موضوعات وبسایت : اخبار
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

وام با سند ملکی بانک کشاورزی

وام با سند ملکی بانک کشاورزی

نویسنده : علیرضا | زمان انتشار : 06 فروردین 1401 ساعت 20:16

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان وام با سند ملکی بانک کشاورزی را مطالعه خواهید کرد.

دریافت وام با سند ملکی به صورت فوری از طریق بانک‌های کشور با طی شدن برخی ضوابط و مراحل امکان‌پذیر است. گرفتن وام با سند ملکی بدون ضامن قطعا یکی از مهم‌ترین انتظارات متقاضیان وام‌های بانکی است.

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

طی شدن فرآیند دریافت وام به ویژه ارتباط با ضامن‌های مورد اطمینان بانک زمان‌بر و دشوار است. بانک ملت به عنوان یکی از اصلی‌ترین بانک‌های ارائه‌دهنده وام با سند ملکی شناخته می‌شود که سقف ۲۰۰ میلیونی اعطای وام در سال ۹۹ در این بانک تصویب شده است.

کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با دریافت وام، نحوه بازپرداخت و درصد سود تعیین‌شده توسط بانک مرجع، نکته مهمی است که نباید از آن چشم‌پوشی کرد. دریافت وام با سند در رهن بانک امکان‌پذیر نیست. این موضوع شامل هیچ استثنائی نمی‌شود.

با فراهم شدن شرایطی جدید امکان خروج سند ملکی از رهن بانک امکان‌پذیر شده است. این شرایط شامل تعویض وثیقه قرار داده‌شده در بانک می‌شود. حساب بانکی در هر یک بانک‌های کشور اولین پیش‌نیاز جهت دریافت وام با سند (با ضامن یا بدون ضامن) است.

ثبت‌ نام وام با سند ملکی بانک ملت

شرایط ثبت نام این وام در هر یک از بانک‌ها متفاوت است. بانک ملت یکی از بانک‌های ارائه‌دهنده این نوع وام است. گیرنده وام در صورت داشتن حساب سپرده قرض‌الحسنه می‌تواند روند ثبت‌نام وام را طی نماید.

تعیین سود ۱۸ درصد برای وام با سند ملکی در بانک ملت و پرداخت آن طی مدت ۳۶ ماه از جمله نکاتی است که می‌توان به آن اشاره کرد. حداکثر مبلغ وام دریافتی در بانک ملت ۵۰ میلیون تومان بوده و امکان دریافت وام به صورت مشترک توسط سه نفر (هر نفر پنجاه میلیون تومان) وجود دارد.

از جمله شرایط و مقررات لازم در خصوص امکان دریافت تسهیلات وام با سند، اثبات موقعیت شغلی و میزان درآمد بالا فرد متقاضی وام است. علاوه بر این فرد متقاضی وام در صورت بدهکار نبودن به بانک، نداشتن چک برگشتی و همین‌طور عدم وجود وام یا وام‌های تسویه نشده، شرایط گرفتن این وام را خواهد داشت.

امکان دریافت مجموعا ۱۲۰ میلیون تومان تسهیلات (هر نفر ۴۰ میلیون تومان) از طریق وام با سند ملکی وجود دارد. بررسی و کارشناسی ملک توسط کارشناس به منظور تعیین قیمت ملک و همین‌طور شرایط گرفتن وام با سند انجام می‌گیرد.

قیمت تعیین‌شده برای ملک توسط کارشناس با قیمت ملک در بازار متفاوت بوده و این میزان معمولا مبلغی کمتر از عرف بازار است.

بانک ملت به عنوان یکی از بانک‌های مرجع در اعطای وام با سند، سقف وام اعطایی را تا ۶۰/۷۰ درصد ارزش ملک تعیین کرده است. این امر البته در مورد ساختمان‌ها یا آپارتمان‌های نوساز صادق بوده و در رابطه با ساختمان‌های قدیمی سقف وام تا ۵۰ درصد ارزش ملک تعیین می‌شود.

1-6.jpg

۱-۶

طرح‌ های پیشنهادی دریافت وام با سند ملکی فوری

دریافت وام با استفاده از سند ملکی از طریق بانک‌های ارائه‌دهنده تسهیلات مشابه با توجه به شرایط مختلف از جمله میزان سپرده در بانک، ضامن و همین‌طور نوع بازپرداخت وام دریافت شده امکان‌پذیر می‌گردد.

از جمله بهترین طرح‌های پیشنهادی به ‌منظور دریافت وام با سند ملکی می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • طرح آنی – بانک تجارت
  • طرح سودمند – بانک رفاه کارگران
  • طرح دو در یک – بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
  • طرح کوشان – بانک اقتصاد نوین
  • طرح ۶۷ – بانک صادرات
  • طرح جدید بانک پاسارگاد در سال ۹۹

بانک‌های سینا، شهر و ملت از جمله بانک‌های ارائه‌دهنده تسهیلات فوری با سند ملکی‌اند. البته مبلغ وام دریافتی در هر یک از بانک‌های یاد شده، تعداد ضامن‌های مورد نیاز و همین‌طور مدت بازپرداخت وام با توجه به شرایط متفاوتی تعیین می‌گردد.

نحوه دریافت وام با سند ملکی

کلیات نحوه دریافت وام با سند ملکی از بانک‌ها یکسان است. حضور کارشناس جهت بررسی و قیمت‌گذاری زمین اولین مرحله از مراحل دریافت وام به شمار می‌رود. پرداخت هزینه کارشناسی به عهده شخص وام‌گیرنده است.

قرار گرفتن سند در رهن بانک در دفترخانه مورد تایید بانک دومین مرحله از مراحل دریافت وام خواهد بود. هزینه این مرحله نیز بر عهده وام‌گیرنده خواهد بود.

ثبت قرارداد بیمه آتش‌سوزی و بیمه عمر بدهکار برای گیرنده وام ضروری است. هزینه این مرحله بر عهده متقاضی دریافت وام با سند ملکی است. زمان لازم جهت طی شدن کلیه مراحل دریافت وام بین ۳۰ الی ۶۰ روز کاری است.

الزام به دریافت بیمه عمر بدهکار جزء اصلی‌ترین شروط قیدشده در نحوه دریافت وام توسط بانک‌های خصوصی است. از ویژگی‌های مهم بیمه‌نامه عمر بدهکار می‌توان به شرط سنی ۱۸ الی ۶۵ سال متقاضی اشاره کرد.

شرایط دریافت وام با سند ملکی بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد یکی دیگر از بانک‌های ارائه‌دهنده تسهیلات (وام) به متقاضیان در سال ۹۹ است. وام جعاله، مضاربه و مشارکت مدنی از جمله وام‌های قابل دریافت در بانک پاسارگاد است. در صورت دریافت وام جعاله، متقاضی ظرف مدت حداکثر ۳ سال موظف به بازپرداخت وام خواهد بود.

توسعه فعالیت‌ها و معاملات تجاری یا خدماتی از اصلی‌ترین اهداف ارائه این تسهیلات توسط بانک پاسارگاد به شمار می‌رود. نرخ سود جعاله در بانک پاسارگاد ۱۸ درصد است. حداکثر میزان دریافتی در این شرایط ۵ میلیون تومان خواهد بود.

مدت بازپرداخت وام در صورت دریافت وام با “مشارکت مدنی” حداکثر یک سال به صورت تدریجی یا ۶ ماه با پرداخت در رأس خواهد بود. بانک پاسارگاد حداکثر میزان مشارکت مدنی در شرکت را ۸۰ درصد تعیین کرده است.

مهم ‌ترین شروط دریافت وام با سند ملکی چیست؟

اطلاع از مهم‌ ترین شروط دریافت وام با سند ملکی به صورت دقیق از طریق بانک موردنظر بهترین روش برای پیشگیری از زیان‌های مالی یا برنامه‌ریزی‌های غیر واقع است. دریافت مشاوره از طریق کارشناسان بانک مرجع جهت دریافت شرایط تسهیلات با سند ملکی، می‌تواند نقش مهمی در پیشبرد اهداف موردنظر متقاضیان وام داشته باشد.

erf.jpg

اما از جمله مهم‌ترین شروط موجود در حوزه ارائه وام با سند ملکی در بانک‌های یاد شده، می‌توان به موارد متعددی اشاره کرد. عدم امکان دریافت وام با یک سند برای بیش از سه نفر، یکی از نکات و شروطی است که باید در این رابطه به آن اشاره کرد.

تعیین حداکثر سقف وام دریافتی در مورد جعاله (بانک ملت) یکی دیگر از مواردی است که محدودیت مشخصی را پیش روی متقاضی وام قرار می‌دهد. در تعیین حدود و شرایط اعطای وام، نظر کارشناسان بانک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

به طور مثال باید گفت که در صورت تقاضا تسهیلات ملکی با ارزش ۲۵۰ میلیون تومان، می‌توان حداکثر تا ۱۵۰ میلیون تومان (با توجه به نظر کارشناس بانک) وام دریافت کرد. موضوع مهمی که در میزان دریافت وام تاثیرگذار است، ارزش ملک و نه متراژ ملک است.

در صورت تکمیل پرونده و طی شدن تمامی فرآیندهای تعریف‌شده برای دریافت وام، حداکثر ظرف مدت یک هفته، وام به حساب شخص متقاضی واریز می‌شود. دریافت وام مضاربه‌ای با سند ملکی تنها در حیطه بازرگانی قابل استناد بوده و بانک در این مورد اعطاکننده بودجه مورد نیاز به متقاضی جهت انجام تجارت خواهد بود.

باید در نظر داشتن که دریافت وام یا هر نوع تسهیلات تنها با ارائه اسناد رسمی (سند رسمی) به بانک امکان‌پذیر است. بر همین اساس شرایط دریافت وام با قولنامه به‌ عنوان سندی عادی و غیر رسمی معقول نبوده و وجهه قانونی ندارد.

راهنمای دریافت وام بانکی با سود کم

دریافت وام با سند ملکی و سود کم به عنوان یکی از تسهیلات مهم از طریق مراحل قانونی امکان‌پذیر گردیده است. دریافت راهنمایی‌های دقیق پیرامون شرایط و ضوابط دریافت وام به صورت مستقیم از طریق بانک قطعا شرایطی مطلوب را برای متقاضی وام ایجاد می‌کند.

بررسی شرایط پرداخت وام، بررسی شرایط ضامن جهت دریافت وام و همین‌طور تعیین مدت زمان بازپرداخت وام از جمله فاکتور هایی است که باید به آن اشاره کرد. یکی دیگر از نکات مهمی که در دریافت راهنمایی تسهیلات بانکی باید به آن اشاره کرد، تکمیل مدارک مورد نیاز متقاضی وام است.

نکته پایانی

بررسی شرایط گرفتن تسهیلات وام با سند ملکی (سند شش‌دانگ) معرف مشخصات و محدودیت‌های قانونی تعیین‌شده برای متقاضیان در این حوزه است. دریافت وام‌های میلیونی با اهداف تجاری یا بازرگانی با استفاده از سند ملک جزء روش‌های معقول با توجه به مدت زمان بازپرداخت وام و همین‌طور میزان سود تعریف شده در این رابطه است.

بازپرداخت وام با نرخ سود مشخص در بانک انصار، بانک ملت، بانک کشاورزی و بانک ملی متناسب با میزان وام دریافتی تعیین می‌گردد. دریافت تسهیلات بانکی با رهن اسناد غیر رسمی از جمله قولنامه امکان‌پذیر نیست.

چرا که اسناد غیر رسمی با توجه به رسمیت نداشتن و برخوردار نبودن از وجاهت قانونی، به عنوان وثیقه مورد نظر بانک جهت اعطای وام به متقاضی در نظر گرفته نمی‌شوند.

در این مقاله به طور کامل با بانک‌ها و شرایط آنها برای دریافت وام در سال ۹۹ آشنا شدید.

اگر هنوز در خصوص وام مسکن به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، پست “با شرایط انواع وام مسکن در سال ۹۹ بیشتر آشنا شوید” را مطالعه کنید.

هر بانک قوانین و مصوبات مخصوصی دارد که باید قبل از هر اقدامی آنها را مطالعه و در صورت دارا بودن شرایط، اقدام به اخذ وام کنید. در صورت داشتن تجربیات مشابه در خصوص “چگونگی دریافت وام با سند ملکی” آن را با ما به اشتراک بگذارید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با وام با سند ملکی بانک کشاورزی [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
address.ir .
کدام بانک ها و با چه شرایطی در سال ۹۹ وام با سند ملکی می‌دهند؟ - آدرس

Oct 28, 2020 — بانک ملت به عنوان یکی از اصلی‌ترین بانک‌های ارائه‌دهنده وام با سند ملکی شناخته می‌شود که سقف ۲۰۰ میلیونی اعطای وام در سال ۹۹ در این بانک تصویب ... ادامه...


www.rade.ir .
وام با میانگین حساب بانک کشاورزی | رده Rade

Dec 23, 2019 — سند ملک. سقف وام. 250,000,000 تومان. 250 میلیون تومان برای تولیدکنندگان و صاحبان اصناف و صنایع; 150 میلیون تومان برای پزشکان متخصص و ... ادامه...


www.bki.ir .
خدمات تسهیلاتی - بانک کشاورزی

تسهیلات وجوهی هستند که بانک در چارچوب عملیات بانکی بدون ربا و در قالب عقود اسلامی به اشخاص حقیقی یا حقوقی می‌پردازد و ممکن است تأمین منابع مالی آن به یکی از ... ادامه...


tashilat.blogsky.com .
شرایط اعطای وام با سند کشاورزی - وام و تسهیلات بانکی

بدین صورت که بین 40 تا 45 درصد ارزش سند که توسط کارشناس بانک تعیین می شود ، به متقاضی تسهیلات بانکی اعطا می شود . 2-نرخ سود سالیانه این وام ها 14 درصد می ... ادامه...


bankvam.com .
دریافت وام با سند ملکی از بانک ملی با کم ترین سود * اطلاعیه مهم *

خبر جدید سال ۱۳۹۹ دریافت وام با سند ملکی در بانک ملت تا سقف ۲۰۰میلیون تومان ... آموزش از ۰ تا ۱۰۰ دریافت وام مسکن مطابق با قوانین سال جدید; دریافت وام از بانک ... ادامه...


bankvam.com .
وام دریافت تسهیلات در سال 1399 با شرایط ویژه ... - بانک وام

وام بانک ملت. (با سند ملکی). ۱۸ ٪, ۴۸ ماه. سند. ملک. ۴۰ میلیون تومان. وام بانک ملی ... سند. ملک. ۲۵۰ میلیون تومان. وام بانک کشاورزی. (میانگین حساب). ۱۸ ٪, ۳۶ ماه. سند. ادامه...


banker.ir .
وام ۱۲۰ میلیونی بانک ملت با سند ملکی - بنکر

سقف وام با سند ملکی بانک ملت ۶۵% - ۷۰% ارزش ملک و حداکثر تا مبلغ ۴۰ میلیون تومان است. ادامه...


www.bankavl.com .
روش های دریافت وام بانکی فوری - بانک اول

Jan 26, 2020 — لیست بهترین وام های فوری بانکی با سند ملکی. وام پیشنهادی شماره ۱, بانک ملت. سود وام, ۱۸ درصد. نیاز به سپرده گذاری, ندارد. ادامه...


ghandaan.com .
چند راه ساده برای دریافت وام فوری از بانک‌های خصوصی و دولتی ...

Nov 17, 2019 — دوستان عزیزی که به دنبال دریافت وام‌های خرد و دارای سند ملکی حتی با وام مسکن هستند می‌توانند با مراجعه به بانک مسکن و از طریق اوراق وام ۲۰ میلیون ... ادامه...


loanguide.ir .
وام با سند ملکی بانک سینا - راهنمای وام بانکی

Mar 30, 2019 — وام با سند ملکی بانک سینا یکی دیگر از تسهیلات بانک سینا است که به دلیل برخورداری از مزایای متعدد با متقاضیان بسیاری همراه می باشد. ادامه...


vitrinnet.com .
شرایط دریافت وام های کشاورزی - ویترین نت

در این مطلب سعی می کنیم تا شما را با روش های مختلف اخذ وام کشاورزی و یا شرایط دریافت ... تسهیلات دریافت وام کشاورزی از بانک های ایران به شرح زیر است ... محسوب می شود، می تواند با سرمایه گذاری و اجرای طرح ها و عملیات مختلف بدون اخذ وثیقه ملکی آن ... ادامه...


vamchi.com .
ارائه وام بانکی با سند ملکی تهران | وام چی

ارائه وام بانکی با سند ملکی تهران ... وام بانکی با سود ۱۸ درصد سالیانه ... افزایش وام مسکن در هر سال یا با توجه به وضعیت بازار و نرخ تمام شده مسکن در آن دوره زمانی، ... در این مطلب سعی شده است، بانک سپه و کشاورزی دو حامی گندم و برنج کاران با توجه به ... ادامه...


vamchi.com .
ارائه وام بانکی با سند ملکی تا سقف 900 میلیون تومان تهران | وام ...

خانه آگهی های وام ارائه وام بانکی با سند ملکی تا سقف ۹۰۰ میلیون تومان تهران ... افزایش وام مسکن در هر سال یا با توجه به وضعیت بازار و نرخ تمام شده مسکن در آن دوره ... ادامه...


tejaratnews.com .
وام خرید مسکن تا سقف 750 میلیون تومان! - تجارت‌نیوز

Sep 13, 2020 — برخی بانک‌ها به جای مسیر اصلی – با اسم وام خرید مسکن – از مسیرهای فرعی ... شرط اول برای دریافت این تسهیلات داشتن سند آپارتمان تحت مالکیت ... ادامه...


karmand.app .
با انواع وام فوری بانک ملت آشنا شوید - کارمند

Jun 6, 2020 — وام فوری بانک ملت مانند: وام فوری بدون ضامن، وام با مانی کارت، سند ملکی، وام فوری 10 میلیونی و… از جمله تسهیلاتی است که بانک ملت مدتی است در ... ادامه...


bankmellat.ir .
بانک ملت> تسهیلات ویژه متخصصان

بانـک ملـت با توجه به تخصص، رشته تخصصی و سطح درآمد و توان بازپرداخت اقساط جهت متخصصیـن و صاحبـان مشـاغل دارای مجوز بشرح گروههـای مندرج در جدول ذیل ... ادامه...


www.banksepah.ir .
در مورد تسهیلات و تعهدات - بانک سپه

درمورد انواع وام ها و وام قرض الحسنه توضیح دهید. ... آیا تسهیلاتی را که فقط جهت خرید و فروش بخش (کشاورزی و لوازم خانگی و. ... درصورتیکه برای دریافت تسهیلات سند ملکی در رهن بانک قرار گیرد، پس از فک رهن و تسویه حساب کامل می توان برای دریافت ... ادامه...


dadrah.ir .
وام | وام با سند ملکی | مشاوره حقوقی رایگان | دادراه

مشاوره حقوقی رایگان | سوالات حقوقی و قضایی درباره وام , وام با سند ملکی. ... شهر ما 25 کیلومتر با مرکز استان فاصله داره و شعبه بانک مسکن نداریم. من سال پیش در ... ادامه...


www.hamid-hosseinzadeh.com .
وام فوری بانک ملت | شرایط آن چگونه است؟ - حمید حسین زاده

Jump to وام فوری بانک ملت با سند ملکی‎ — بانک ملت با ترهین سند ملکی وام های متنوع وخوبی تا سقف 200 میلیون تومان پرداخت می کند باز ... ادامه...


banki.ir .
وام بانک کشاورزی

Aug 4, 2008 — برای دریافت تسهیلات از بانک کشاورزی به کجا باید مراجعه کرد؟ ... o ششدانگ اعياني ذكر شده در بندهاي اول و دوم، مشروط بر اينكه سند مالكيت آنها صادر ... ادامه...


shabesh.com .
شرایط دریافت وام تعمیرات مسکن از 5 بانک معتبر ایران - شابش

و در مبالغ بیشتر ، نیاز به سند ملکی است. مراحل انجام کار. مراجعه به بانک نزدیک شعبه; دریافت درخواست کتبی وام; ارائه مدارک لازم; بررسی درخواست متقاضی و مدارک و ... ادامه...


novinvam.ir .
وام های 200 میلیونی | نوین وام

با چک و سفته تنها وام داده نمیشود ،بر اساس قرار داد بیت طرفین و نوع وثیقه ( ملک یا خودرو یا ... وام بانک کشاورزی. میزان وام. 200 میلیون تومان ، قابلیت مقدار کمتر از این مبلغ هم هست . ... نوع وام. بانکی. نوع ضمانت. وثیقه ملکی جهت بازگشت وام لازم است . ادامه...


kilid.com .
شرایط دریافت وام تعمیرات مسکن بانک صادرات | کیلیدمگ

وام تعمیر مسکن با سند شش‌دانگ از دسته وام‌هایی است که طرفدار زیادی دارد. ... نامه محل فعالیت یا سند مالکیت، ارائه وثیقه‌ها و تضمین‌های لازم و مورد تایید بانک و تکمیل ... ادامه...


www.sinabank.ir .
بانک سینا

می خواهم با سند ملکی وام بگیرم،ارزش ملک 400میلیون است.میخواستم شرایط دریافت وام ... طبق بخشنامه بانک مرکزی اعطای وام مسکن متوقف گردیده است. برگشت به بالا. ادامه...


www.2nabsh.com .
گرفتن وام با سند خانه‌ی روستایی - مشاوره و پرسش و پاسخ | ۲نبش

مشاوره و پرسش و پاسخ گرفتن وام با سند خانه‌ی روستایی، وام مسکن در ۲نبش. ... وام ارائه مدارکی که مالکیت درخواست کننده وام را احراز میکند باید به بانک ارائه گردد. ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر