موضوعات وبسایت : اخبار
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

شرایط وام 30 میلیونی فرهنگیان

شرایط وام 30 میلیونی فرهنگیان

نویسنده : علیرضا | زمان انتشار : 25 آبان 1399 ساعت 21:56

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان شرایط وام 30 میلیونی فرهنگیان را مطالعه خواهید کرد.

وام‌ ۳۰ میلیون تومانی فرهنگیان
الهیار در مراسم افتتاحیه مرکز آموزشی، رفاهی فرهنگیان استاد نبوی در بوشهر ضمن بیان اینکه این مرکز مجهز در خدمت فرهنگیان خواهد بود اضافه کرد: معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی دارای چهار وظیفه اصلی است که اگر خوب و دقیق تر کار کنیم به دستاورد های بهتری دست خواهیم یافت و خدمات بهتری ارائه خواهد شد.

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: هر کاری که کرده ایم وظیفه است و افتخار برای ما این است که این مجموعه را منسجم اداره کنیم که از همه منابع حداکثر بهره وری را داشته باشیم و رضایت را در دل فرهنگیان ایجاد کنیم و بتوانیم در تحقق اهداف آموزش و پرورش موثر باشیم.

الهیار اضافه کرد: در خصوص سیاست های رفاهی نیز از دیرباز برای اینکه شرایط معیشتی فرهنگیان خوب تامین شود، توسعه مراکز رفاهی در دستور کار بود که در بخش های تفریحی و درمانی و… خدمات دهی شود.

وی بیان کرد: در کل کشور شبکه بزرگی از این مراکز را داریم که باید همیشه به فکر انسجام بخشی و ارتقای کارآمدی آن ها باشیم و مجموعه عواملی را ایجاد کنیم که در خدمت فرهنگیان آموزش و پرورش خوب عمل کنند.

وام‌ ۳۰ میلیون تومانی فرهنگیان
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش افزود: تقویت و توسعه مراکز آموزشی و رفاهی در دستور کار است و از نظر کمی و کیفی این مراکز را توسعه می دهیم.

وی ادامه داد: سازماندهی و ساماندهی نظام نامه رفاهی فرهنگیان، تقویت و بهبود وضعیت درمانی فرهنگیان و ایجاد الگوی منسجم بیمه فرهنگی و بهبود وضعیت معیشت و مسکن و درمان فرهنگیان از دیگر برنامه‌ ها است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، الهیار در مورد وام های پرداختی به فرهنگیان نیز گفت: توافق نامه با بانک را داریم و تفاهم نامه برای پرداخت یک بانک دیگر هم انجام شده است و بخشنامه به زودی برای پرداخت وام‌ ۳۰ میلیون تومانی فرهنگیان نیز اقدامات لازم انجام می شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: ایجاد و راه اندازی باشگاه ویژه پیشکسوتان در همه استان ها از برنامه های مهم است و در همه استان ها شاهد راه اندازی این مراکز خواهیم بود.

لازم به ذکر است مجموعه مذکور دارای سالن پذیرایی با ظرفیت ۵۰۰ نفر ، سالن کنفرانس ، ۲۴ سوئیت با ظرفیت ۱۰۰ نفر و طراحی و معماری خاص ایجاد شده است.

شرایط پرداخت وام ۳۰ میلیون تومانی به فرهنگیان
وام‌ ۳۰ میلیون تومانی فرهنگیان با تفاهم‌ نامه همکاری‌ های مربوط به اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه فی‌ ما بین وزارت آموزش‌ و پرورش و بانک رسالت امضا شده است.

در این مراسم گودرز کریمی فر، مدیرکل توسعه و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش، گفت: یکی از سیاست‌های این مدیریت، تقویت صندوق‌ های وام ضروری و اعطا تسهیلات کم‌ بهره و قرض‌ الحسنه به فرهنگیان است.

وی ادامه داد: در همین راستا، درصدد مشارکت با بانک‌ ها در زمینهٔ همیاری، همکاری و همراهی با جامعه بزرگ فرهنگیان هستیم.

مدیرکل توسعه و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش گفت: از مهم‌ترین اهداف این سیاست، اعتلای منزلت اجتماعی، افزایش رغبت و انگیزش شغلی در جامعه فرهنگیان است.

شرایط دریافت وام‌ ۳۰ میلیون تومانی فرهنگیان
در این مراسم علی الهیار ترکمن معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش اظهار داشت: ارتباط با بانک‌ها و شرایط خوبی که آنها برای دستگاه و یا کارکنان شان فراهم می‌کنند، یکی از مواردی است که دستگاه‌ های دولتی پیگیری می‌کنند تا کارهای بانکی آن دستگاه و کارکنانش به نحو مناسبی انجام گیرد.

وی بیان داشت: یکی از مزایای بانک رسالت استفاده از سنت خوب قرض‌ الحسنه است و امیدواریم این تفاهم‌ نامه سرآغاز همکاری‌ های بیشتر فی‌ ما بین شود.

این تفاهم‌ نامه به امضای حسین‌ زاده مدیر عامل بانک رسالت و الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش رسید.

بر اساس این تفاهم‌ نامه، بانک رسالت تسهیلات قرض‌ الحسنه تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال در اختیار فرهنگیان آموزش و پرورش قرار خواهد داد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟


برچسب ها : شرایط وام میلیونی فرهنگیان


سایر منابع و مطالب مرتبط با شرایط وام 30 میلیونی فرهنگیان [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
moshaveranpub.com .
همه چیز درباره وام ۳۰ میلیونی فرهنگیان - انتشارات مشاوران آموزش

شرایط پرداخت وام ۳۰ میلیون تومانی به فرهنگیان وام‌ ۳۰ میلیون تومانی فرهنگیان با تفاهم‌ نامه همکاری‌ های مربوط به اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه فی‌ ما بین وزارت آموزش‌ و ... ادامه...


harfetaze.com .
وام 30 میلیونی فرهنگیان | شرایط پرداخت وام 30 میلیون تومانی ...

وام 30 میلیونی فرهنگیان : این تفاهم‌نامه به امضای حسین‌زاده مدیرعامل بانک رسالت و الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش رسید. بر اساس ... ادامه...


www.rade.ir .
تا 50 میلیون تومان، تسهیلات بانک ملی و رسالت به فرهنگیان با ...

طبق تفاهم‌نامه آموزش‌وپرورش و بانک رسالت، این بانک از سال آینده تا سقف 30 میلیون تومان تسهیلات به فرهنگیان پرداخت می‌کند. در این طرح بانک رسالت به ازای گذشت ... ادامه...


moshavergroup.com .
نحوه دریافت وام فرهنگیان سال 99 - مشاور گروپ

این مقاله سعی دارد به‌صورت کامل به مبحث نحوه دریافت وام فرهنگیان سال 99 بپردازد. ... این بانک از سال آینده تا سقف 30 میلیون تومان تسهیلات به فرهنگیان پرداخت می‌کند. ... برچسب‌ها: ثبت نام وام 20 میلیونی فرهنگیانثبت نام وام فرهنگیانثبت نام وام ... ادامه...


bankvam.com .
وام فرهنگیان ** اطلاعیه جدید و مهم ** برای دریافت وام 20 میلیونی ...

وام فرهنگیان اگر به دنبال دریافت وام فوری بدون سپرده و با نرخ سود 4% هستید توصیه می کنیم این مطلب را هرگز از دست ندهید شرایط ویژه برای دریافت وام. ادامه...


etemadonline.com .
شرایط دریافت وام 40 میلیونی فرهنگیان چیست؟ | اعتمادآنلاین

Aug 3, 2020 — دوشنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - 08:30. شرایط دریافت وام 40 میلیونی فرهنگیان چیست؟ شرایط دریافت وام ۴۰ میلیونی فرهنگیان چیست؟ وزیر آموزش و پرورش ... ادامه...


iranestekhdam.ir .
جزئیات اعطای وام فرهنگیان در سال 99 | ایران استخدام

Aug 12, 2020 — اعطای تسهیلات تا سقف 40 میلیون تومان به فرهنگیان. شرایط اعطای وام فرهنگیان لینک های مفید و مرتبط اخبار معلمان و فرهنگیان اخبار نظام رتبه ... ادامه...


hidoctor.ir .
جزئیات وام 30 میلیون تومانی فرهنگیان / شرایط پرداخت وام رسالت

Feb 8, 2018 — پرداخت وام 30 میلیون تومانی به فرهنگیان از بانک رسالت جزئیات وام 30 میلیون تومانی فرهنگیان زمان ثبت نام وام 30 میلیون تومانی فرهنگیان وام ... ادامه...


khabarban.com .
جدیدترین خبرهای «وام 40 میلیون به فرهنگیان» - خبربان

2 days ago — شرایط دریافت وام ۴۰ میلیونی فرهنگیان چیست؟ به گزارش اتاق خبر، به نقل از فارس، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در صفحه شخصی خود در ... ادامه...


khabarban.com .
جدیدترین خبرهای «پرداخت وام به فرهنگیان» - خبربان

شرایط دریافت وام ۴۰ میلیونی فرهنگیان چیست؟ به گزارش اتاق خبر، به نقل از فارس، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر