موضوعات وبسایت : اخبار
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

قسط وام مسکن روستایی چقدر است

قسط وام مسکن روستایی چقدر است

نویسنده : هادی اسدی | زمان انتشار : 06 فروردین 1401 ساعت 16:39

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان قسط وام مسکن روستایی چقدر است را مطالعه خواهید کرد.

یکی از وام‌های پرطرفدار دریافت وام مسکن روستایی است. باتوجه به شرایط و همچنین قیمت خانه بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند برای گرفتن این وام در روستای خود اقدام کنند. اما شرایط این وام چگونه است؟

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

شاید برای هر فردی اتفاق افتاده باشد که بخواهد کاری را انجام دهد و هزینه‌ کافی برای انجام آن کار را نداشته باشد بخصوص برای خرید و ساخت و ساز امور مربوط به مسکن، که در این صورت مجبور می‌شود یا کار مورد نظر را ناتمام بگذارد یا اینکه در صورت ادامه به کار، از طریق مجاری رسمی مانند وام، بودجه مورد نظر را تامین کند.

از جمله وام‌هایی که بیشتر مورد استفاده هستند می‌توان به وام مسکن، خودرو، ازدواج، تعویض خودرو‌های فرسوده، کشاورزی و غیره اشاره کرد که هر کدام شرایط اخذ و تسهیلات خاص خود را دارند. بنابراین گرفتن وام نیز به نوبه‌ خود دارای مراحلی نسبتا پیچیده است که لازم است شخص آشنایی کافی با این مراحل را بخصوص در زمینه‌ شناخت هر یک از بانک‌ها و تسهیلات آن‌ها و همچنین شعب مختلف آن را داشته باشد.

مثلا فردی که قصد دارد برای دریافت وام مسکن اقدام نماید، بهترین گزینه‌ مورد نظر می‌تواند بانک مسکن باشد چون سایر بانک‌ها با وجود مجوز پرداخت وام مسکن به علت نداشتن اعتبار کافی این وام را پرداخت نمی‌کنند و همچنین از طرفی در کشور ما نیز به علت قیمت بالای مسکن اکثر مردم، بخصوص زوجین جوان مجبور می‌شوند برای دریافت و گرفتن وام مسکن اقدام کنند پس باید برای انتخاب بهتر و دردسر کمتر، تلاش کنند که به خوبی با شرایط اخذ و باز پرداخت و سایر شرایط نیز در این زمینه آشنا شوند.

در این مقاله با عنوان شرایط وام مسکن روستایی در سال ۹۹ توضیحات روشن‌تری از شرایط دریافت و گرفتن وام مسکن روستایی را به شما عزیزان ارائه خواهیم داد. عناوین بررسی شده در این مقاله عبارت است از:

وام مسکن چیست

وام مسکن روستایی چیستوام مسکن روستایی ۹۹ چقدر استشرایط وام مسکن روستایی ۹۹بازپرداخت اقساط وام مسکن روستایی چگونه است؟وام مسکن روستایی بنیاد مسکنوام مسکن روستایی بنیاد شهیدجمع بندی

lazy_placeholder.gif

وام مسکن چیست

هر کشور با توجه به بودجه و امکانات تسهیلاتی را در اختیار مردم قرار می‌دهد که با کمک آن تسهیلات به هدفی که دارند رسیدگی کنند. یکی از این تسهیلات وام مسکن است. از آنجایی که خیلی از افراد نمی‌توانند به صورت یکجا مبلغ زیاد خرید خانه را متقبل شوند، وام مسکن یکی از گزینه‌های پیش‌روی این افراد است. درخواست کنندگان این نوع وام معمولا از پس بازپرداخت آن بر می‌آیند.

اما موضوع به همینجا ختم نمی‌شود. هر کشور باتوجه زیر ساخت‌های اقتصادی و فرهنگی که دارد مبلغ مشخصی را برای وام مسکن اعلام می‌نماید. هچنین سود این وام‌ها نیز در کشورهای مختلف متغیر است. از سود ۲ درصد گرفته تا ۲۰ درصد.

در ایران سال‌ها است که بانک مسکن و دیگر بانک‌ها تسهیلات وام مسکن یکم را با شرایطی مشخص و تعریف شده به درخواست‌کنندگان اعطا می‌نماید. البته گرفتن وام شرایط و مدارک خود را در ایران دارد که در ادامه مقاله بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

به طور کلی در سال‌های اخیر وام مسکن در ایران با استقبال خوبی از مردم روبرو شده و همین امر باعث شده افراد زیادی برای درخواست خود هر ساله به بانک‌ها برای پرسیدن شرایط اینگونه وام‌ها مراجعه کنند. در این مقاله با عنوان انواع وام مسکن و شرایط دریافت تسهیلات در سال ۹۹ سعی شده تمامی موارد به صورت موشکافانه بررسی شود.

lazy_placeholder.gif

وام مسکن روستایی چیست؟

با توجه به زیرساخت‌ها و شرایط حاکم بر جامعه دولت به بخش‌های مختلف کشور وام تخصیص داده است. این وام در زمینه و بخش‌های مختلف کارآمد است. از وام خرید خانه گرفته تا تسهیلات امور کشاورزی. هر کدام از وام‌ها با در نظر گرفتن منطقه جغرافیایی به متقاضیان تخصیص می‌یابد.

در سال‌های اخیر بلایای طبیعی مانند زلزله و سیل بیشتر از همه به خانه‌‌های روستایی خسارت وارد کرد. مانند زلزله قطور و سیل کرمان که باعث تخریب بسیاری از خانه‌های روستایی شد. دولت برای جبران این خسارت و پیشگیری از خسارت در سال‌های بعد سقف وام ساخت مسکن روستایی را افزایش داد.

در حال حاضر وام ساخت مسکن روستایی ۵۰ میلیون به ازاری ساخت هر واحد مسکونی است. نرخ سود وام ساخت مسکن روستایی ۵ درصد محاسبه خواهد شد. این کاهش نرخ سود جهت تشویق به ساخت خانه‌های ایمن در روستاها و جلوگیری از خسارت‌های بعدی در اثر بالایای طبیعی است.

مدت زمان بازپرداخت وام مسکن روستایی در دوران مشارکت مدنی ۳ سال و در دوران فروش اقساطی حداقل ۱۲ سال است و نباید مجموع مدت زمان بازپرداخت تسهیلات ساخت مسکن روستایی از ۱۵ سال بیشتر شود.

وام مسکن روستایی ۹۹ چقدر است

همانگونه که گفته شد یکی از انواع وام مسکن، وام مسکن روستایی مبلغ ۵۰ میلیون تومان است. با اینکه این عدد زیاد نیست اما می‌تواند کار افراد نیازمند را بر طرف کنید. نکته مهم این وام نرخ سود آن است. نرخ سود این وام ۵ درصد است و دریافت کنندگان وام باید به این موضوع آگاه باشند.

زمانی که برای بازپرداخت این وام فرصت دارید ۱۲ سال است و نکته مهم این است که نباید بازپرداخت این وام از ۱۵ سال بیشتر شود.

lazy_placeholder.gif

شرایط وام مسکن روستایی ۹۹

آخرین تغییرات در تسهیلات مسکن روستایی در قالب وام ساخت مسکن روستایی متعلق به سال ۹۸ است، که طی آن همانطور که اشاره کردیم سقف تسهیلات ساخت مسکن روستایی به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافت. تا کنون که در ابتدای سال ۹۹ هستیم تغییراتی در ارائه این تسهیلات ایجاد نشده است.

متقاضیان تسهیلات ساخت مسکن روستایی می‌توانند از وام جعاله مسکن تا سقف ۱۰ میلیون تومان از بانک مسکن دریافت کنند.

طیفی از جامعه هدف که بضاعت مالی مناسبی ندارند متاسفانه قادر به استفاده از این تسهیلات نبوده به همین دلیل تفاهم نامه‌ای بین سازمان برنامه و بودجه و بنیاد مسکن در هفت استان کشور منعقد شده است تا افرادی که از لحاظ مالی توانایی بازئرداخت وام را به طور کامل ندارند بتوانند از این تسهیلات استفاده نمایند.

مدیرکل دفتر معاونت مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفته است بر اساس این تفاهم نامهمنعقد شده، مقرر شده است در مجموع ۳۲ هزار و ۴۴۰ واحد، از تسهیلات مسکن روستایی در سقف ۵۰ میلیون تومان با کارمزد پنج درصد و کمک بلاعوض در سقف ۲۵ میلیون تومان استفاده کنند.

مطابق برنامه طرح جامع مسکن و ماده ۵۹ برنامه ششم توسعه، احداث سالیانه ۲۰۰ هزار واحد مسکن روستایی تا افق ۱۴۰۵ در دستور کار است تا ضریب مقاوم سازی در این حوزه به ۷۰ درصد برسد.

وثیقه قابل‌قبول برای دریافت و گرفتن وام مسکن روستایی، سند مالکیت زمین در دست احداث، اموال غیر منقولی که قابلیت گرو گذاشتن داشته باشد یا سفته زنجیره‌ای سه نفره به میزان ۱۲۰ درصد مجموع اصل تسهیلات اعطایی و سود دوران مشارکت و دوران بازپرداخت سفته اخذ می‌شود. چنانچه زمین در دست احداث فاقد سند رسمی ‌باشد، پرداخت تسهیلات با وثیقه مازاد انجام می‌شود.

همچنین افراد مجردی که متقاضی دریافت تسهیلات مسکن روستایی هستند باید ۲۵ سال یا بیشتر داشته باشند یا به استناد تایید شورای محل، سرپرستی خانوار را بر عهده دارند، نیز می‌توانند از تسهیلات مسکن روستایی استفاده کنند.

lazy_placeholder.gif

بازپرداخت اقساط وام مسکن روستایی چگونه است؟

زمانی که برای بازپرداخت این وام فرصت دارید ۱۲ سال است و نکته مهم این است که نباید بازپرداخت این وام از ۱۵ سال بیشتر شود. پس قبل از دریافت و گرفتن وام مسکن روستایی باید به این نکته توجه کنید.

وام‌مسکن روستایی بنیاد مسکن

بنیاد مسکن نهادی است که در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی و در پی فرمان امام خمینی تاسیس شد. هدف اصلی این بنیاد تامین مسکن محرومان به ویژه روستاییان است. در همین راستا بانک مسکن با همکاری بنیاد مسکن و وزارت راه و شهرسازی به متقاضیان تسهیلات ساخت مسکن روستایی را ارائه می‌دهد.

بنابراین برای دریافت و گرفتن تسهیلات وام ساخت مسکن روستایی در روستاها به مبلغ ۴۰ میلیون تومان، متقاضی باید معرفی نامه‌ای از بنیاد مسکن به بانک مسکن ارائه دهد.

همچنین بنیاد مسکن تسهیلاتی برای تعمیرات، مرمت و نگهداری خانه‌ها به روستاییان در قالب وام قرض‌الحسنه تعمیر مسکن روستایی با همکاری بانک‌ها ارائه می‌دهد. سقف وام قرض الحسنه تعمیر مسکن روستایی بنیاد مسکن برای تعمیرات و
بازسازی خانه‌ها ۵ میلیون تومان با نرخ سود ۴ درصد است.

وام ساخت مسکن بنیاد شهید

طبق آخرین تغییرات در سال ۹۸ سقف تسهیلات ساخت مسکن برای خانواده‌های شهدا و ایثارگر به دستور دولت افزایش پیدا کرد. طبق این دستور سقف تسهیلات ساخت مسکن برای خانواده شهدا و ایثارگر در شهرهایی با بیش از یک میلیون جمعیت ۱۳۰ میلیون تومان خواهد بود. همچنین سقف تسهیلات ساخت مسکن برای خانواده‌های شهدا و ایثارگر در مراکر استان‌ها ۱۰۰ میلیون و در سایر شهرها ۸۵ میلیون خواهد بود.

خانواده‌های شهدا و ایثارگر ساکن روستاها نیز می‌توانند تسهیلات ساخت مسکن تا سقف ۵۰ میلیون تومان دریافت کنند.

نرخ سود تسهیلات ساخت مسکن برای خانواده‌‌های شهدا و ایثارگر ۴ درصد محاسبه خواهد شد که مدت زمان بازپرداخت آن ۲۰ سال است. روش بازپرداخت تسهیلات ساخت مسکن برای خانواده‌های شهدا و ایثارگر تنها به روش ساده است.

متقاضیان دریافت این وام لازم است معرفی نامه‌ای از بنیاد شهید و امور ایثارگران به بانک ارائه دهند.

lazy_placeholder.gif

جمع بندی

  • یکی از وام‌های پرطرفدار دریافت و گرفتن وام مسکن روستایی است. باتوجه به شرایط و همچنین قیمت خانه بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند برای گرفتن این وام در روستای خود اقدام کنند.
  • از جمله وام‌هایی که بیشتر مورد استفاده هستند می‌توان به انواع وام مسکن، خودرو، ازدواج، تعویض خودرو‌های فرسوده، کشاورزی و غیره اشاره کرد.
  • مدیرکل دفتر معاونت مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفته است بر اساس این تفاهم نامه منعقد شده، مقرر شده است در مجموع ۳۲ هزار و ۴۴۰ واحد، از تسهیلات مسکن روستایی در سقف ۵۰ میلیون تومان با کارمزد پنج درصد و کمک بلاعوض در سقف ۲۵ میلیون تومان استفاده کنند.
  • زمانی که برای بازپرداخت این وام فرصت دارید ۱۲ سال است و نکته مهم این است که نباید بازپرداخت این وام از ۱۵ سال بیشتر شود. پس قبل از دریافت و گرفتن وام باید به این نکته توجه کنید.
  • مطابق برنامه طرح جامع مسکن و ماده ۵۹ برنامه ششم توسعه، احداث سالیانه ۲۰۰ هزار واحد مسکن روستایی تا افق ۱۴۰۵ در دستور کار است تا ضریب مقاوم سازی در این حوزه به ۷۰ درصد برسد.
  • بنیاد مسکن نهادی است که در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی و در پی فرمان امام خمینی تاسیس شد. هدف اصلی این بنیاد تامین مسکن محرومان به ویژه روستاییان است. در همین راستا بانک مسکن با همکاری بنیاد مسکن و وزارت راه و شهرسازی به متقاضیان تسهیلات ساخت مسکن روستایی را ارائه می‌دهد.
  • طبق آخرین تغییرات در سال ۹۸ سقف تسهیلات ساخت مسکن برای خانواده‌های شهدا و ایثارگر به دستور دولت افزایش پیدا کرد. طبق این دستور سقف شرایط دریافت و گرفتن وام مسکن روستایی برای خانواده شهدا و ایثارگر در شهرهایی با بیش از یک میلیون جمعیت ۱۳۰ میلیون تومان خواهد بود.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با قسط وام مسکن روستایی چقدر است [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
kilid.com .
شرایط وام مسکن روستایی در سال 99 | کیلیدمگ

Apr 22, 2020 — وام مسکن روستایی ۹۹ چقدر است; شرایط وام مسکن روستایی ۹۹; بازپرداخت اقساط وام مسکن روستایی چگونه است؟ وام‌مسکن روستایی بنیاد مسکن; وام ... ادامه...


tejaratnews.com .
وام مسکن روستایی چقدر است؟ - تجارت‌نیوز

Dec 30, 2019 — حمیدرضا سهرابی عنوان کرد: تسهیلات مسکن روستایی از ابتدا با پنج میلیون تومان شروع و اکنون به ۴۰ میلیون تومان رسیده و زمان بازپرداخت این وام، ... ادامه...


khabarban.com .
آخرین اخبار «وام 50 میلیون تومانی مسکن روستایی» - خبربان

۴۶ درصد خانه‌های روستایی تهران غیرمقاوم است/تعلل بانک‌ها در پرداخت وام ۵۰ میلیون تومانی ... وام ۵۰ میلیون تومانی مسکن روستایی به بانک مرکزی ابلاغ شد ... شده است و نیاز به احداث مجدد دارند هر چند این ۶ واحد با مشارکت صاحبان منازل تعمیر شده است، ... لازم به ذکر است: دوره بازپرداخت تسهیلات هشت میلیون تومانی، سه ساله با اقساط ماهیانه، ... ادامه...


www.melkana.com .
محاسبه اقساط وام بانک مسکن - ملکانا

اقساط وام ساخت مسکن روستایی چه مبلغی است. پرسش : پوران غلامی - 5 ماه پیش. وام اوراق برای شهر رشت چقدر است ؟چقدر اوراق میخواد؟قسطش چقدره؟کسی ک وام جانبازی ... ادامه...


www.gostaresh.news .
مبلغ وام مسکن روستایی افزایش یافت - گسترش نیوز

Jul 5, 2020 — مهدیان، معاون بازسازی بنیاد مسکن از تصویب وام ۵۰ میلیون تومانی مسکن روستایی در جلسه ... بر اساس توان بازپرداخت اقساط توسط روستاییان افزایش یافته است ... مهدیان افزود: تسهیلات مسکن روستایی تنها تسهیلاتی است که ضمانت آن به صورت سفته زنجیره‌ای صورت می‌گیرد. ... متوسط قیمت مسکن در تهران چقدر شد؟ ادامه...


www.irna.ir .
وام مسکن روستایی به ۵۰ میلیون تومان رسید - ایرنا

Jul 6, 2020 — تهران – ایرنا - رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به تلاش دولت ... سقف وام مسکن روستایی از ۴۰ به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است و به ... ادامه...


www.eghtesadnews.com .
همه آنچه درباره وام مسکن باید بدانید/ چقدر می‌توانید وام بگیرید ...

May 25, 2018 — اقتصادنیوز: در حال حاضر انواع وام های مسکن با شرایط متفاوت پرداخت می شود که در این ... سود این وام ۸ درصد، مبلغ اقساط ۶۴۹ هزار تومان و مدت زمان بازپرداخت ۱۲ ساله است. ... ه ـ وام ساخت مسکن روستایی (شرایط یکسان در همه بانک های عامل). ادامه...


www.tabnak.ir .
مبلغ قسط وام جدید مسکن چقدر است؟ - تابناک | TABNAK

Dec 25, 2019 — با توجه به اینکه در تهران سقف تسهیلات مسکن زوجین شامل وام خرید به همراه وام جعاله به ۲۴۰ میلیون تومان رسیده است، رقم اقساط آن مجموعا ۴ میلیون و ۳۴۶ ... ادامه...


donya-e-eqtesad.com .
وام مسکن 40 میلیون تومانی از امروز قابل پرداخت است

Jun 11, 2019 — تسهیلات احداث مسکن روستایی 40 میلیون تومانی بانک مسکن از امروز ... نحوه پرداخت اقساط نیز ساده و پلکانی 12 ساله به‌علاوه 3 سال تنفس برای دوره ... ادامه...


www.me-metals.ir .
وام مسکن روستایی چقدر است؟ - می متالز

Dec 30, 2019 — می متالز - حمید رضا سهرابی عنوان کرد: تسهیلات مسکن روستایی از ابتدا با پنج میلیون تومان شروع و اکنون به ۴۰ میلیون تومان رسیده، ضمن اینکه ... ادامه...


www.tahlilbazaar.com .
پیشنهاد وام ۵۰ میلیونی مسکن روستایی روی میز دولت ...

Apr 3, 2020 — اگر چه قانون متذکر شده که همه ساله به سقف وام مسکن روستایی ۱۵ درصد ... به سقف تسهیلات مسکن روستایی اضافه شود، به دولت پیشنهاد داده است. ... هر چند که شیوع ویروس کرونا این روزها بازار انواع مصالح ساختمانی را ... وام مسکن با خرید اوراق شده ۲۴۰ میلیون با نرخ ۱۸ درصد، یه جوون از کجا بیاره ماهی ۳ میلیون قسط بده؟ ادامه...


www.eghtesadonline.com .
وام مسکن روستایی ۵۰میلیون تومان شد | اقتصاد آنلاین

Sep 11, 2020 — بانک مسکن سقف تسهیلات انفرادی نوسازی و بهسازی مسکن روستایی را به ۵۰میلیون تومان به ازای هر واحد مسکونی افزایش داد. ... تسهیلات نوسازی و بهسازی خانه‌های مناطق روستایی کشور را در دستور کار خود قرار داده است. ... قسط 1میلیونی برای وام 40میلیونی تعمیر مسکن مهر ... نرخ عوارض آزادراه تهران- پردیس چقدر است؟ ادامه...


www.tasnimnews.com .
پرداخت تسهیلات ساخت و مقاوم سازی مسکن روستایی؛ راهی برای ...

Sep 12, 2020 — پرداخت تسهیلات ساخت و مقاوم سازی مسکن روستایی؛ راهی برای بقای روستاها ... از یاسوج، شهرستان دنا یکی از شهرستان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد است که در ... یکی از دغدغه‌های مهم مسئولان کشوری و استانی در چند سال اخیر موضوع ... ساخت و مقاوم‌سازی مسکن در شهرستان‌دنا از نحوه آزادسازی اقساط وام خود ناراضی هستند. ادامه...


www.bankavl.com .
جزئیات وام ۱۵ میلیون تومانی مسکن روستایی - بانک اول

Jul 6, 2020 — بانک اول - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اعلام کرد: با آورده ۳۰ ... که این مبلغ در قالب وام ۱۵ میلیون تومانی قرض‌الحسنه به ۶۰۰۰ واحد مسکونی روستایی ... وی افزود: نرخ سود این تسهیلات ۴ درصد است و بازپرداخت آن بین ۳۶ تا ۶۰ ماه ... دریافت وام مسکن بدون نیاز به خرید اوراق تسهیلات · قسط وام مسکن ۵.۲ میلیون تومان شد! ادامه...


saten.ir .
مبلغ اقساط وام مسکن روستایی | ساتین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت ساتین محفوظ است، استفاده از مطالب فقط با ذکر منبع با لینک مستقیم بلامانع است. © Copyright 2021, All Rights Reserved. | Powered ... ادامه...


www.afkarnews.com .
آغاز پرداخت تسهیلات 50 میلیون تومانی مسکن روستایی

Sep 13, 2020 — سهرابی گفت:پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی مسکن روستایی از هفته ... تسهیلات مسکن مشمول تعویق ۳ ماهه اقساط نیست ... سهرابی با اشاره به اینکه تسهیلات مسکن روستایی ، تسهیلاتی ارزان قیمت است، افزود : به عبارتی این وام ... ادامه...


www.ea-bonyadmaskan.ir .
وام قرض الحسنه مسكن روستايي - بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ...

تسهيلات قرض الحسنه مسكن روستايي در جهت تعمير و مرمت و بهسازي مساكن ... حداكثر مدت باز پرداخت تسهيلات 4 ساله و با نرخ کارمزد 4% با اقساط سالانه يا شش ماهه يا ... ادامه...


tnews.ir .
اخبار وام مسکن روستایی - تی نیوز

وام ساخت مسکن روستایی چقدر است؟ مدیرکل مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور از تخصیص ۱۱۰ میلیون تومان تسهیلات برای ساخت مسکن روستایی خبر داد. هشت روز ... ادامه...


eghtesaad24.ir .
امکان افزایش تسهیلات ساخت مسکن روستایی به ۱۰۰ میلیون تومان

Oct 18, 2020 — مدیر کل دفتر مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر نزدیک به ۹۵ درصد از اقساط تسهیلات مسکن روستایی بدون هیچ مشکلی ... ۲ میلیون ۳۰۰ هزار واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن، بازسازی و بهسازی شده است. ... بیشتر بخوانید: وام مسکن در بودجه سال بعد افزایش می یابد؟ ... فشار خون عادی چند است؟ ادامه...


bankvam.com .
وام مسکن | اقساط وام مسکن و شرایط جدید آن در سال ۹۹ - بانک وام

در این مطلب به توضیحات جامع درمورد اقساط وام مسکن و همین طور اطلاعاتی راجع به شرایط وام ... وام مسکن روستایی; تسهیلات بافت فرسوده; تسهیلات مسکن مهر; جعاله تعمیر مسکن ... ارائه راهکار های ویژه جهت پرداخت اقساط; دریافت وام مسکن تنها در چند روز !!! و ده ها آموزش کاربردی دیگر. این فایل با مشاوره مدیران بانک مسکن گردآوری شده است. ادامه...


www.khabaronline.ir .
قسط وام ۴۰ میلیون تومانی مسکن چقدر است؟ - خبرآنلاین

May 17, 2020 — مدیر امور اعتباری بانک مسکن جزییات دریافت وام ۴۰ میلیون تومانی تعمیرات مسکن مهر و وام اینترنتی بانک مسکن را تشریح کرد. ادامه...


bmi.ir .
جعاله مسکن روستاها-املاک فاقدسندثبتی - بانک ملی

ضوابط و شرایط پرداخت تسهیلات مسکن روی املاک روستایی فاقد سند ثبتی به ... 2- متقاضی می بایستی قدرت پرداخت اقساط طبق تشخیص واحد پرداخت کننده ... احداث یا تکمیل ساختمان معمول باشد ، متقاضی ملزم است مجوزهای لازم را به بانک ارائه نماید . ادامه...


www.asanbazdid.com .
انواع وام مسکن در اصفهان - آسان بازدید

ملاک اثبات توانایی پرداخت اقساط وام مسکن می‌تواند، گردش حساب بانکی قابل‌قبول، ضامن ... خانه در محدوده شهری اصفهان است و برای خرید خانه‌های مناطق روستایی اصفهان استفاده از آن امکان پذیر نیست ... چند نکته در ارتباط با وام مسکن یکم در شهر اصفهان. ادامه...


www.rade.ir .
شرایط وام ازدواج در سال 99 ‌| جدیدترین خبرها و تغییرها | رده Rade

جزئیات کامل درباره شرایط دریافت وام ازدواج سال 99 مبلغ و میزان اقساط و مدارک لازم و شرایط ... در مورد متقاضیان تسهیلات در مناطق روستایی، ضمانت یک نفر ساکن روستا که اهلیت و ... بانک ملت، بانک رفاه کارگران، بانک مسکن، بانک سپه، بانک کشاورزی، بانک ملی ... مدت زمان انتظار برای دریافت تسهیلات ازدواج ۱۰۰ میلیونی چقدر است؟ ادامه...


www.rade.ir .
وام تعمیرات مسکن ( جعاله مسکن ) بانک ها در سال 99 | رده Rade

مدارک و شرایط لازم برای اخذ وام تعمیرات مسکن از بانک های مختلف را اینجا ببینید + جدول مقایسه‌ای قسط جعاله مسکن با عضویت در «رده» ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر