متقاضیان وام در مورد شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد به آن توجه داشته باشند؛ کارمزد ۵ درصدی جاری بر اقساط این وام است که البته در ابتدای اعطای وام از مبلغ اصلی وام به صورت نقد کسر خواهد شد.

اقساط بلند مدت در وام فوری

بازپرداخت وام در قالب اقساط ۶۰ ماهه، ویژگی دیگری است که در شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد به ان اشاره شده است.

خوش حسابی شرط اعطای وام

در شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد؛ لزومی به سپرده‌گذاری از سوی متقاضیان وام نمی‌باشد؛ بلکه اعتبار اشخاص حقیقی و حقوقی به لحاظ سابقه خوش‌حسابی شرط اولیه در اعتماد بانکداران به متقاضیان وام است. مورد دوم که در نظر گرفتن آن از سوی مشتریان ضروری است؛ توجه به مبلغ دریافتی از سوی بانک در قبال درخواست وام فوری است. متقاضیان باید توجه داشته باشند که اکثر وام‌های بانکی در قبال سپرده‌گذاری مشتریان بانک قابل ارائه است؛ در صورتی که در شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد، سپرده‌گذاری شرط نیست؛ متقاضی می‌بایست از خیر ۱۰ درصد از کل مبلغ وام خود تا انتهای زمان تسویه اقساط وام صرف نظر کند.

شروط وام فوری بانک مهر اقتصاد

لزوم تأکید بر این شرط از آن روست که متقاضیان هنگام دریافت وجه وام، متعجب نشوند. همچنین در نظر گرفتن کسر مبلغ کارمزد بانک که شامل ۵ درصد از کل مبلغ وام در ابتدای پرداخت وجه وام است نیز مورد دیگری است که بعضی از متقاضیان در ابتدای درخواست وام به آن توجه نمی‌کنند و هنگام مواجهه با مبلغ دریافتی سؤالات و ابهاماتی برایشان مطرح می‌شود. توجه به نکات فوق درباره شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد، افراد را از سردرگمی در روال دریافت وام نجات خواهد داد.

  • با توجه به ادغام بانک در مجموعه سپه به مشتریان بانک اعلام شده تا برج نهم سال ۹۹ می توانند برای امتیاز وام و گرفتن وامشان اقدام کنند. بعد این زمان دیگر امتیاز وام ها روی حسابشان لغو خواهد شد.

مراحل و شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد

افراد پس از مراجعه به یکی از شعب بانک مهر اقتصاد، بابت افتتاح حساب درخواست می‌دهند؛‌ افتتاح حساب باید در قالب طرح ثمین( تا قبل از ادغام، هم اکنون این طرح دیگر در وام فوری اهمیتی ندارد ) باشد. شعبه بانک نسبت به شرایط مشتری، تسهیلات قابل ارائه را بررسی نموده و شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد را به متقاضی وام تشریح و تفهیم می‌کنند. در صورت توافق متقاضی وام،‌ سپرده مشتری در طرح مورد نظر وی افتتاح می‌شود. بعد از اینکه مدت تعیین‌شده برای سپرده‌گذاری طی شد؛ لازم است متقاضی وام مدارک مورد نیاز بانک را ارائه نماید. بانک بعد از آخرین اعتبارسنجی‌، تسهیلات را به متقاضی وام پرداخت نموده و مشتری می‌تواند مبلغ تسهیلات را برداشت نماید.

وام فروشی سایت وام چی

در انتها برای دسترسی به فهرست وام‌های فروشی موجود در سایت وام‌چی، بر روی دکمه زیر کلیک نموده و با صاحبین آگهی‌های وام ثبت‌شده برای فروش در سایت، تماس حاصل نموده و با آنها وارد معامله شوید.

اخبار تازه تر از بانک مهر اقتصاد

اخبار تازه تر از بانک مهر اقتصاد در مطلبی جدا با بررسی کامل طرح ها هم برای شما آماده کرده ایم که با این لینک می توانید به خواندن آن مطلب هدایت شوید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با شرایط وام بانک مهر اقتصاد سال ۹۸ [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
vamchi.com .
شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد در سال 99 | وام چی

شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد با حذف طرح ثمین به خاطر ادغام با سپه. 422,777; 329; ۹۸/۰۳/۲۶; خواندن: 44 دقیقه. ادامه...


www.rade.ir .
وام با میانگین حساب بانک مهر اقتصاد | رده Rade

سقف وام. 200 تومان. نام وام. مهر نوین. مسدودی سپرده. شرایط و مقررات. در صورت انصراف از دریافت وام، سود سپرده 10٪ محاسبه و پرداخت می‌شود. امتیاز این طرح قابل انتقال ... ادامه...


www.rade.ir .
وام نقدی بانک مهر اقتصاد (طرح ثمین۲) | رده Rade

Feb 4, 2020 — وام نقدی بانک مهر اقتصاد (طرح ثمین۲). وام‌هاوام نقدی ... ۲۲٪ از مبلغ تسهیلات باید نزد بانک سپرده‌گذاری شود. حداکثر زمان ... شرایط و مقررات. وام گیرنده ... ادامه...


donya-e-eqtesad.com .
طرح‌های متعدد بانک مهر اقتصاد برای ارائه تسهیلات

Nov 13, 2018 — در طرح میثاق بانک مهر اقتصاد با سپرده‌گذاری به‌صورت شناور در یک دوره از سه امتیاز طرح (یا وام قرض‌الحسنه یا تسهیلات عقود اسلامی یا نرخ سود ... ادامه...


bankvam.com .
تسهیلات بانک مهر اقتصاد - مشاوره دریافت وام بانکی تسهیلات ...

تسهیلات بانک مهر اقتصاد دریافت وام فوری با سود کم در حداقل زمان ممکن اگر به دنبال وام کم بهره هستید این مطلب را هرگز از دست ... با توجه به شرایط سخت دریافت این نوع وام و مدت انتظار بالای آن برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم ... ابتدای هر دوره ( سال ). ادامه...


virgool.io .
وام فوری بدون سپرده گذاری بانک مهر اقتصاد(طرح ثمین۳) - ویرگول

با توجه به عدم وام دهی بانک ها در چند ماه اخیر پیش بینی می شود استقبال خوبی از این طرح بعمل آید. بانک مهر اقتصاد در این طرح شرایطی را برای مشتریانش فراهم آورده تا ... ادامه...


banki.ir .
شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد - بانکی

Sep 22, 2019 — بانک مهر اقتصاد در سال ۱۳۷۲ فعالیت بانکی خود را به منظور بهبود رشد اقتصادی و رفاه اجتماعی با عنوان مؤسسه قرض‌الحسنه بسیجیان آغاز نموده است؛ این ... ادامه...


www.bankavl.com .
طرح های تسهیلاتی بانک مهر اقتصاد - بانک اول

Nov 5, 2019 — بانک اول - بانک مهر اقتصاد در قالب هفت طرح با سپرده‌گذاری، یک طرح بدون ... حداقل مبلغ قرارداد در این طرح یکصد میلیون تومان و حداقل مبلغ وام قرض‌الحسنه ۵‌میلیون تومان است. ... تاریخ شروع اجرای طرح ... شرایط تضامین تسهیلات. ادامه...


www.mebank.ir .
طرح شمیم مهر | دریافت تسهیلات با سپرده گذاری | بانک مهر اقتصاد

مشتری گرامی می توانید، با سپرده گذاری در طرح شمیم مهر ، علاوه بر دریافت سود علی ... وام و تسهیلات breadcrumb separator ... که به دنبال حفظ سرمایه نقدی خود بوده و تقاضای تسهیلات عقود اسلامی با نرخ های پائین تر از نرخ های متداول بانکی می باشند . ... تشریح شرایط طرح شمیم مهر; تعيين مبلغ تسهيلات قابل تخصیص به شما مشتری ... ادامه...


www.asriran.com .
شرایط وام بانک مهراقتصاد

Sep 10, 2018 — جزئیات طرح پرداخت تسهیلات ارمغان مهر 4 در بانک مهراقتصاد اعلام شد. ... مهلت افتتاح سپرده برای این طرح، فقط تا تاریخ 970711 می باشد؛ حداقل ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر