موضوعات وبسایت : اخبار
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

پیگیری قبوض پرداخت شده بانک صادرات

نویسنده : مینا علی زاده | زمان انتشار : 15 اسفند 1400 ساعت 00:13

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان پیگیری قبوض پرداخت شده بانک صادرات را مطالعه خواهید کرد.

تعریف خدمت :

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

بانک صادرات ایران به منظور جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان عزیز اقدام به ایجاد و راه اندازی سیستمهای مکانیزه پرداخت کلیه قبوض از طرق مختلف از قبیل پرداخت از طریق سیستم موبایل بانکینگ، بانکداری اینترنتی، شماره تلفن 1533و دستگاه های خودپرداز نموده است.

مشتریان گرامی با در دست داشتن یکی از کارت بانکهای عضو شبکه شتاب می توانند بدون محدودیت زمان و از اقصاء نقاط کشور به صورت غیر حضوری قبوض با بهره مندی از یکی از این ابزارها اقدام به پرداخت کلیه قبوض خود بنمایند.

پرداخت تلفنی قبوض

مشتریان بانک از طریق شماره تلفن 4رقمی 1553 ...

با برخورداري از مزاياي ويژه حسابهاي سپهري بانک صادرات ايران پرداخت قبض تلفن ثابت خود را به راحتي از طريق تلفن 1553 و دستگاهها ي خود پرداز بانک صادرات ايران انجام دهيد . طرح اتوماسيون پرداخت قبوض با استفاده از کارتهاي خود پرداز بانک صادرات ايران ( سپهر کارت ) مشتريان را قادر مي سازد بدون مراجعه مستقيم به شعب نسبت به پرداخت قبوض خود اقدام نمايند .

پرداخت قبوض

راهنماي پرداخت كليه قبوض از طريق دستگاه تلفن:

مشتريان گرامي شما مي توانيد با افتتاح يکی از انواع حسابهاي قرض الحسنه جاري ، پس انداز و يا سپرده کوتاه مدت در شعب مجهز به سيستم سپهر بانک صادرات ايران ( استان تهران ) و لزوما دريافت سپهر کارت ودريافت رمز دوم ازدستگاه خودپرداز بانك صادرات ايران با يک تماس تلفنی از منزل و يا تلفن همراه خود نسبت به پرداخت كليه قبوض خود اقدام نماييد .

توجه :

در صورت آماده بودن شرکتها ، پرداخت وجه ساير قبوض( آب ، گاز ، برق و ...) از طريق اين سيستم در ساير استانهای کشور نيز قابل انجام خواهد بود .

شيوه پرداخت قبوض طبق مراحل ذيل مي باشد : برقراری تماس با شماره تلفن 1553 يا 22266700-021 پس از ورود به سيستم با شنيدن صدای اپراتور مراحل ذيل رابه ترتيب انجام دهيد

•    جهت پيگيري اطلاعات قبضي كه قبلا با اين سيستم پرداخت نموده ايد كليد1 ،براي پرداخت قبض كليد2 و براي خاتمه ارتباط كليد صفر را شماره گيري نماييد.

•    لطفا شماره كارت را وارد ودرپايان كليد*رافشاردهيد.

•    شناسه قبض را وارد وسپس كليد*رافشاردهيد.

•    پرداخت را وارد نموده ودرپايان كليد رافشاردهيد.اگر اطلاعات اشتباه باشد، پيام "عمليات موردنظر انجام نشد" را اعلام ودرصورت صحت اطلاعات، اپراتور مبلغ ومشخصات قبض را اعلام مي نمايد ودر پايان شماره رمز دوم كارت را مي خواهدكه پس از آن پيام "قبض مورد نظر پرداخت گرديد" و شماره پي گيري اعلام مي شود.

توجه :

مشتريان ساكن درشهرستانهاي توابع استانها به منظور پرداخت قبوض از طريق شماره تلفن 1553مي بايست پيش شماره مركز استان مربوطه نيز وارد نمايند.

يادآوری :

رمز دوم ،رمز 5 الی12 رقمي است كه مشتري مي تواند جهت پرداخت قبوض از طريق تلفن و تماس با تلفنبانك سپهر،دربخش عمليات رمز دستگاه هاي خود پرداز بانك صادرات تعريف نمايد.

پرداخت قبوض از طريق خودپرداز(ATM)

جهت پرداخت قبوض از طريق ATM مي توانيد براساس مراحل ذيل عمل نمائيد:

1.    كارت خود را وارد دستگاه ATM نماييد .

توجه: شما مي‌توانيد از كليه كارتهاي عضو شبكه شتاب جهت اين منظور استفاده نماييد .

2.    زبان مورد نظر خود را از دو گزينه « فارسي » و « انگليسي » انتخاب نماييد .

3.    طبق درخواست سيستم رمز كارت خود را وارد نموده و سپس كليد ثبت را فشار دهيد .

توجه: در وارد نمودن رمز كارت خود دقت نماييد . در صورت سه مرتبه وارد نمودن رمز نادرست بطور پياپي، كارت شما از سوي دستگاه ATM ضبط مي‌گردد .

4.    از منوي نمايش داده شده « گزينة پرداخت قبوض » را انتخاب نماييد.

5.    با درخواست سيستم ، نحوه ورود مشخصات قبض خود را از طريق انتخاب يكي از دو گزينه « باركد » و « صفحه كليد » مشخص نماييد .

6.    در صورت انتخاب گزينه باركد قبض خود را در محل مشخص شده در دستگاه ATM قرار دهيد . ( در زير نور قرمز رنگ )

توجه:در صورت دريافت موفق اطلاعات باركد مندرج بر روي قبض از سوي دستگاه ATM، نور قرمز رنگ خاموش مي‌گردد.

7.    در صورت انتخاب گزينه صفحه‌كليد، با درخواست سيستم شناسه قبض مندرج بر روي قبض را وارد نموده و سپس كليد ثبت را فشار دهيد . سپس با توجه به پيام« اكنون شناسه پرداخت را وارد و سپس كليد ثبت را فشار دهيد » اقدام به وارد نمودن شناسه پرداخت مندرج بر روي قبض نموده و سپس کليد ثبت را فشار دهيد.

توجه: در صورت اشتباه وارد نمودن هريك از شناسه ها ( اشتباه وارد نمودن ارقام ، ثبت شناسه كمتر از 6 رقم و . . . ) دستگاه با پيام خطا شما را متوقف نموده و درخواست مي‌نمايد كه « با بازبيني اطلاعات مورد نياز، مجدداً اقدام نماييد .»

8.    پس از ورود مشخصات قبض با استفاده از "باركد" و يا صفحه كليد ، سيستم اطلاعات را پردازش مي‌نمايد و در صورتي كه شركت صادركننده قبض شما از سوي سيستم پرداخت الکترونيکي اين بانك پشتيباني نگردد ، سيستم پيام « پرداخت اين قبض در حال حاضر پشتيباني نمي‌شود.» را نمايش مي‌دهد .

9.    در صورتي كه شركت صادركننده قبض شما از سوي اين بانك پشتيباني شود ، بر روي صفحه نمايش دستگاه ATM ،‌ مشخصات قبض ثبت شده ( نام شرکت صاحب قبض و مبلغ قبض ) نمايش داده مي‌شود و با ارسال پيام « در صورت درست بودن اطلاعات كليد " بلي " و در غير اينصورت كليد " خير " را انتخاب كنيد » از شما درخواست تأييد اطلاعات نمايش داده شده رامي‌نمايد .

10.    چنانچه گزينه " بلي " را انتخاب نماييد سيستم پس از ارسال پيام " تراكنش مورد نظر با موفقيت انجام شد " شماره پيگيري و شناسه قبض را نمايش داده و سپس پرينت حاوي مشخصات قبض پرداخت شده را به شما استرداد مي نمايد .

توجه: در صورتي كه قبض شما قبلاً از طريق يكي از ابزارهاي پرداخت الكترونيكي قبوض بانكهاي صادرات ايران، ملي، کشاورزي، پارسيان، کارآفرين، صنعت‌و‌معدن و توسعه صادرات دريافت گرديده باشد، پيام « قبض شما قبلاً پرداخت شده » به همراه مشخصاتي همچون : طريقه پرداخت ، شماره پيگيري ، تاريخ پرداخت و نيز بانك پذيرنده قبض را نمايش مي‌ دهد . همچنين پرينتي شامل موارد فوق به شما استرداد مي‌گردد.

پرداخت قبوض از طریق بانکداری اینترنتی

با استفاده از اين گزينه مي‌توانيد با وارد نمودن شناسه قبض و شناسه پرداخت مندرج در قبض نسبت به پرداخت قبوض همگاني خود اقدام نمائيد . ضمناً اگر اين قبض قبلاٌ از اين طريق يا طرق ديگر ، نظير تلفنبانک پرداخت شده باشد مجدداً پرداخت نخواهد شد و رسيد آن قبض ارائه مي‌شود.

پرداخت قبوض از طریق همراه بانک

به منظور پرداخت قبوض خدماتي از اين گزينه استفاده مي‌گردد . در بخش اول شماره کارت خود را وارد نماييد لازم بذکر مي‌باشد کليه دارندگان کارت بانکهاي عضو شتاب از طريق اين نرم‌افزار امکان پرداخت قبوض خود را دارند . در بخش دوم شناسه قبض و در بخش سوم شناسه پرداخت قبض خود را از روي قبض وارد نماييد .

با ارسال پيام و در صورت صحت اطلاعات ، سيستم پيغامي با محتواي نوع و مبلغ قبض براي شما ارسال کرده و از شما مي‌خواهد براي پرداخت آن رمز دوم کارت را ارسال نماييد .

در اين مرحله در صورت تمايل با انتخاب ارسال ، قبض پرداخت مي‌گردد و براي انصراف از پرداخت ، لغو پرداخت قبض انتخاب مي‌گردد. با ارسال رمز دوم کارت قبض پرداخت شده و شماره پيگيري به شما اعلام مي‌گردد .

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با پیگیری قبوض پرداخت شده بانک صادرات [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
banki.ir .
پرداخت قبوض در بانک صادرات - بانکی

Sep 21, 2008 — با برخورداري از مزاياي ويژه حسابهاي سپهري بانک صادرات ايران پرداخت قبض ... با ارسال رمز دوم کارت قبض پرداخت شده و شماره پيگيري به شما اعلام ... ادامه...


www.bsi.ir .
پرداخت قبوض - بانک صادرات

ادامه...


ghabzino.com .
پرداخت قبض – استعلام قبض و مشاهده قبوض | پرداخت قبضینو

پرداخت قبض و استعلام و مشاهده قبض، روش پرداخت قبض موبایل و تلفن همراه و ... نحوه پیگیری قبوض پرداختی با قبضینو چگونه است؟ ... با سلام اپارتمان تازه خریداری شده و مالک قبلی هم هیچ اطلاعاتی از شماره شناسه ... برای نمونه میتوان سامانه پرداخت قبوض بانک صادرات، پرداخت قبوض بانک ملت، بانک پاسارگاد و قبضینو را نام برد. ادامه...


www.isna.ir .
​پرداخت قبوض از ٧ راه مطمئن در بانک صادرات ایران - ایسنا

Apr 7, 2018 — بانک صادرات ایران شرایط پرداخت قبوض از ٧ راه مختلف را با استفاده از ... فراهم شده که با استفاده از هر یک از آنها می‌توان از هر گونه تاخیر در پرداخت ... ادامه...


eshop.irankish.com .
پرداخت قبوض عمومی

با در اختيار داشتن سامانه حاضر، برای پرداخت قبوض آب، برق، گاز، تلفن ثابت، تلفن همراه، عوارض شهرداری و غيره، ديگر نيازی به مراجعه حضوری به شعب بانک ها نيست! ... قبض' را انتخاب نماييد پس از بررسی صحت اطلاعات قبض درج شده توسط سامانه، ... ادامه...


way2pay.ir .
سرویس "بانک پرداخت" بانک صادرات برای پرداخت قبوض تلفن ...

Dec 28, 2012 — شایان ذکر است مرکز صدای سپهر بانک صادرات ایران با کد (۰۹۶۰۲) با هدف ارزش آفرینی برای مشتریان ایجاد شده است. بر این اساس هموطنان می توانند ... ادامه...


bill.samanepay.com .
پیگیری قبوض پرداخت شده - سامانه پرداخت قبوض سامان

پیگیری قبوض پرداخت شده. با وارد نمودن شناسه قبض و شناسه پرداخت خود در این قسمت می توانید از وضعیت پرداخت قبض خود در سامانه پرداخت اینترنتی قبض سامان ... ادامه...


www.ibena.ir .
​پرداخت خودکار قبض همراه اول با «بانک پرداخت» بانک صادرات ...

Jul 14, 2019 — پرداخت خودکار قبوض دوره‌ای همراه اول خود را به سامانه «بانک پرداخت» ... صادرات ایران با کد (۰۹۶۰۲) با هدف ارزش‌آفرینی برای مشتریان ایجاد شده است. ادامه...


banker.ir .
خدمات الکترونیک بانک صادرات ایران - بنکر

قابل ارایه می‌باشد . درگاه های بانکداری الکترونیک. اینترنت بانک سپهر · همراه بانک · همبانک · تلفن بانک · درگاه پرداخت اینترنتی. ادامه...


bill.pec.ir .
پرداخت قبوض - آب - برق - گاز - تلفن همراه - مخابرات - پرداخت ...

می خوای قبض هایی که قبلا پرداخت کردی رو پیگیری کنی و رسیدش رو مجددا چاپ کنی؟ این بخش از پرتال قبض برای شما آماده شده است. پیگیری ... ادامه...


www.eghtesadonline.com .
پشتیبانی ۲۴ ساعته در مرکز امداد مشتریان صدای سپهر بانک ...

Feb 21, 2018 — کارشناسان بانک صادرات ایران با پاسخگویی به بیش از ٤٣٧ هزار تماس تلفنی در ... بانک گزارش شده و نتیجه آن با پیگیری کامل به مشتری ابلاغ می شود. ... اقا سلام داره ازکارتم برداشت میشه چیخبره روزی ۵ تا ٢٠ تومان نوشته قبض این چییه دیکه ... پولی برای استخدام پرداخت کردم اما میگن که باید فاکتور پرداخت نشون ... ادامه...


yazdfarda.com .
پرداخت قبوض برق از طريق تلفن بانك صادرات | پایگاه خبری ...

پرداخت قبوض برق از طريق تلفن بانك صادرات. ارسال ... مشترك بعد از طي مراحل فوق و پرداخت قبض ، شماره پيگيري از منشي تلفني دريافت نموده و جهت پيگيري ... دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد. ادامه...


asanpardakht.ir .
پرداخت اینترنتی قبوض (پرداخت قبض برق، آب، گاز) | آپ

امکان پرداخت قبوض برق، آب، گاز، عوارض و دیگر قبض‌ها در اپلیکیشن آپ وجود دارد. به سادگی و خیلی سریع بدون مراجعه به بانک یا خودپرداز قبوض خود را آنلاین پرداخت ... ادامه...


atbox.io .
پرداخت قبض همراه اول | نمونه‌کارهای پرداخت قبض - Atbox

... با 780 پیگیری قبوض پرداخت شده بانک صادرات پیگیری قبوض پرداخت شده سداد پیگیری قبوض پرداخت شده بانک ملت مشاهده قبض آب گیلان قبض آب مشهد قبض ... ادامه...


pishkhan24.com .
پرداخت آنی قبض - استعلام قبوض و مشاهده قبض | پیشخوان 24

پرداخت قبض و استعلام قبض های برق، آب، گاز، تلفن همراه و تلفن ثابت و استعلام و پیگیری نتایج پرداخت قبض و مشاهده کارکرد قبوض بدون شناسه قبض و شناسه ... هر دوره نیازی به وارد کردن شناسه قبض نداشته باشید و تنها با انتخاب قبض ذخیره شده، ... بانک سپه / همراه بانک سرمایه / همراه بانک سینا / همراه بانک شهر / همراه بانک صادرات ... ادامه...


www.poolnews.ir .
اعلام شماره جدید سیستم تلفنبانک بانک صادرات - پول نیوز

در راستای جلب رضایت مشتریان و ارتقای کیفیت خدمات، بانک صادرات ایران شماره تلفن 5 رقمی جدیدی را برای سیستم تلفن بانک و پرداخت قبوض راه اندازي و اعلام کرد. ... نسبت به خارج از كشور هم اقدام كنيد، تلفن بانك حقير قطع شده و احتياج مبرم دارم ، از ... خریدم پول از حسابم کسرشده ولی شارژنیومده به بگوشی از کجا پیگیری کنم. ادامه...


kamapress.com .
فروش سهام عدالت ؛ پاسخ بانک صادرات به دیرکرد واریز پول سهام ...

Aug 17, 2020 — سلام من حدود یک ماه ونیم سهام فروختم شماره شبا وشماره تلفن به اسم خودمه رفتم چک کردم از از سهام کسر شده یعنی فروختن اما تا حالا هیچی پرداخت نکردن ... ادامه...


hamrahcard.ir .
قبض تلفن ثابت | مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت | همراه کارت

برای مشاهده قبوض پرداخت شده و دریافت کد پیگیری می‌توانید به بخش سوابق ... مثلا برای پرداخت قبوض می‌توانید بانک صادرات و یا هر بانک دیگری را انتخاب نموده و ... ادامه...


epbank.ir .
پرداخت قبض - درگاه بانک - درگاه پرداخت epbank.ir

پیگیری قبوض پرداخت شده (18); پیگیری پرداخت قبض گاز (15); پیگیری ... انتقال پول کارت به کارت ملت (20); انتقال وجه از بانک پاسارگاد به صادرات (15) ... ادامه...


www.bankavl.com .
همراه بانک صادرات (دانلود جدیدترین و آخرین نسخه “همراه بانک ...

Oct 9, 2020 — اخذ گزارش قبوض پرداخت شده توسط همراه بانک در یک بازه زمانی خاص. اعلام نرخ ارز. اعلام شناسه حساب بانکی ایران (شبا) برای حساب های سپهری. ادامه...


nigc.ir .
شیوه های پرداخت الکترونیکی صورتحساب گاز طبیعی - شرکت ...

5-پس از شنیدن پیام اپراتور در مورد نوع و مبلغ قبض خود از طریق کلید اعلام شده توسط اپراتور عملیات خود را تائید می‌نماید. ... 4-مشتری با ارسال مجدد شماره پیگیری به بانک دستور پرداخت قبض خود را تکمیل می کند. ... بانک توسعه صادرات ایران. 2722. ادامه...


donya-e-eqtesad.com .
پرداخت خودکار قبض تلفن همراه بدون کارمزد در بانک صادرات

Feb 27, 2018 — به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، سامانه «بانک پرداخت» این بانک ... حذف ثبت‌نام انجام شده در سیستم بانک پرداخت) و وارد کردن اطلاعات شماره ... ادامه...


www.ilna.news .
چگونه با اپلیکیشن همراه‌کارت، قبض تلفن ثابت را پرداخت کنیم؟

Jul 26, 2020 — برای مشاهده قبوض پرداخت شده و دریافت کد پیگیری می‌توانید به بخش ... مثلا برای پرداخت قبوض می‌توانید بانک صادرات و یا هر بانک دیگری را ... ادامه...


ghabzino.vcp.ir .
روش های پرداخت قبض - پرداخت قبض قبضینو

Jan 12, 2019 — ... بانک ملت پرداخت پرداخت قبوض اینترنتی سامانه پیگیری قبوض پرداخت شده بانک صادرات پرداخت قبض بارکدخوان پرداخت اقساط بانک صادرات ... ادامه...


top.ir .
تاپ | نرم افزار پرداخت الکترونیک

کارمزد انجام کارت به کارت، همچون کارمزد کسر شده در زمان انجام کارت به کارت از طریق خودپرداز ها (ATM) می باشد و این کارمزد تماما متعلق به بانک ها و شبکه پرداخت ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر