موضوعات وبسایت : اخبار
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

تغییر شماره تلفن همراه بانک ملت

نویسنده : هادی اسدی | زمان انتشار : 09 اسفند 1400 ساعت 07:58

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان تغییر شماره تلفن همراه بانک ملت را مطالعه خواهید کرد.

ملاحظات امنیتی فعالسازی خدمات سامانه همراه بانک

۱ـ نرم‌افزار سامانه همراه بانک ملت را صرفاً از طریق مراجعه حضوری به شعب بانک ملت یا مراجعه مستقیم به وب‌سایت بانک ملت به آدرس (www.bankmellat.ir) دریافت نموده و هرگز از طریق روش‌های غیر معتبر نظیر بلوتوث (به‌غیراز سامانه بلوتوث شعب بانک)، ایمیل، اینترنتی، دریافت از دوستان، شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌های متفرقه، اقدام به دریافت و نصب ننمایید.

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

۲ـ هنگام نصب نرم افزار همراه بانک، مجوزهای دسترسی لازم برای نصب و پیغام‌های خطای احتمالی را بررسی نموده و در صورت مشاهده مورد مشکوک، آن را به مرکز ارتباط ملت اطلاع دهید.

3ـ هنگام دریافت پاکت محتوی نام کاربری و رمز ورود سامانه همراه بانک، از باز و مخدوش نبودن پاکت اطمینان حاصل نموده و در صورت مخدوش بودن مسئول شعبه را مطلع نمایید.

4ـ توصیه می‌شود علیرغم الزام در تغییر رمز دریافتی از شعبه در اولین ورود به سامانه همراه بانک-نسخه جدید، نام کاربری خود را نیز به منظور افزایش ضریب امنیتی پس از نصب کامل نرم افزار، در اولین فرصت تغییر داده و در محل امن نگهداری نمایید. 

5ـ رمز ورود سامانه همراه بانک-نسخه قدیم ارائه شده توسط شعبه را پس از نصب کامل نرم افزار، در اولین فرصت تغییر داده و در محل امن نگهداری نمایید.

مدیریت رمز ورود

1ـ رمز ورود سامانه همراه بانک خود را در اختیار دیگران قرار نداده و آن را در فواصل زمانی منظم (حداقل هر سه ماه یکبار) و همچنین بنا به ضرورت تغییردهید. 

۲ـ هنگام ورودِ نام کاربری و رمز ورود سامانه همراه بانک، از عدم رویت آن توسط دیگران اطمینان حاصل نمایید.

۳ـ از یادداشت و ذخیره نمودن نام کاربری و رمز ورود سامانه همراه بانک در جایی که امکان سوءاستفاده‌های آتی از حساب بانکی شما را برای یابنده آن فراهم می‌نماید، خودداری نمایید. 

4ـ از انتخاب رمز ورود قابل حدس نظیر سال تولد، سال ازدواج، شماره شناسنامه و...، برای ورود به سامانه همراه بانک خود، اجتناب نمایید.

5ـ توصیه می‌شود در تعریف رمز ورود سامانه همراه بانک خود، از ترکیب حروف بزرگ و کوچک، اعداد و کاراکترهای ویژه نظیر @،%، $ و غیره استفاده نمایید.

6ـ از انتخاب رمزهای مشابه با رمز کارت‌ها و سایر سامانه‌های بانکی برای سامانه همراه بانک خودداری نمایید.

ملاحظات امنیتی استفاده از سامانه همراه بانک

1ـ پیام‌های دریافتی سامانه همراه بانک که در صندوق پیام‌های برنامه قرار می‌گیرند را پس از خواندن، حذف نمایید.

2ـ همواره از بروز بودن نسخه نرم افزار سامانه همراه بانک خود اطمینان حاصل نمایید و نسبت به بروز رسانی آن اقدام نمائید و در صورت بروز مشکل در بروز رسانی سامانه مزبور مراتب را به بانک اطلاع دهید.

3ـ توصیه می‌شود درصورت ورود به سامانه همراه بانک با حسگر اثرانگشت، با فعال نمودن قابلیت استفاده از نام کاربری و رمز ورود در سرویس‌های حساس نظیر انتقال وجه، خرید شارژ و... ضریب امنیتی استفاده از خدمات مزبور را افزایش دهید. 

4ـ تا حد امکان هنگام اتصال به شبکه‌های بی‌سیم رایگان و عمومی از سامانه همراه بانک استفاده ننمایید.

5ـ پس از اتمام کار در سامانه همراه بانک، با استفاده از گزینه خروج، از سامانه مذکور خارج شوید. 

ملاحظات امنیتی غیر فعالسازی سامانه همراه بانک

1. در صورت سرقت یا مفقودی تلفن همراه، یکی از اقدامات ذیل را در اسرع وقت انجام دهید:

‏- اطلاع موضوع به مرکز ارتباط ملت و درخواست غیرفعال سازی سامانه

‏- مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک ملت و درخواست غیرفعال سازی سامانه

‏- استفاده نمودن از قابلیت"فعال‏/غیرفعال نمودن خدمات الکترونیک" موجود در سایت بانکداری اینترنتی به‌منظور غیرفعال نمودن خدمات سامانه همراه بانک نظیر حواله، مانده و سه گردش و...

ـ غیرفعال نمودن سیم‌کارت، از طریق مراجعه به اپراتور تلفن همراه 

2. در صورت تغییر در شماره تلفن همراه یا واگذاری سیم کارت فعلی، اطلاعات مربوط به شماره تلفن همراه خود را در بانک بروزرسانی نمایید. 

3. پیش از فروش یا واگذاری گوشی تلفن همراه خود، نرم افزار سامانه همراه بانک را از روی آن حذف (Uninstall)  نمایید. 

ملاحظات عمومی

1ـ از دریافت (Download) و اجرای نرم افزار و فایل‌های ناشناس و متفرقه روی رایانه، تبلت و گوشی تلفن همراه خود اجتناب نمایید.

2ـ  از بروزرسانی مستمر سیستم عامل، مرورگر وب و سایر نرم افزارهای منصوب روی گوشی تلفن همراه خود اطمینان حاصل نمایید.

3ـ تلفن همراه خود را به نرم افزار ضدویروس معتبر مجهز نموده و آن را به صورت مستمر بروزرسانی نمایید. 

4ـ برای دسترسی به سامانه همراه بانک از ابزارهای فیلتر شکن نظیر VPN استفاده ننمایید.

5ـ  به منظور پیشگیری از بروز مخاطرات امنیتی، از اقدامات ذیل بر روی گوشی تلفن همراه اجتناب نمایید:

-دریافت (Download) و اجرای نرم افزار و فایل‌های ناشناس و متفرقه مشکوک 

-باز نمودن فایل‌های ناشناخته پیوست ایمیل 

-ورود به وبسایت‌های متفرقه و باز نمودن لینک‌های مربوطه 

6ـ گوشی تلفن همراه خود را طوری تنظیم نمایید که در فواصل زمانی کوتاه با استفاده از روش‌های امنیتی (PIN, Pattern, Password و...) قفل گردد.

7ـ از صحت اطلاعات شماره تلفن همراه خود در سامانه همراه بانک اطمینان حاصل نموده و در صورت تغییر اطلاعات مزبور نسبت به بروزرسانی آن از طریق مراجعه به شعبه، اقدام نمایید. 

8ـ  ارسال پیامک جهت ورود به سامانه همراه بانک یا انجام تراکنش‌های مالی، سبب آگاهی شما از سوء استفاده‌های احتمالی و جلوگیری از سوءاستفاده بیشتر است. به محض دریافت چنین پیامک‌هایی در صورتی که عمل مذکور از سوی خودتان صورت نگرفته، نسبت به غیرفعالسازی کارت بانکی و تغییر رمز عبور سامانه‌های بانکی خود اقدام و مراتب را در اسرع وقت به بانک اطلاع دهید. 

9ـ هرگز اطلاعات مهم خود مانند رمز اول و دوم کارت‌ها، کلمه عبور سامانه‌های بانکی، CVV2 و تاریخ انقضای کارت را بر روی گوشی تلفن همراه ذخیره ننموده یا از طریق پیامک، ایمیل و سایر سامانه‌های ارتباطی نظیر تلفن، شبکه‌های اجتماعی و... برای سایرین ارسال و بازگو نکنید.

10ـ هرگز اطلاعات مهم خود مانند رمز اول و دوم کارت‌ها، کلمه عبور سامانه‌های بانکی، CVV2 و تاریخ انقضای کارت را بر روی کاغذ، تلفن همراه و سایر مکان‌ها و تجهیزاتی که امکان دسترسی به آنها وجود دارد، ذخیره ننموده یا از طریق پیامک، ایمیل و سایر سامانه‌های ارتباطی نظیر تلفن، شبکه‌های اجتماعی و... برای سایرین ارسال و بازگو نکنید.

11ـ بانک هرگز اطلاعات محرمانه شما (نظیر مشخصات شناسنامه‌ای، کد ملی، اطلاعات مربوط به کارت و حساب بانکی و...) را از طریق تلفن، ایمیل، پیامک، شبکه‌های اجتماعی، پیشنهاد اتصال به لینک‌های ارتباطی اینترنتی و... درخواست نمی‌کند. در صورت رخداد این مورد، ضمن عدم پاسخگویی به چنین درخواست‌هایی مراتب را سریعاً به بانک اطلاع دهید. 

12ـ از اعمال تغییرات و دستکاری‌های منجر به کاهش سطح امنیت و قابلیت اعتماد سخت افزار و نرم افزار تلفن همراه (نظیر شکستن قفل درگوشی‌های دارای سیستم عامل ISO (Jailbreak) و گوشی‌های دارای سیستم عامل اندروید(Root) و... ) اجتناب نمایید.

13ـ در صورت مشاهده هرگونه اختلال در عملکرد گوشی تلفن همراه یا نیاز به سرویس سخت افزاری و نرم افزاری، به نمایندگی‌های معتبر مراجعه نمایید. 

14ـ هنگامی‌که به بلوتوث و NFC نیازی ندارید از خاموش بودن آن مطمئن شوید.

15ـ از نصب برنامه‌های کاربردی بر روی تلفن همراه که مجوزهای دسترسی بیش‌ازاندازه درخواست می‌کنند، پرهیز نمایید.

16ـ  اخبار مربوط به بانک را فقط از طریق مبادی رسمی دنبال نموده و قبل از هر اقدامی از صحت ادعای مطروحه توسط فرد یا افراد، در قبال انجام خدمات بانکی مطمئن گردید.

17ـ سایت پلیس فتا به آدرسwww.cyberpolice.ir مرجع مفیدی برای دریافت آخرین اطلاعات مربوط به تهدیدات امنیتی است.

18ـ هرگز اطلاعات مربوط به حساب و کارت بانکی خود را در شبکه‌های اجتماعی قرار ندهید. 

19ـ  در صورت بروز اشکال در فرآیند استفاده از سامانه همراه بانک و عملیات درخواستی، از یاری جستن از افراد ناشناس جداً خودداری فرمائید.

ارتباط با مرکز ارتباط ملت

مشتری گرامی در صورت بروز هرگونه مشکل و یا مشاهده شواهد مشکوک در حساب خود و یا دریافت ایمیل/پیامک غیرقابل اطمینان که صحت آنها از سوی شما مورد تایید نمی باشند، حتماً بانک را از طریق شماره تلفن 1556 (تهران) یا 82488- 021(شهرستان) مطلع نمایید.

ed: keramat-980429no:98/626773

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با تغییر شماره تلفن همراه بانک ملت [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
bankmellat.ir .
بانک ملت> توصیه‌های امنیتی سامانه همراه بانک

7ـ از صحت اطلاعات شماره تلفن همراه خود در سامانه همراه بانک اطمینان حاصل نموده و در صورت تغییر اطلاعات مزبور نسبت به بروزرسانی آن از طریق مراجعه به شعبه، اقدام ... ادامه...


bankmellat.ir .
بانک ملت> تلفن بانک

سامانه تلفن بانک ملت. ... تماس با شماره تلفن 8132-021؛. 6. وارد کردن شماره حساب و فشردن کلید ستاره (* )؛. 7. ... 8. تغییر رمز؛ ... غیر فعال کردن خدمات همراه بانک. ادامه...


bankmellat.ir .
به نام خداوند جان و خرد - بانک ملت

راهنمای نصب نرم افزار به تفکیک نوع سیستم عامل تلفن همراه ... )دقت شود که شماره تلفن همراه با شماره ای که ... نسبت به تغییر نام کاربری و رمز ورود اقدام نمایید. ادامه...


bankmellat.ir .
بانک ملت> پیامک بانک

... ملت · همراه بانک. بانکداری الکترونیک سامانه های مبتنی برتلفن و تلفن همراه پیامک بانک ... تغییر رمز. رمز جدید + فاصله + رمز + فاصله + شماره حساب. نکته: برای استفاده از خدمات فوق باید پیام کوتاه به شماره 30003305 ارسال گردد. ed: e.keramat ... ادامه...


bankmellat.ir .
بانک ملت> خدمات بانک

بانکداری اینترنتی بانک ملت، بانک ملت، bankmellat، شبا، همراه بانک، شعب، شعبه، بانک، موبایل بانک، همراه بانک. ادامه...


bankmellat.ir .
بانک ملت> کد بانک

یکی از مزایای سامانه کد بانک عدم نیاز به نصب هرگونه نرم افزار بر روی تلفن همراه مشتری است. ... ملت کارت. شماره حساب ← چهار رقم آخر کارت ← رمز تلفنبانک. 2. حواله. ادامه...


bankmellat.ir .
بانک ملت> بانکداری اینترنتی

تغییر کلمه عبور (بلافاصله پس از ورود به سامانه). ... سازی خدمات به ازای هر حساب به تفکیک مدیاها (اینترنت، پیامک بانک، تلفن بانک، همراه بانک) ... امکان تعریف، ویرایش و حذف شماره حسابهای برگزیده به منظور انجام حواله ها(بانکی و بین بانکی) و ... ادامه...


bankmellat.ir .
راهنمای مشتریان - بانک ملت

گام 2) تایید شماره تلفن همراه و انتخاب شماره حساب جهت کسر کارمزد ... نکته : چنانچه در شماره تلفن همراه نمایش داده شده مغایرتی مشاهده نمودید، جهت تغییر شماره تلفن همراه ... ادامه...


www.bankavl.com .
همراه بانک ملت - بانک اول

Aug 31, 2020 — دانلود جدیدترین و آخرین نسخه “همراه بانک ملت ” برای اندروید و ios , . ... در صورت تغییر در شماره تلفن همراه یا واگذاری سیم کارت فعلی، اطلاعات مربوط ... ادامه...


rahbordemoaser.ir .
راهنمای استفاده از اینترنت بانک ملت-راهبرد معاصر

Sep 6, 2020 — در صورتی که شماره تلفن همراه ثبت شده شما در سامانه بانک ملت تغییر نکرده است فعالسازی رمز پویا در بانک ملت نیاز به حضور فیزیکی ندارد. ادامه...


namnak.com .
روش های فوری استعلام “موجودی بانک ملت” - نمناک

موجودی بانک ملت و تلفن بانک ملت و شماره تلفن بانک ملت و استعلام موجودی بانک ... توجه : مشتریان بانک ملت بدون محدودیت در سیم کارت ( رایتل، همراه اول، ایرانسل و. ادامه...


bankmellatiha.blogfa.com .
سولات متداول در مورد همراه بانک ملت

9- چند روزی است پس ازبروزرسانی همراه بانک شماره کارت مشتری جهت استفاده در ... همراه بانک را استفاده می کردم و پس از نصب بر روی گوشی رمز ورودی را تغییر دادم و ... که با (مرکز ارتباط ملت ) از طريق شماره تلفن ۱۵۵۶در تهران و شماره تلفن ۰۲۱۸۲۴۸۸در ... ادامه...


way2pay.ir .
همه چیز درباره سرویس 712 بانک ملت + تصاویر محیط کاربری

Sep 17, 2013 — امروزه تلفن همراه یکی از اجزای جدایی ناپذیر زندگی همه ما شده است. یکی از امکاناتی که ... چگونه شماره کارت را از سرویس ۷۱۲ بانک ملت حذف کنیم؟ ادامه...


hamrahcard.ir .
کارت به کارت بانک ملت | همراه کارت

با استفاده از همراه کارت می‌توانید با موبایل خود کارت به کارت از مبدا بانک ملت را به ... کاربر در صورت دریافت خطای یکسان نبودن کد ملی با شماره موبایل و شماره کارت ... برای حفظ امنیت حساب بانکی خود، رمز کارت را در فواصل زمانی کوتاه تغییر دهید و ... ادامه...


banki.ir .
راهنمای فعال سازی و نحوه استفاده از همراه بانک ملت - بانکی

Dec 1, 2013 — ورود شماره تلفن همراه/ رمز همراه بانک/عبارت امنیتی (دقت شود که شماره تلفن همراه با شماره ای که قبلا در فرم مربوطه به شعبه ارائه گردیده و بر اساس آن ... ادامه...


ana.press .
آموزش فعال‌سازی رمز پویا یا رمز دوم یک‌بارمصرف بانک ملت

Dec 25, 2019 — اگر حساب شما متعلق به بانک ملت است با ما همراه باشید تا آموزش ... سایت بانک ملت مراجعه کنید و با توجه به سیستم‌عامل تلفن هوشمند خود ... ۳- پس از تایید شماره موبایل، کد فعالسازی رمز پویا به شماره تایید شده ... ۱- به یکی از دستگاه‌های خودپرداز یا پایانه های بانکی غیر نقد بانک ملت مراجعه کنید و گزینه تغییر رمز و ... ادامه...


bimebazar.com .
فعالسازی رمز پویا (رمز یکبار مصرف) همه بانک‌ها + ویدئو آموزشی

بانک صادرات, بانک ملت, بانک تجارت. بانک رفاه, بانک ... برای دریافت دریافت لینک دانلود کلمه “همراه بانک” را به شماره ۵۰۰۰۱۵۷۴۱ پیامک کنید. پس از نصب، مراحل زیر ... تغییر رمز و خدمات رمز پویا; رمز دوم پویا (یکبار مصرف); تأیید شماره‌ی تلفن همراه. ادامه...


www.eghtesadonline.com .
در همراه بانک جدید ملت به جای ثبت شماره کارت از کارت عکس ...

Dec 23, 2018 — نسخه جدید همراه بانک ملت با خدمات و امکانات جدید و رفع برخی ایرادات در نسخه ... وارد کند، با استفاده از دوربین تلفن همراه و عکس برداری از دو کارت، شماره کارت را در ... در بستر پیامکی، بهبود گزارش چک های واگذاری و چند تغییر دیگر. ادامه...


www.90ict.com .
مشکل همراه بانک ملت را چگونه حل کنیم | نود فناوری

May 8, 2018 — روش حل مشکل جدید اپلیکیشن‌ همراه بانک ملت نسخه ios ... دوباره که مشکل پیدا کرد بازم باید همون علافی رو بکشی خودشم بانک تلفن رو جواب ... موبایل بانک بنده پس از تغییر کلمه عبور با ۱۰ رقمی پس از حارج شدن دیگر نمی ... سلام چرا همراه بانک من باsms شماره کارت یش نشان نمدهد باید چکار کنم حذفش کردم بازهم ان جور. ادامه...


tejaratnews.com .
نحوه تغییر شماره تلفن برای فروش سهام عدالت / تفاوت فروش ...

Sep 5, 2020 — آیا فروش سهام عدالت در بانک‌ها و کارگزاری‌ها متفاوت است؟ در حال حاضر سهامداران می‌توانند از طریق کارگزاری‌های بانکی و غیربانکی نسبت به فروش 60 ... ادامه...


www.siloo.ir .
دانلود آخرین نسخه همراه بانک ملت + ذکر کامل قابلیت ها | سیلو

بانک ملت در راستاى خدمت رسانى به مشتريان خود اقدام به راه اندازى سامانه همراه بانک ملت نموده است ... ارسال پیامک لاگین، تغییر نام کاربری و پسورد ... امکان ارسال رسید حواله ملت و سحاب از طریق پیامک به شماره موبایل مورد نظر کاربر ... متمرکز بدون مراجعه به شعبه و یا اینترنت و تنها از طریق تلفن همراه و به وسیله ارسال پیامک مى باشد. ادامه...


myket.ir .
دانلود رمزنگار بانک ملت -دریافت رمز پویا بانک ملت (فعال سازی ...

دانلود اپلیکیشن رمز یکبار مصرف بانک ملت برای اندروید ] ... سپس با وارد کردن شماره ی تلفن خود در اپلیکیشن رمز نگار، رمز یکبار مصرف خود را دریافت کنید. ادامه...


chegoone.info .
مراحل فعال سازی رمز پویا بانک ملت کامل + ویدیو و تصاویر | چگونه

Jan 21, 2020 — سامانه رمز نگار ملت که با هدف پویا سازی رمز کارت های بانکی طراحی و ارایه شده است، ... شماره موبایل، همان شماره ای است که شما در برای دریافت پیامک های بانک ملت قبلا فعال ... در صفحه بعد شماره تلفن دارنده کارت جهت تایید نمایش داده میشود. ... گزینه “تغییر رمز” و سپس گزینه “غیرفعال سازی رمز پویا” را انتخاب نمایید. ادامه...


ahremi.blogfa.com .
همراه بانک ملت - بفرما تو - blogfa

تغيير رمز ورود: جهت تغيير رمز ورود به همراه بانك ملت; تنظيم كليد تبادل: ... قسمت شماره مركز پيام بانك ملت جهت استفاده از سرويسهاي همراه بانك (بروز رساني، موجودي، ... ادامه...


ebinews.com .
نحوه دانلود اپلیکیشن همراه پلاس بانک ملت - پایگاه خبری ...

Mar 23, 2020 — به منظور ارائه خدمات بانکی از طریق تلفن همراه به دارندگان کارت های ... به سامانه همراه پلاس ملت، عملیات فعالسازی سرویس ازطریق درج شماره تلفن همراه ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر