موضوعات وبسایت : اخبار
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

فینال عصر جدید فصل دوم کی پخش میشود

فینال عصر جدید فصل دوم کی پخش میشود

نویسنده : نازنین رحمانی | زمان انتشار : 25 دی 1399 ساعت 14:05

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان فینال عصر جدید فصل دوم کی پخش میشود را مطالعه خواهید کرد.

158863_374.jpg

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

به گزارش راهبرد معاصر؛ زمان پخش فینال عصر جدید با اجرای احسان علیخانی که از شبکه سوم سیما روی آنتن می رود مشخص شد.

زمان پخش فینال عصر جدید

عصر جدید جمعه هفده مرداد بعد از خبر ساعت 19 روی آنتن می رود.

امروز هفدهم مرداد ماه ۱۳۹۹ بعد از خبر ساعت ۱۹ نتایج راه یافتگان به مرحله نیمه نهایی عصرجدید مشخص می شود.

طبق اعلام روابط عمومی برنامه «عصر جدید» به روز و لحظه سرنوشت ساز برای شرکت کنندگان منتخب ۵ برنامه اول از دور دوم مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران نزدیک می‌شویم.

امروز هفدهم مرداد ماه ۱۳۹۹ بعد از خبر ساعت ۱۹ نتایج راه یافتگان به مرحله نیمه نهایی عصرجدید مشخص می شود. 

فهرست نامزدهای فینال عصر جدید به شرح زیر است:

از برنامه نخست عرفان طهماسبی یا گروه جوانمردان ایران زمین

از برنامه دوم گروه مجاز یا امین صالحی

از برنامه سوم بهاره سرگل زایی یا گروه مثلث

از برنامه چهارم مجید معظمی یا علی فریادی

از برنامه پنجم پارسا سیمین‌مرام یا گروه ضربان

در این برنامه، نتیجه آرای مردمی اعلام می‌شود و عصرجدید، ۵ اجرا از ۲۰ اجرای دور نیمه نهایی خود را خواهد شناخت. نکته مهم اینجاست: اجرا‌های حذف شده، شاید این بخت و اقبال را بیابند که داوران آن‌ها را از خطر حذف نجات دهند.

عصر جدید یک مسابقه تلویزیونی استعدادیابی است که توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ساخته و پخش می‌شود. این برنامه با تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی ساخته شده، از شبکه سه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و با پخش فصل اول از ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ در حال پخش است. پخش فصل دوم این برنامه نیز از ۶ اسفند ۱۳۹۸ آغاز شد.

در این برنامه شرکت‌کنندگان به صورت انفرادی یا گروهی می‌توانند در رشته‌های مختلف هنری، علمی، ورزشی و سرگرمی از جمله خوانندگی، شعبده‌بازی، آکروباتیک، کمدی، ذهن‌خوانی، ریاضی، بیت باکسینگ، ژیمناستیک، دوبله و دابسمش، ورزش‌های رزمی، نمایش،پارکور، حرکات موزون و ... شرکت کنند. این برنامه توانایی‌های مختلفی را از سراسر ایران جذب می‌کند. هر شرکت کننده تلاش می‌کند تا با نمایش زندهٔ استعداد خود، داوران حاضر را تحت تأثیر قرار دهد و از آن‌ها رای سفید یا آری بگیرد. داوران برنامه در فصل‌های اول و دوم امین حیایی، سید بشیر حسینی، آریا عظیمی‌نژاد و رؤیا نونهالی بوده و هستند. تهیه‌کنندگی و اجرای برنامه نیز برعهده احسان علیخانی است.

158867_674.jpg

روش شرکت در برنامه عصر جدید 

مرحلهٔ شناسایی

برای شرکت در برنامهٔ عصر جدید ابتدا شخص ویدیویی حداکثر پنج دقیقه از استعداد خود را فیلمبرداری می‌کند و به وبگاه برنامه ارسال می‌کند که توسط تیم داوری ۲۰ نفره بررسی می‌شود و پس از بررسی، ویدیوهای مستعد برگزیده و به افراد مستعد اعلام می‌شود.

مرحلهٔ راستی آزمایی

این افراد بعد از پذیرش باید به صورت حضوری استعداد خود را به این تیم نمایش دهند. در مرحلهٔ نمایش حضوری یا راستی آزمایی فرد مستعد باید در مرحلهٔ مقدماتی که به صورت زنده بر روی صحنه انجام می‌گیرد، اجرا کند. از فصل دوم، ۴ قسمت ابتدایی عصر جدید، مرحلهٔ راستی آزمایی است.

مرحلهٔ مقدماتی

این مرحله در فصل اول ۲۶ قسمت داشت و در فصل دوم ۲۰ قسمت. در این مرحله افراد یا گروه‌های مستعد به صورت زنده استعداد خود را در مقابل داوران اصلی برنامه و تماشاگران حاضر در معرض نمایش قرار می‌دهند. البته بینندگان تلویزیونی بعدها تصاویر ضبط شده را از تلویزیون می‌بینند.

در هر برنامه ۷ شرکت کننده شرکت می‌کنند که در فصل اول از هر برنامه ۲ نفر به مرحله دوم صعود می‌کرد، یک نفر با رأی مستقیم داوران و یک نفر با نظر مردم. اما در فصل دوم برای افزودن جذابیت برنامه‌های مراحل بعد، در هر شب از صفر تا چهار انتخاب امکان‌پذیر است. بدین ترتیب که ممکن است در یک شب اجراها ضعیف باشد و یک نفر به مرحله بعد برود و در شبی دیگر اجراها بهتر باشد و سه نفر مستحق صعود باشند. بدین ترتیب، باز هم به طور میانگین هر شب دو نفر صعود می‌کنند، اما افراد شایسته‌تر.

در فصل اول در مرحلهٔ مقدماتی ۱۵ اعتبارنامه (کارت طلایی) وجود داشت که هر داور ۳ اعتبارنامه و مجری و تیم داوری برنامه ۳ اعتبارنامه داشتند و هر فرد یا گروهی که صاحب کارت طلایی می‌شد، بدون گذراندن مرحله دوم، مستقیما به نیمه‌نهایی صعود می‌کرد. اما در فصل دوم کارت‌ها حذف شده و به جای آن، زنگ طلایی به میان آمده است تا مسابقه به استانداردهای جهانی نزدیک‌تر شود. هر داور به همراه مجری برنامه حق دارند در طول ۲۶ شب اجرای مرحله اول یک بار زنگ طلایی را به صدا درآورند، یعنی در مجموع زنگ طلایی می‌تواند برای پنج شرکت‌کننده برتر نواخته شود.

مرحلهٔ دوم

در مرحله دوم از فصل اول ۶۰ شرکت‌کننده حضور داشتند که طی ۱۵ قسمت و در هر شب ۴ اجرا به روی صحنه آمدند و داوران دو مورد آن‌ها را برای رأی‌گیری مردمی نامزد می‌کردند. بییندگان تلویزیونی پس از هر اجرا ۲۴ ساعت فرصت داشتند که رأی دهند تا یکی از آن دو به مرحلهٔ بعد، یعنی نیمه‌نهایی صعود کند.

بنابراین در فصل اول فرمول صعود به مرحله‌ دوم به این شکل بود: در هر قسمت از ۲۶ قسمت دو نفر با رأی تیم داوری و انتخاب مردمی صعود می‌کردند. همچنین ۱۵ اعتبارنامه نیز به شرکت کننده‌های برتر داده شد، که از این ۱۵ نفر، ۶ نفر پس از رقابت و تمرین در باشگاه عصر جدید به مرحلهٔ دوم صعود می‌کردند. در مجموع این مرحله، ۲ نفر نیز از طرف گروه برنامه‌سازی برای رفتن به مرحله دوم انتخاب شدند. یعنی درنهایت، ۶۰ نفر به مرحله دوم صعود می‌نمودند.

اما در مرحله دوم از فصل دوم شاهد حضور ۵۰ شرکت‌کننده بودیم که طی ۱۰ شب و در هر شب ۵ اجرا ظاهر شدند. البته فراموش نکنیم که پنج اجرا نیز قبلا با زنگ طلایی مستقیما به نیمه‌نهایی رفته بودند.

در فصل دوم داوران در مرحله دوم در هر شب، دو اجرا را انتخاب می‌کردند و کار انتخاب نهایی به رأی مردمی واگذار می‌شد. مردم با انتخاب یک شرکت‌کننده یا تیم در هر شب، از هر قسمت یک نفر را برای صعود به مرحله نیمه‌نهایی انتخاب می‌کردند.

158868_169.jpg

مرحلهٔ نیمه‌نهایی

مرحلهٔ نیمه‌نهایی فصل اول عصرجدید در ۵ قسمت برگزار گردید که در هر قسمت ۳ شرکت کننده با یکدیگر به رقابت پرداختند و یک نفر از هر قسمت با آرای مردمی به مرحله نهایی عصر جدید صعود کرد، یعنی در مجموع پنج نفر به مرحله نهایی رفتند.

تا این لحظه اطلاعات دقیقی از نحوه برگزاری این مرحله از فصل دوم این برنامه در دسترس نیست و به محض اطلاع، این بخش به‌روزرسانی خواهد شد. این مرحله بعد از محرم و صفر ۱۳۹۹ و در آبان ماه ۱۳۹۹ پخش خواهد شد.

مرحلهٔ نهایی

مرحلهٔ نهایی فصل اول عصرجدید در ۱ قسمت برگزار و برای نخستین بار به صورت زنده از شبکه سوم سیما پخش شد. در این مرحله پنج نفر یا گروه راه یافته به فینال با یکدیگر به رقابت پرداختند و رای داورها در میان نبود و داوران تنها نظر شخصی خود را بیان می‌کردند. در نهایت و با رأی مردمی، نفرات برتر عصرجدید در همان شب و با آرای مردمی مشخص و به ترتیب اول تا پنجم اعلام شدند.

همچنان تا این لحظه اطلاعات دقیقی از نحوه برگزاری این مرحله از فصل دوم این برنامه در دسترس نیست و به محض اطلاع، این بخش به‌روزرسانی خواهد شد. به احتمال زیاد مرحله نهایی فصل دوم عصر جدید در زمستان ۱۳۹۹ خواهد بود.

158866_174.jpg

داوران و مجریان عصر جدید

فصل اول برنامه عصر جدید با چهار داور برگزار شد. امین حیایی، سید بشیر حسینی، آریا عظیمی‌نژاد و رؤیا نونهالی داوران این مسابقه بودند. احسان علیخانی نیز کار اجرا و تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده داشت و ایمان قیاسی مجری پشت صحنه بود.

فصل دوم عصر جدید نیز همانند فصل اول با اجرای احسان علیخانی و ایمان قیاسی و باز هم با داوری امین حیایی، سید بشیر حسینی، آریا عظیمی‌نژاد و رؤیا نونهالی پخش شد. بدین ترتیب در ترکیب مجری و داوران نسبت به فصل اول هیچ تغییری ایجاد نشد. حتی داوران در جایگاه‌های فصل قبل نشستند.

توقف ضبط عصر جدید

در نیمه دوم فروردین و همچنین سه هفته نخست اردیبهشت ۱۳۹۹ به دلیل شیوع بیماری کرونا ضبط و پخش برنامه متوقف گردید، اما از هفته آخر اردیبهشت ضبط و پخش ادامه کار، یعنی قسمت نهم از مرحله مقدماتی به بعد از سر گرفته شد.

از روز پنجشنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹ و همزمان با آغاز موج دوم شیوع بیماری کرونا، ضبط برنامه به کندی و گاهی به همراه تماشاگر و گاه بدون تماشاگر پیش می‌رود و برنامه‌سازان مجبورند با پخش هر قسمت در دو شب، جبران روزهای ضبط نشده را انجام دهند. البته سعی بر این است که شنبه‌ها و یکشنبه‌های هیچ هفته‌ای بدون برنامه نباشد.

158865_745.jpg

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با فینال عصر جدید فصل دوم کی پخش میشود [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
rahbordemoaser.ir .
اعلام زمان پخش فینال عصر جدید+ اسامی نامزدهای فینال-راهبرد معاصر

Aug 7, 2020 — زمان پخش فینال عصر جدید با اجرای احسان علیخانی مشخص شد. ... امروز هفدهم مرداد ماه ۱۳۹۹ بعد از خبر ساعت ۱۹ نتایج راه یافتگان به مرحله نیمه نهایی عصرجدید مشخص می شود. ... پخش فصل دوم این برنامه نیز از ۶ اسفند ۱۳۹۸ آغاز شد. ادامه...


vazehnews.ir .
مرحله نیمه نهایی فصل دوم عصر جدید کی پخش می شود؟ - واضح نیوز

Sep 10, 2020 — ساعت پخش فینال فصل دوم عصر جدید | مرحله نیمه نهایی فصل دوم عصر جدید ... همچنین زمان پخش قسمت نیمه نهایی از فصل دوم عصر جدید با اجرای احسان ... ادامه...


fararu.com .
ابهام در خصوص زمان پخش مرحله سوم عصر جدید ۲ - فرارو

Oct 21, 2020 — آخرین قسمت از دور دوم برنامه «عصر جدید»، ۲۹ مرداد ماه به روی آنتن شبکه سه رفت و ... و نیمه‌نهایی و فینال در آبان ماه پخش خواهد شد که تاکنون خبری جدید در این زمینه اعلام نشده است. ... عصر جدید مرحله نیمه نهایی فصل دوووم کی پخش میشه؟ ادامه...


harfetaze.com .
فینال عصر جدید کی پخش میشود؟ زمان دقیق پخش در مرداد ماه - مجله ...

فینال این برنامه ۲۸ مرداد ماه از شبکه سوم سیما پخش می‌شود. به تازگی فیلمی از لحظات هیجان انگیز عصر جدید منتشر شده است؛ فیلمی که نوید پخش فینال این مسابقه را در ... ادامه...


khabarban.com .
آخرین اخبار «مرحله دوم عصر جدید» - خبربان

معرفی برندگان جدید «عصر جدید»؛ نیمه نهایی کی پخش می شود؟ ... در این ارتباط زنده علیخانی عنوان کرد: مرحله نیمه‌نهایی فصل دوم عصر جدید اوایل آبان ماه پخش خواهد شد. ... از داوران عصر جدید بگیرند و با انتخاب مردمی در فینال این برنامه حضور داشتند. ادامه...


khabarban.com .
جدیدترین خبرهای «پخش فصل دوم عصر جدید» - خبربان

تکرار عصر جدید کی پخش می شود و داوران فصل دوم عصر جدید چه کسانی هستند؟ پخش فصل دوم مسابقه «عصر جدید» با اجرای احسان علیخانی همزمان با شب ولادت امام علی ... ادامه...


fa.wikipedia.org .
عصر جدید (فصل ۲) - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

فصل دوم عصر جدید، مسابقهٔ استعدادیابی ایرانی، از ۶ اسفند ۱۳۹۸ روی آنتن شبکه سه رفت. مرحله فینال و اعلام نتایج این فصل در سال ۱۳۹۹ خواهد بود. ... این مسابقه در هفته‌های معمول در ساعت ۲۲:۳۰ روزهای شنبه و یکشنبهٔ هر هفته از اسفند ماه ۱۳۹۸ پخش می‌شود. ادامه...


bamatn.com .
پخش مرحله نیمه نهایی برنامه عصر جدید فصل دوم کی شروع می شود ...

Sep 10, 2020 — برنامه هشتگ عصر جدید پنجشنبه و جمعه ۴ و ۵ دی ۹۹ ساعت ۲۱ از شبکه سه سیما پخش می ‌شود واز هفته آینده به صورت ثابت شنبه و یکشنبه ‌ها پخش خواهد ... ادامه...


www.fardanews.com .
فینال «عصر جدید» کی پخش می‌شود؟

Jul 21, 2019 — برنامه «عصر جدید» این روزها در مرحله نیمه نهایی برگزیدگان مختلف را معرفی می ... مرحله نیمه‌نهایی قرار است رقابت کنند تا قهرمان نخستین فصل برنامه مشخص شود. ... فینال مسابقه «عصرجدید» ۲۸ مرداد ماه از شبکه سوم سیما پخش می شود. ... تصاویر: کارگاه خانگی پرورش قارچ دکمه‌ای · پوشش زنده| نیمه دوم بازی استقلال - ... ادامه...


porl.ir .
فصل دوم عصر جدید کی پخش خواهد شد - PORL

آغاز پخش فصل دوم برنامه «عصر جدید» از فردا شب/ مردم داوری می‌کنند … رأی خود ... زمان پخش فینال عصر جدید در 28 مرداد ماه 98 با حضور فینالیست ها و اسامی … یکی از ... ادامه...


www.mojnews.com .
زمان پخش فصل دوم عصرجدید مشخص شد - خبرگزاری موج

Feb 22, 2020 — البته چند قسمتی از مرحله اول فصل دوم عصر جدید در اسفند ماه پخش می‌شود. مسابقه عصر جدید همانند سال گذشته قرار است در ایام نوروز هر شب پخش شود. ادامه...


www.borna.news .
زمان پخش فینال عصر جدید - خبرگزاری برنا

Aug 6, 2020 — اعلام نتیجه 5 برنامه اول از دور دوم جمعه هفده مرداد بعد از خبر ساعت 19 روی آنتن می رود. ادامه...


www.eghtesadonline.com .
زمان پخش فصل دوم عصر جدید مشخص شد | اقتصاد آنلاین

Nov 10, 2019 — پیش تولید فصل دوم برنامه تلویزیونی عصر جدید با اجرای«احسان ... جدید» از آغاز پیش تولید فصل دوم این مسابقه خبر داد و در عین حال خبر پخش آن را از ... فینال «عصر جدید» امشب در 4ساعت پخش می‌شود ... یارانه کی واریز میشود / دی ماه. ادامه...


www.eghtesadonline.com .
زمان پخش فینال عصر جدید مشخص شد | اقتصاد آنلاین

Jul 22, 2019 — فینال مسابقه عصرجدید ۲۸مرداد ماه از شبکه سوم سیما پخش می‌شود. ... مرحله نیمه‌نهایی قرار است رقابت کنند تا قهرمان نخستین فصل برنامه مشخص شود. ادامه...


www.mashreghnews.ir .
زمان پخش فینال «عصر جدید» - مشرق نیوز

Jul 21, 2019 — برنامه «عصر جدید» این روزها در مرحله نیمه نهایی برگزیدگان مختلف را معرفی ... مرحله نیمه‌نهایی قرار است رقابت کنند تا قهرمان نخستین فصل برنامه مشخص شود. ... فینال مسابقه «عصرجدید» ۲۸ مرداد ماه از شبکه سوم سیما پخش می شود. ... زمان ساخت فصل دوم «عصر جدید»/ عصر جدید از استعدادها حمایت می‌کند تا مهاجرت نکنند ... ادامه...


mangomag.com .
زمان پخش مجدد مرحله نیمه نهایی فصل 2 عصر جدید - منگومگ

Oct 13, 2020 — فصل دوم عصر جدید روی آنتن شبکه سه سیما پخش شد و حال به مرحله نیمه نهایی این ... خیلی از بیننده های این مجموعه به پشتیبانی سایت ما پیام دادند که زمان پخش آن کی است و ما تصمیم ... آیا پایتخت 7 برای نوروز 1400 ساخته می شود؟ ... این ها کارشون قشنگ بود من خوشم اومد دعا میکنم که برم فینا و فینالیست و نفر ۱بشن. ادامه...


koolaknews.ir .
زمان پخش و تکرار ویژه برنامه «هشتگ عصرجدید» - کولاک نیوز

مرحله ۲ فصل دوم عصر جدید کی پخش می شود ؟ به همراه زمان دقیق پخش و تکرار مرحله دوم عصر جدید همچنین اطلاعات تکمیلی از مسابقه در این مطلب. ادامه...


ask98.ir .
برنامه عصر جدید کی پخش میشود - ❤️ اسک 98

پخش مرحله نیمه نهایی برنامه عصر جدید فصل دوم کی شروع می شود؟ ... بودیم تا جایی که اجرای فینالیست های عصر جدید 1 بسیار متفاوت از برنامه های مرحله مقدماتی بود. ادامه...


asrejadid.ir .
عصر جدید | عصر جدید

صفحه اصلی; فصل اول. مرحله اول · مرحله دوم · مرحله نیمه نهایی · مرحله فینال. فصل دوم. هشتگ عصر جدید · مرحله راستی آزمایی · مرحله اول · مرحله دوم. ارسال ویدئو. ادامه...


namnak.com .
پخش مرحله نیمه نهایی فصل دوم عصر جدید به آبان موکول شد - نمناک

پخش ادامه برنامه عصر جدید از آبان. برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی برای اولین بار 27 بهمن ماه سال 97 روی آنتن شبکه سه سیما رفت و فصل دوم این برنامه هم ... ادامه...


www.irna.ir .
بازگشت «عصر جدید» به تلویزیون از چهارم دی ماه - ایرنا

Dec 21, 2020 — تهران- ایرنا- مجری «هشتگ عصر جدید» با انتشار یک ویدیو در فضای مجازی، از ... در بهمن یا اسفند ماه ضبط اصلی اتفاق می افتد تا بتوانند فینال را نوروز ارائه دهند. ... آرش ظلی‌پور و سردبیری مهدی حاجی میرآقا از شبکه سلامت سیما پخش می‌شود. ... هشتمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» با پخش و ... ادامه...


tv3.ir .
آغاز فصل دوم «عصر جدید» از امشب | شبکه سه

به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما ، برگزیدگان فصل اول برنامه عصر جدید ، شامل ۶۰ ... فصل دوم برنامه عصرجدید ، یکشنبه ها و دوشنبه ها ساعت ۲۲:۳۰ پخش می شود. ... محمدرضا احمدی فینال لیگ قهرمانان آسیا را گزارش می کند فیلم های شبکه سه سیما در ... کی یف –بارسلونا " را گزارش می کند سریال شرم از امشب روی آنتن شبکه سه پخش ... ادامه...


rasademrooz.ir .
تاریخ پخش مرحله دوم عصر جدید 2 مرحله ماقبل نهایی | رصد امروز

Jul 5, 2020 — مرحله دوم از فصل دوم عصر جدید چه زمانی پخش می شود؟ تمامی اجراهایی که در فصل دوم عصر جدید زنگ طلایی گرفتند; نقدی کوتاه بر برنامه عصر جدید ... ادامه...


www.khabaronline.ir .
برندگان جدید «عصر جدید» معرفی شدند/ اعلام زمان پخش مرحله ...

Sep 10, 2020 — در این ارتباط زنده علیخانی عنوان کرد: مرحله نیمه نهایی فصل دوم عصر جدید اوایل آبان ماه پخش خواهد شد. البته در این مدت برنامه هشتگ عصر جدید همراه ... ادامه...


davatonline.ir .
زمان پخش ادامه فصل دوم عصر جدید مشخص شد - دوات آنلاین

May 18, 2020 — دوات آنلاین-زمان شروع مجدد و روزهای پخش فصل دوم برنامه عصر جدید مشخص شد. پخش این برنامه تا زمستان ادامه دارد و شب یلدا شاهد فینال آن خواهیم بود. ... «عصر جدید» روزهای یک شنبه و چهارشنبه ضبط دارد و هر بار دو قسمت آماده می شود. ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر