موضوعات وبسایت : اخبار
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

آموزش طراحی جلد کتاب با فتوشاپ pdf

آموزش طراحی جلد کتاب با فتوشاپ pdf

نویسنده : مینا علی زاده | زمان انتشار : 17 شهریور 1400 ساعت 12:27

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان آموزش طراحی جلد کتاب با فتوشاپ pdf را مطالعه خواهید کرد.

طراحی جلد کتاب ممکن است قدری پیچیده به نظر برسد اما با دانستن برخی مباحث فنی در طراحی، این کار بسیار آسان صورت می‌گیرد. در این مطلب قصد داریم به به صورت ساده و گام به گام، به طراحی جلد کتاب در فتوشاپ بپردازیم. حتی اگر به نرم‌افزار فتوشاپ تسلط نداشته باشید نیز کافی است تا مراحل این آموزش را طی کنید تا به سادگی، طراحی جلد کتاب با فتوشاپ را یاد بگیرید.

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

فیلم آموزش آموزش طراحی جلد کتاب در فتوشاپ (+ فیلم آموزش گام به گام رایگان)

در حقیقت، بعد از این‌که یاد گرفتید تا چطور، خطوط راهنما را در فایل اصلی فتوشاپ قرار دهید و یک قالبِ آماده (تمپلیت) را تهیه کردید، ادامه طراحی جلد کتاب در فتوشاپ ساده خواهد بود. البته توجه داشته باشید که مطالب این آموزش، تنها جنبه آموزشی دارند و هدفی برای تبلیغ کتاب یا نویسنده‌ای خاص را دنبال نمی‌کنند.

نکات مهم پیش از طراحی جلد کتاب در فتوشاپ

قبل از شروع طراحی، بهتر است از ناشر یا چاپخانه بپرسید که چه میزان حاشیه برای لبه‌های جلد کتاب و برش آن‌ها نیاز دارند. با دانستن قطر کتاب و حاشیه‌های مورد نیاز برش و «اضافه رنگ» (Bleed) یا بلید و همچنین «اندازه چاپ» (Trim Size)، اندازه عطف کتاب برای طراحی جلد کتاب در فتوشاپ مشخص می‌شود. البته بسته به جنس و تعداد کاغذها و نوع قطع کتاب مانند جیبی، شومیز و …، نوع طراحی ما نیز متفاوت خواهد بود و این نوع از اطلاعات را پیش از شروع طراحی جلد کتاب در فتوشاپ باید بدانیم. در این آموزش، فرض می‌کنیم که این اطلاعات به صورت زیر، به ما داده شده باشند:

  • بلید: ۵ میلی‌متر (بلید یا اضافه رنگ، به بخشی از طراحی جلد کتاب می‌گویند که در محدوده اصلی طراحی شما قرار ندارند و بعد از برش، دور ریخته می‌شوند.)
  • اندازه چاپ: 350 در 230 میلی‌متر
  • عطف کتاب: ۳۰ میلی‌متر
  • اندازه پشت و روی جلد: 160 (عرض) در 230 (ارتفاع) میلی‌متر
  • حاشیه: 5 میلی‌متر

آماده سازی قالب آماده طراحی جلد کتاب در فتوشاپ

حال که اطلاعات اولیه در خصوص طراحی جلد کتاب در فتوشاپ را از ناشر، کارفرما، چاپخانه یا هر منبع دیگری بدست آوردیم، شروع به طراحی می‌کنیم. مراحل این طراحی به صورت گام به گام در زیر آورده شده‌اند.

گام اول

برنامه فتوشاپ را باز کنید و به مسیر «File > New» بروید که برای این کار می‌توانید از کلیدهای میانبر «Ctrl+N» نیز استفاده کنید. تنظیمات را مانند تصویر زیر انجام دهید و به یاد داشته باشید که حتما، حالت رنگ را بر روی CMYK قرار دهید. بهتر است برای قالب آماده خود یک نام انتخاب کنید که ما در این‌جا از نام «‌Book Cover» استفاده کردیم. بعد از انجام تنظیمات بر روی دکمه «Create» یا «OK» کلیک کنید.

گام دوم

برای درج خطوط راهنما و نشانه‌گذاری برای بخش‌های مختلف مثل حاشیه ۵ میلی‌متری، به مسیر «View < New Guide» بروید و «Orientation» را بر روی حالت «عمودی» (Vertical) تنظیم و محل قرارگیری خط راهنما را در بخش «Position»، با عدد 5 میلی‌متر تنظیم و روی دکمه «OK» کلیک کنید.

گام سوم

بار دیگر به مسیر «View < New Guide» بروید و «Orientation» را بر روی حالت عمودی تنظیم و بعد از تنظیم محل قرارگیری خط راهنما در 355 میلی‌متر، بر روی دکمه «OK» کلیک کنید.

بعد از اعمال این تنظیمات،‌ تصویر شما به همراه خطوط راهنما به شکل زیر خواهد بود.

گام چهارم

این‌بار نیز به مسیر «View < New Guide» بروید اما «Orientation» را بر روی حالت «افقی» (Horizontal) تنظیم و بعد از مقداردهی به محل خط راهنما با 5 میلی‌متر، بر روی «OK» کلیک کنید.

گام پنجم

در نهایت، با رفتن به مسیر «View < New Guide»، خط راهنما در محل 235 میلی‌متری و به صورت افقی ایجاد کنید.

با اعمال تنظیمات، قالب آماده شده به شکل زیر تبدیل می‌شود.

گام ششم

تصویر قبل، حاشیه‌های برش را نشان می‌دهد. حال با داشتن این حاشیه‌ها و به روشی که گفته شد، خطوط راهنمای افقی و عمودی را برای عطف کتاب، اندازه پشت و روی جلد و سایر داده‌ها تنظیم کنید. خطوط راهنمای عمودی در 10، 160، 165، ۱۷۰، ۱۹۰، ۱۹۵، ۲۰۰ و ۳۵۰ میلی‌متر و خطوط راهنمای افقی در 10 و 230 میلی‌متر تنظیم می‌شوند. در نهایت،‌ قالب آماده شما به شکل زیر خواهد بود:

حال، در تمپلیت آماده‌ای که برای طراحی جلد کتاب با فتوشاپ آماده کردیم، بلید (قرمز)، اندازه چاپ (خطوط زرد)، عطف (سبز) و پشت و روی جلد به رنگ آبی در تصویر زیر نشان داده شده‌اند. همچنین، یک حاشیه اطمینان برای برش نیز در نظر گرفته شده که به رنگ خاکستری نمایش داده شده است. در این مرحله برای ذخیره تغییرات و ایجاد قالب، فایل خود را با کلیدهای میانبر «Ctrl+S» و تعیین مسیر مناسب، ذخیره کنید.

طراحی روی جلد و عطف کتاب در فتوشاپ

توجه داشته باشید که هر کتابی، جلد مخصوص به خود را با توجه به مفاهیم کتاب و اهداف ناشر خواهد داشت و آن‌چه که در ادامه مطرح می‌کنیم، یک حالت پایه است تا با نحوه طراحی جلد کتاب در فتوشاپ آشنا شوید و به کمک آن، المان‌های مختلف در طراحی جلد کتاب را در فایل خود لحاظ کنید. در این آموزش از فونت «B Zar» به همراه یک تصویر استفاده کرده‌ایم. این تصویر را می‌توانید از لینک زیر دانلود کنید.

+ دانلود تصویر برای طراحی

گام اول

فایل «Book Cover» طراحی شده را در فتوشاپ باز کنید. به مسیر «Edit < Fill» بروید. از منوی باز شده در بخش «Contents»، گزینه «Color» را انتخاب کنید. در این بخش، با توجه به رنگ اصلی جلد کتاب و در نظر گرفتن هارمونی رنگی، رنگی مناسب با جلد اصلی کتاب در نظر بگیرید. برای این تصویر، رنگ با کد «$$0d121a$$» مطابق تصویر زیر، انتخاب شده است.

گام دوم

ابزار رسم شکل مربعی (Rectangle Tool) را با کلید میانبر «U» انتخاب کنید. حالت این ابزار را بر روی «Shape» تنظیم کنید و با کلیک بر روی کادر رنگی روبروی «Fill»، رنگی متفاوت را برای مربع در نظر بگیرید.

با کلیک بر روی صفحه قالب،‌ پنجره‌ای باز می‌شود که در آن می‌توانید اندازه مستطیل را تعیین کنید. برای تنظیم طول و عرض مستطیل از اعداد زیر استفاده و در نهایت، بر روی دکمه «OK» کلیک کنید.

برای حرکت دادن مربع رسم شده، به کمک کلید میانبر «V»، در نهایت «Move Tool» را انتخاب کنید و مربع رسم شده را در سمت چپ قالب و مانند تصویر زیر قرار دهید.

گام سوم

به مسیر «File < Place Embedded» بروید و عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید و آن را به شکل زیر در تصویر قرار دهید.

گام چهارم

در این طراحی جلد کتاب می‌خواهیم تصویر برگ‌ها بر روی جلد و رنگ تیره در پشت جلد قرار داشته باشند. اما در تصویر بالا، این قواعد رعایت نشده‌اند. به همین منظور با استفاده از مربع ایجاد شده در گام قبل، این تصویر را اصلاح می‌کنیم. کافی است بر روی لایه عکس در بخش «لایه‌ها» (Layers) کلیک کنید. در این قسمت، لایه عکس مورد نظر شما، باید بالاتر از مربع ایجاد شده قرار داشته باشد. با کلیک بر روی لایه عکس، آن‌را انتخاب کنید. به مسیر «Layer < Clipping Mask» بروید. اگر به بخش لایه‌ها نگاه کنید، می‌بینید که فلش کوچکی بر روی لایه عکس ایجاد شده است.

با این کار، تصویر مورد نظر شما با مربع ایجاد شده، منطبق می‌شود.

گام پنجم

نمایی کلی از جلد کتاب را در تصویر بالا مشاهده کردید. برای ادامه فرآیند طراحی جلد کتاب در فتوشاپ باید نام کتاب، نام نویسنده و … را قرار دهیم. برای این‌کار باید «ابزار متن» (Text Tool) را انتخاب کنید و نام نویسنده و نام کتاب را بنویسید که نمونه آن‌را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید. در این تصویر، برای نام نویسنده، اندازه فونت 70 و برای نام کتاب، اندازه فونت 180 را انتخاب کرده‌ایم. توجه داشته باشید که برای نام نویسنده و نام کتاب، دو لایه متفاوت به کمک ابزار متن ایجاد و در نهایت، محل‌ ‌آن‌ها را به کمک کلید میانبر «V» و انتخاب لایه مورد نظر، تعیین کنید.

برای اینکه کمی جلوه بهتری به نوشته خود بدهید، بر روی لایه‌های هر کدام از متن‌ها دو بار کلیک کنید تا پنجره‌ای همانند تصویر زیر ایجاد شود. در اینجا به هریک از متن‌ها، به میزان ۳ پیکسل، «Stroke» اختصاص داده شده است. البته بسته به سلیقه خود می‌توانید از سایر تنظیمات نیز کمک بگیرید.

گام ششم

بسیاری از ناشران، برای آگاهی خواننده و کتاب‌دار از دسته‌بندی‌های موضوعی کتاب، این دسته‌بندی‌ها را علاوه بر شناسه کتاب، بر روی جلد کتاب و عطف آن نیز قرار می‌دهند. این دسته‌بندی‌ها ممکن است بر اساس کشور، نوع متن و … متفاوت باشد. به هنگام طراحی جلد کتاب در فتوشاپ باید به این نکات نیز توجه داشته باشیم. به همین منظور، با انتخاب ابزار رسم مستطیل با کلید میانبر «U»، مستطیلی به ابعاد 1063 در 118 پیکسل ایجاد می‌کنیم و آن‌را در محل مورد نظر خود یا ناشر قرار می‌دهیم.

برای درج نام نویسنده و کتاب در عطف نیز کافی است تا از لایه‌های متنی به کمک کلیدهای ترکیبی «Ctrl+J»، کپی بگیریم و به کمک کلید میانبر «V» و تغییر اندازه، آن‌ها را در عطف کتاب قرار دهیم. به صورت پیش‌فرض، بعد از نسخه 2019 فتوشاپ، زمانی که برای تغییر اندازه یک لایه، از کلیدهای ترکیبی «Ctrl+T» استفاده کنید، در این تغییر اندازه، نسبت طول به عرض ثابت می‌ماند و اگر بخواهید که به میزان دلخواه، اندازه عکس و متن‌ها را تغییر دهید باید کلید «Shift» را به هنگام حرکت موس، نگه‌دارید. این مورد در نسخه‌های قبل از 2019 کاملا برعکس بود. به یاد داشته باشید که حتما در عطف کتاب، لوگوی ناشر را نیز قرار دهید.

در نهایت، با اعمال تغییرات مورد نظر، شکل کلی جلد کتاب (روی جلد و عطف) به صورت زیر خواهد بود. در کادر متنیِ مشکی ایجاد شده، متن دلخواهی را می‌توانید یادداشت کنید. البته ما در این‌جا از واژه «کلاسیک» استفاده کردیم تا نشان دهد این کتاب در دسته ادبیات کلاسیک جای دارد اما عباراتی همچون «بر اساس یک داستان واقعی»، «برنده جایزه نوبل ادبیات سال …»، «برنده جایزه پولیتزر سال …» و عباراتی از این دست می‌توانند در این کادر قرار بگیرند.

طراحی پشت جلد کتاب با فتوشاپ

تا این‌جای کار و در بررسی نحوه طراحی جلد کتاب در فتوشاپ یاد گرفتیم که چطور، روی جلد را به کمک ابزارها و تصاویر مختلف، طراحی کنیم. در ادامه، به بررسی نحوه طراحی پشت جلد کتاب می‌پردازیم. اگر نگاهی به قفسه کتاب‌فروشی‌ها انداخته باشید، می‌بینید که پشت جلد کتاب‌ها به طور کلی دو حالت دارند: یا اطلاعاتی از کتاب همچون سال انتشار و جوایز و بخشی از متن را در اختیار ما قرار می‌دهند یا به بررسی نویسنده کتاب و آثار او می‌پردازند. در این بخش نیز در چند گام ساده، طراحی جلد کتاب در فتوشاپ را ادامه می‌دهیم.

گام اول

به مسیر «File < Place Embedded» بروید و عکس نویسنده را انتخاب کنید. بهتر است این عکس، اندازه‌ای در حدود 40 در 40 میلی‌متر داشته باشد و آن‌را در وسط و بالای صفحه قرار دهید. به کمک کلیدهای ترکیبی «Ctrl+T» نیز می‌توانید اندازه عکس را تنظیم کنید. در روشی دیگر، همانند قبل با ایجاد یک مربع و قرار دادن عکس داخل مربع ـ به کمک مسیر «Layer < Clipping Mask» ـ عکس خود را در کادر مشخصی تنظیم کنید.

گام دوم

برای درج اطلاعات نویسنده، با استفاده از ابزار متن و کلید میانبر «U»، مستطیلی رسم می‌کنیم. رنگ داخل مستطیل را نیز همانطور که گفته شد، به کمک بخش «Fill» در نوار ابزار مربوطه، تعیین می‌کنیم. با ایجاد مستطیل و درج اطلاعات مورد نظر، تصویری همچون شکل زیر خواهیم داشت.

در نهایت، بسته به نوع طراحی می‌توانیم در اندازه مستطیل تغییراتی ایجاد کنیم. همچنین، به هنگام نوشتن متن فارسی در فتوشاپ، زمانیکه نقطه در انتهای جمله قرار بگیرد، با توجه به عدم تطابق فتوشاپ با زبان فارسی، این نقطه در سمت راست متن ظاهر می‌شود. برای حل این مشکل نیز کافی است یک لایه متنی جدید ایجاد و در آن یک نقطه تایپ کنیم. در نهایت به کمک کلید میانبر «V» و انتخاب لایه، از طریق کلیدهای جهت بر روی کیبورد، نقطه را در محل اصلی خود قرار می‌دهیم که این عمل در عکس نهایی متن، قابل مشاهده است.

مراحل نهایی طراحی جلد کتاب در فتوشاپ

تصویری که تا اینجا برای جلد کتاب طراحی کردیم، با قرار دادن بارکد کتاب به شکل زیر تکمیل می‌شود. اما می‌توانیم در گام‌های بعدی، این تصویر را به کمک جلوه‌های مختلف، بهتر کنیم.

گام اول

برای ایجاد جلوه بهتر، می‌توانیم بسته به سلیقه، مراحل دیگری را نیز دنبال کنیم. به طور مثال، بر روی لایه عکس روی جلد کتاب کلیک کنید و به مسیر «Filter< Blur < Gaussian Blur» بروید.

در کادر بازشده، میزان «Radius» یا شعاع تارشدگی را بر روی عدد دلخواه (در اینجا ۸) تنظیم و روی «OK» کلیک کنید.

با این کار، کل تصویر روی جلد کتاب، تار می‌شود. البته با توجه به این‌که لایه‌های متنی در بالای لایه عکس قرار دارند، این تارشدگی بر روی آن‌ها تاثیری ندارد.

گام دوم

قصد داریم تا تنها بخشی از عکس روی جلد تار شود و نواحی مرکز کتاب و زیر متن، همچنان وضوح خود را حفظ کنند. برای این کار باید یک ماسک ایجاد و به کمک آن، نواحی مورد نظر را از حالت تارشدگی خارج کنید. همانطور که در تصویر لایه‌ها مشاهده می‌کنید، این ماسک به طور هوشمند و خودکار ایجاد شده است.

به کمک کلید میانبر «M»،‌ ابزار «Rectangular Marquee» را انتخاب و یک کادر مستطیلی همچون تصویر زیر ایجاد کنید.

بعد از انتخاب ناحیه مورد نظر، بر روی ماسک ایجاد شده کلیک و به کمک کلید میانبر «B»، قلم‌مو خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که بعد از انتخاب ماسک، رنگ قلم‌مو شما تنها در دو رنگ مشکی و سفید وجود خواهدداشت. با انتخاب رنگ مشکی و کشیدن قلم‌مو بر روی ناحیه انتخاب شده، افکت تارشدگی حذف خواهد شد. انتخاب رنگ مشکی یا سفید نیز به کمک کلید میانبر «X» انجام می‌شود.

گام سوم

در مرحله بعد، با تنظیم مقادیر «Flow» و سایر تنظیمات قلم‌مو بر اساس تصویر زیر و انتخاب رنگ مشکی،‌ با کشیدن موس بر روی ناحیه مورد نظر، جلوه تارشدگی از بین می‌رود.

گام چهارم

در نهایت برای این‌که به کمک برگ‌های داخل تصویر، جلوه بهتری به متن کتاب بدهیم، لایه متنی مربوطه را انتخاب و سپس با کلیک بر روی آیکون ماسک، یک ماسک ایجاد می‌کنیم. البته با توجه به این‌که ما در قبل، روی متن مورد نظر یک «Stroke» ایجاد کرده بودیم، این ماسک به طور خودکار بر روی لایه متنی ایجاد شده است. با انتخاب قلم‌مو و رنگ مشکی و تنظیم «Flow» بر روی 50 درصد، بخشی از متن را حذف می‌کنیم به طوریکه که گویی برگ‌های تصویر، روی متن را پوشانده‌اند. بعد از اعمال این تغییرات، مراحل طراحی جلد کتاب در فتوشاپ به پایان می‌رسند و تصویر نهایی به شکل زیر خواهد بود.

برای مشاهده تصویر در ابعاد بزرگتر، روی آن کلیک کنید.

در نهایت، تصویر زیر، لایه‌های ایجاد شده در طراحی جلد کتاب در فتوشاپ را نشان می‌دهد.

برای مشاهده تصویر در ابعاد بزرگتر، روی آن کلیک کنید.

اگر این مطلب برای شما مفید بوده است، آموزش‌ها و مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می‌شوند:

سهیل بحر کاظمی (+)

«سهیل بحرکاظمی» دانش‌آموخته کارشناسی ارشد رشته مهندسی نفت، گرایش مهندسی مخازن هیدروکربوری از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران است. به عکاسی و شیمی آلی علاقه دارد و در زمینه‌ متون شیمی به تولید محتوا می‌پردازد.

بر اساس رای 32 نفر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با آموزش طراحی جلد کتاب با فتوشاپ pdf [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
blog.faradars.org .
آموزش طراحی جلد کتاب در فتوشاپ (+ فیلم آموزش گام به گام ...

Oct 21, 2020 — در این آموزش به روش ساده و گام به گام، طراحی جلد کتاب در فتوشاپ را بررسی می‌کنیم و نحوه ایجاد تمپلیت برای طراحی جلد کتاب را یاد می‌گیریم. ادامه...


www.aparat.com .
طراحی جلد کتاب با فتوشاپ photoshop - آپارات

سلام وقتتون بخیر باشه واقعا عالی اموزش میدید ولی من خیلی مبتدی هستماموزش های قبلیتون رو در فتوشاپ خیلی دلم میخواد ببینم چون یکسری از ... ادامه...


www.aparat.com .
آموزش طراحی اصولی جلد کتاب در فتوشاپ - آپارات

در این بسته آموزشی بصورت کامل و اصولی به شما یاد میدیم چطور به یک گرافیست و طراح جلد کتاب تبدیل بشین و از این طریق به کسب درآمد ... ادامه...


www.aparat.com .
آموزش طراحی جلد کتاب|دانلود تمپلیت طرح جلد کتاب با ... - آپارات

در این آموزش که توسط استودیو صفحه آرایی آرنگ تهیه شده، طراحی جلد کتاب با استفاده از دانلود قالب لایه باز جلد کتاب در فوتوشاپ مورد بررسی قرار ... ادامه...


www.dalfak.com .
طراحی جلد کتاب با فتوشاپ photoshop - Dalfak

طراحی جلد کتاب با فتوشاپ photoshop. کویر تنها دنبال کردن. 9,785 12. http://omidbavi.mihanblog.com. آموزشی کتاب فتوشاپ طراحی جلد ... ادامه...


padsha.com .
آموزش طراحی جلد کتاب با فتوشاپ pdf - پادشا

... را انتخاب کرده و یک کادر همانند تصویر زیر بکشیدسپس از منوی بالای صفحه به ترتیب Edit &gt; Define Pattern را انتخاب ... آموزش طراحی جلد کتاب با فتوشاپ pdf ... ادامه...


www.roxo.ir .
آموزش طراحی کتاب در ایندیزاین (جلد، عطف و صفحات) - روکسو

Nov 19, 2016 — افرادی که با فتوشاپ کار کرده‌اند، می‌دانند که با فشردن کلیدهای Ctrl+R، خط‌کش در این نرم‌افزار ظاهر می‌شود. در ایندیزاین هم دقیقا همینطور است. بنابراین ... ادامه...


faranesh.com .
طراحی حرفه ای جلد کتاب از صفر تا صد در فتوشاپ (قسمت اول)

Aug 1, 2018 — در این آموزش سعی شده با تکنیک های کاربردی نور پردازی در فتوشاپ،طراحی یک کتاب داستان رو تمرین کنیم. من سعی کردم در این آموزش روال کار رو ... ادامه...


www.beytoote.com .
چگونه یک جلد کتاب جذاب و زیبا طراحی کنیم - بیتوته

امروزقصد داریم چند نکته مفید و موثر در مورد طراحی یک طرح جلد کتاب زیبا به شما ارائه کنید. ... آموزش اضافه کردن فونت به فتوشاپ, نصب فونت در فتوشاپ ... این پست با این هدف عرضه شده تا اهمیت ایده مناسب در طراحی یک جلد کتاب خوب را به شما ... ادامه...


www.dideo.ir .
طراحی جلد کتاب با فتوشاپ photoshop دیدئو dideo

Published by: ایندیزاین فتوشاپ ایلوستریتور. Published at: 7 years ago. Category: آموزشی. طراحی جلد کتاب فتوشاپ dideo دیدئو dideo دیدئو طراحی جلد کتاب ... ادامه...


persiangfx.com .
دانلود آموزش طراحی جلد کتاب در فتوشاپ - Skillshare Design ...

آموزش طراحی جلد کتاب در فتوشاپ | زمان: 2 ساعت و 30 دقیقه | حجم: 1190 مگابایت | فرمت: MP4 - Adobe Photoshop بدون شک قدرتمندترین و محبوب‌ترین نرم افزار ... ادامه...


arangweb.com .
دانلود قالب طرح جلد کتاب با فوتوشاپ به صورت لایه باز PSD

می توانید ضمن دانلود فایل تمپلیت لایه باز طرح جلد کتاب در نرم افزار فوتوشاپ psd، از ویدیوی آموزشی طراحی سایزهای مختلف جلد کتاب نیز بهره ببرید. ادامه...


www.daneshjooyar.com .
دوره مقدماتی آموزش کاربردی نرم افزار فتوشاپ به صورت رایگان

ترکیب متن با تصاویر; طراحی لوگو ، کارت ویزیت و…. و بسیاری قابلیت‌های دیگر. نرم‌افزار فتوشاپ قابلیت‌های بسیار زیادی دارد ولی شناخت آن در سطح مبتدی به ... ادامه...


aryagostarafzar.com .
آموزش InDesign : طراحی جلد مجله - آریاگستر

توی این آموزش، طراحی جلد مجله رو با InDesign با هم می بینیم و با ابزارها و ... عنوان Magazine Cover Template رو وارد می کنیم و Format رو روی Adobe PDF قرار میدیم و ... ادامه...


www.ketabrah.ir .
دانلود کتاب آموزش گام به گام ساخت جلوه های تصویری در فتوشاپ ...

در این کتاب، که جلد دوم آموزش های Steve Patterson در زمینه ساخت جلوه های تصویری فتوشاپ، می باشد، جلوه های متنوع و جذابی آموزش داده شده است. در این کتاب نیز مانند ... ادامه...


www.ketabrah.ir .
دانلود کتاب کلید طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ - علی حیدری ...

کتاب کلید طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ به قلم علی حیدری ، نشان می‌دهد که چگونه به کمک قابلیت‌هایی که فتوشاپ در اختیار شما ... دانلود کتاب آموزش گام به گام ساخت جلوه های تصویری در فتوشاپ (جلد دوم) ... ۱۳۷ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF،. ادامه...


pouyaandish.com .
ساخت کتاب کودکان با ایندیزاین | آموزش ساخت کتاب داستان ...

برای ساخت کتاب کودکان با ایندیزاین ، قالب جلد را بسازید. در این آموزش، طراحی جلد و صفحات داخلی را به صورت افقی آموزش میدهیم میتوانید ... Adobe PDF (Print) را از منوی Format انتخاب کنید نام فایل را 'Cover Artwork' بگذارید و Save را بزنید در پنجره ای که ... فتوشاپ و ایلوستریتور چگونه در کنار هم قدرتمند می شوند؟ ویژگی های ... ادامه...


downloadpaper.freedownload8.ir .
فایل لایه باز فتوشاپ طراحی جلد کتاب - دانلود رایگان

این فایل‌ها با فرمت word و pdf آماده دانلود، چاپ و استفاده ... طرح جلد کتاب با. طرح لایه باز جلد کتاب | آبی گرافیک | دانلود آموزش ،گرافیک و عکس ... قسمت سوم: فایل های لایه باز (PSD) جلد کتاب طراحی شده با فتوشاپ (کتاب های ... قبل از این یکی از ... ادامه...


indesign.nagsh.ir .
مدرسه ایندیزاین | مرجع آموزش ایندیزاین و قالب آماده صفحه آرایی

مرجع کامل آموزش فارسی ایندیزاین (indesign) و قالب آماده صفحه آرایی. ... در این بخش قالب‌های زیبایی برای کتاب، نشریه، مجله، کاتالوگ و بروشور با فرمت ایندیزاین و گاها فتوشاپ ... نحوه وارد کردن تمامی صفحات PDF بصورت یکباره به سند ایندیزاین ... صفحه‌آرایی و طراحی روی جلد انواع کتب مذهبی، علمی، درسی، کودکان، عمومی، شعر و ... ادامه...


www.linkpin.ir .
دانلود آموزش طراحی جلد کتاب با فتوشاپ - لینک پین

دانلود آموزش طراحی جلد کتاب با فتوشاپ در این کلیپ آموزش برای طراحی جلد کتاب بوسیله فتوشاپ Photoshop با ما همراه باشید. دانلود با کیف.... ادامه...


chap.oerp.ir .
گرافیک نشر و مطبوعات - پایگاه کتاب های درسی - سازمان پژوهش ...

آموزش و پرورش است و هرگونه استفاده از کتاب و اجزای آن به صورت چاپی و الکترونیکی و ... سمیه نصری )صفحه آرا، طراح جلد ( ـ سید نیما پورحسینی جورشری )عکاس( شناسه افزوده آماده سازی: ... 11ـ طراحي صفحۀ وب توسط نرم افزار فتوشاپ . ... بگیرید. print ذخیره کرده و آن را pdf فایل بروشوری را که در تمرین قبل طراحی کردید را با فرمت. ادامه...


pibe.ir .
آموزش طراحی کتاب با ایلوستریتور - PIBE

در این مجموعه آموزش همراه با ناجل فرنچ ، طراحی جلد یک کتاب را بوسیله ابزارها و تکنیک های نرم افزار ادوبی ایلوستریتور ... در این مقاله از رسانه‌ی آموزشی مکتب تی وی به کتاب آموزش ایلوستریتور pdf … ... سازنده فتوشاپ یعنی شرکت ادوبی می‏باشد،. ادامه...


irantypist.com .
هزینه طراحی جلد کتاب - موسسه ایران تایپیست

هزینه طراحی جلد کتاب چقدر است؟ ارزانترین هزینه برای طراحی جلد توسط بهترین گرافیستها در ارشدان با ثبت سفارش اینترنتی طراحی جلد با قیمت پایین. ادامه...


cult.jewelleryatena.ir .
فایل لایه باز فتوشاپ طراحی جلد کتاب | cult | 2250

دانشجوی گرامی برای فایل فایل لایه باز فتوشاپ طراحی جلد کتاب زحمات زیادی ... کارت ویزیت سبز و سفید فایل لایه باز فریم با طرح نوار فیلم عکاسی آموزش فتوشاپ ... کتاب گرده شناسی -دکتر غلامرضا بخشی خانیکی - زیست شناسی پیام نور- pdf ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر