موضوعات وبسایت : اخبار
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

شرایط افتتاح حساب برای افراد زیر 18 سال بانک پاسارگاد

نویسنده : مینا علی زاده | زمان انتشار : 06 فروردین 1401 ساعت 20:39

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان شرایط افتتاح حساب برای افراد زیر 18 سال بانک پاسارگاد را مطالعه خواهید کرد.

سپرده قرض الحسنه پس انداز عادی:

به سپرده ای اطلاق می گردد که صاحب آن به قصد تعاون عمومی و کمک به نیازمندان و برخورداری از پاداش و اجر معنوی نزد بانک افتتاح و وجوه خود را بعنوان قرض الحسنه در آن متمرکز می نماید.

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

حداقل مبلغ برای افتتاح سپرده قرض الحسنه پس انداز50000 ریال است.

سپرده قرض الحسنه پس انداز عادی اشخاص حقیقی:

هر شخصی که به سن 18 سال تمام رسیده و یا حکم رشد وی از دادگاه صالحه صادر شده باشد می تواند بنام خود یا کسانی که تحت ولایت و یا قیومیت او باشند در بانک پاسارگاد سپرده قرض الحسنه پس انداز افتتاح نماید که حق برداشت از سپرده با صاحب سپرده یا نماینده قانونی او خواهد بود.

سپرده قرض الحسنه پس اندازبرای اشخاص صغیر:

هر شخص می تواند برای اشخاص صغیر سپرده قرض الحسنه پس اندازافتتاح نماید و حق برداشت از این سپرده تا رسیدن صاحب سپرده(صغیر) به سن قانونی ویا با ارائه حکم رشدصادره از طرف دادگاه صالحه با ولی قهری ودر صورت نداشتن ولی قهری با قیم ویا وصی او می باشد.

menu_li.gif افتتاح سپرده قرض الحسنه پس انداز با وکالت، قیومیت یا وصایت:

ممکن است سپرده قرض الحسنه پس انداز بوسیله وکیل یا قیم و یا وصی شخص افتتاح گرددکه تفاوت آن با افتتاح سپرده برای شخص صغیر به شرح ذیل می باشد:

menu_li.gif افتتاح سپرده قرض الحسنه پس انداز عادی مشترک:

چنانچه دو نفر یا بیشتر تصمیم بگیرند به صورت مشترک سپرده قرض الحسنه پس انداز افتتاح نمایند، با رعایت شرایط و تکمیل کارت افتتاح سپرده بایستی نحوه برداشت ومیزان سهم هر یک مشخص و ازطرف صاحبان سپرده امضاء گردد. سایر شرایط سپرده فوق الذکرهمانند قرض الحسنه پس انداز عادی می باشد.

menu_li.gif افتتاح سپرده قرض الحسنه پس انداز توسط اطفالی که به سن 12 سال تمام رسیده اند:

اطفالی که به سن 12 سال تمام رسیده باشند می توانند بدون ارائه حکم رشد منحصرا به نام خود سپرده قرض الحسنه پس انداز افتتاح نماید. حق استفاده از موجودی این سپرده با دارنده سپرده ، پس از رسیدن به سن 15 سال تمام خواهد بود.
اطفالی که به سن 15 سال تمام رسیده باشند می توانند منحصرا به نام خود سپرده قرض الحسنه پس انداز افتتاح و از موجودی سپرده شخصاً استفاده نمایند.

menu_li.gif افتتاح سپرده قرض الحسنه پس انداز توسط مادر برای فرزند صغیر:

مادر قانوناً می تواند به نام فرزند صغیر خود سپرده قرض الحسنه پس انداز افتتاح نماید. حق استفاده از موجودی این سپرده تا رسیدن طفل صغیر به سن 18 سالگی تمام با مادر است.

    • الف) در صورت افتتاح سپرده قرض الحسنه پس انداز برای شخص صغیر توسط خویشاوندان سببی و نسبی ویا اشخاص دیگر برداشت کننده قانونی در هرصورت ولی قهری و در صورت نبودن ولی قهری، قیم یا وصی با ارائه قیم نامه ویا وکالت نامه رسمی خواهد بود.
      ب) در صورتی که وکیل و قیم هم باز کننده و هم برداشت کننده از سپرده باشند وکیل بایستی وکالت رسمی از طرف صاحب سپرده را داشته و هنگام افتتاح و یا برداشت از سپرده ارائه دهد و قیم نیز بایستی نسبت به ارائه قیم نامه معتبر از مراجع ذیصلاح اقدام نماید.
سپرده قرض الحسنه پس انداز ویژه:

به سپرده ای اطلاق می شود که بانک وجوه سپرده شده به این سپرده توسط اشخاص حقیقی وحقوقی تحت این عنوان را طبق نظر سپرده گذار به صورت قرض الحسنه به اشخاص حقیقی و موسسات خیریه و عام المنفعه اعطاء نماید.

menu_li.gif افتتاح سپرده قرض الحسنه پس انداز ویژه:

هر شخصی که به سن 18 سال تمام رسیده باشد می تواند نسبت افتتاح این سپرده اقدام نماید ، دو نفر یا بیشتر حقوقی هم می توانند این نوع سپرده را افتتاح نمایند. در خصوص افتتاح سپرده مشترک بایستی میزان سهم ، نحوه عمل و چگونگی استفاده از سپرده و روش اعطای قرض الحسنه و تر تیب استفاده از سپرده که متفق یا منفرد خواهد بود مشخص شود.افتتاح سپرده قرض الحسنه پس انداز ویژه برای اشخاص حقوقی بلامانع است. در این صورت اخذ مدارک ثبتی و قانونی دال بر احراز شخصیت حقوقی شرکت که عبارتست از اساسنامه، شرکتنامه و روزنامه رسمی آخرین تغییرات و حدود اختیارات مدیران الزامی است.

menu_li.gif اعطای تسهیلات از محل سپرده قرض الحسنه پس انداز ویژه:

پرداخت قرض الحسنه از محل سپرده قرض الحسنه ویژه بر اساس شرایطی که به موجب قرار داد عاملیت منعقده فیمابین سپرده گذارو بانک (شعبه دارنده سپرده) معین می شودصورت می گیرد.
قرض الحسنه اعطایی از محل وجوه سپرده گذار پرداخت می شود و سپرده گذار به میزان مبلغ قرض الحسنه اعطایی بدهکار شده و باقی مانده درصورت مطالبه سپرده گذار به وی قابل پرداخت می باشد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با شرایط افتتاح حساب برای افراد زیر 18 سال بانک پاسارگاد [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
www.bpi.ir .
:: بانک پاسارگاد - بانک هزاره سوم :: | سپرده قرض الحسنه پس انداز

سایر شرایط سپرده فوق الذکرهمانند قرض الحسنه پس انداز عادی می باشد. ... هر شخصی که به سن 18 سال تمام رسیده باشد می تواند نسبت افتتاح این سپرده اقدام نماید ، دو ... مشتریان گرامی جهت افتتاح حساب در بانک پاسارگاد، باید نشانی دقیق، کدپستی ... ادامه...


hrm.bpi.ir .
حساب سپرده قرض الحسنه پس انداز - :: بانک پاسارگاد ::

حداقل مبلغ برای افتتاح حساب سپرده قرض الحسنه پس انداز50000 ریال است . ... هر شخصی که به سن 18 سال تمام رسیده و یا حکم رشد وی از دادگاه صالحه صادر شده باشد می تواند بنام ... سایر شرایط حساب فوق الذکرهمانند قرض الحسنه پس انداز عادی می باشد. ادامه...


www.rade.ir .
شرایط جدید افتتاح حساب بانکی برای افراد زیر 18 سال | رده Rade

طبق اعلام بانک مرکزی، شرایط افتتاح حساب بانکی برای افراد زیر 18 سال تغییراتی پیداکرده که در قابل بخش‌نامه‌ای جدید به بانک‌ها، ابلاغ‌شده است. در حال حاضر ... ادامه...


www.eghtesadonline.com .
بخشنامه شرایط افتتاح حساب برای افراد زیر ۱۸سال | اقتصاد ...

Dec 9, 2018 — بخشنامه شرایط افتتاح حساب برای افراد (طفل و نوجوان) زیر ۱۸ سال در بانک ها اصلاح شد. ادامه...


www.iribnews.ir .
تغییرات افتتاح حساب بانکی افراد زیر ۱۸ سال | خبرگزاری ...

Dec 9, 2018 — بخشنامه شرایط افتتاح حساب برای افراد (طفل و نوجوان) زیر ۱۸ سال در بانک ها اصلاح شد. ادامه...


donya-e-eqtesad.com .
اصلاح شرایط افتتاح حساب افراد زیر 18 سال

Dec 10, 2018 — بخشنامه شرایط افتتاح حساب برای افراد (طفل و نوجوان) زیر ۱۸ سال در بانک‌ها اصلاح شد. ادامه...


www.isna.ir .
شرایط جدید افتتاح حساب برای افراد زیر ۱۸ سال - ایسنا

Dec 9, 2018 — به گزارش ایسنا، بانک مرکزی ایران با ابلاغ بخش‌نامه‌ای به بانک‌ها، تغییراتی را در شرایط افتتاح حساب برای افراد زیر ۱۸ سال ایجاد کرده است. ادامه...


khorasannews.com .
سپرده گذاری برای کودکان

... افتتاح یک حساب. بانکی برای دانش آموزان زیر 18 سال است. اما نه فقط یک. حساب ساده! این حساب پس انداز به یک حساب »اندوخته« ... حساب »اندوخته فردا« ی بانک پاسارگاد یکی از بهترین شیوه ها ... همچنین کارت »مهر گستر نوجوان« برای افراد 11 تا. 15 سال ... بررسی شرایط افتتاح حساب های پس انداز و سپرده گذاری بانکی برای فرزندان. ادامه...


pasargad-bank.blogsky.com .
حساب سپرده قرض الحسنه جاری (بخش اول) - کارمنـدان بانک پاسارگاد

سن متقاضی می بایست 18 سال تمام بوده و افتتاح حساب برای افراد کمتر از 18 سال ... مطالعه و قبول شرایط و مقررات عمومی افتتاح حساب سپرده قرض الحسنه جاری و ... می بایست با رعایت مراتب زیر طبق تقاضای آنها اقدام به افتتاح حساب نموده و دقیقاً ... ادامه...


bils.ir .
بایگانی‌های شرایط جدید افتتاح حساب بانکی برای افراد زیر 18 ...

با افتتاح حساب سپرده قرض‌الحسنه جاری در بانک شهر می‌توانید با پس‌انداز وجوه خود در این حساب همانند همه ... شرایط افتتاح حساب برای افراد (طفل و نوجوان) زیر ۱۸ سال در بانک ها اصلاح شد. ... بانک پاسارگاد – بانک هزاره سوم :: | سپرده قرض الحسنه جاری ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر