موضوعات وبسایت : اخبار
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

شرایط وام زنان خانه دار بانک ملی

شرایط وام زنان خانه دار بانک ملی

نویسنده : هادی اسدی | زمان انتشار : 27 اردیبهشت 1400 ساعت 22:58

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان شرایط وام زنان خانه دار بانک ملی را مطالعه خواهید کرد.

وام بانک ملی یکی از تسهیلاتی است که بانک ملی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. وام بانک ملی در قالب تسهیلات مختلفی ارائه می‌شود؛ تسهیلات مشارکت حقوقی، تسهیلات مساقات، تسهیلات مشارکت مدنی، تسهیلات قرض‌الحسنه و سپرده‌گذاری، تسهیلات مزارعه، تسهیلات سلف، تسهیلات فروش اقساطی، تسهیلات اجاره به شرط تملیک، تسهیلات جعاله، تسهیلات مسکن، تسهیلات ازدواج، تسهیلات خرید کالای بادوام، تسهیلات خرید خودرو و تعویض خودرو فرسوده، تسهیلات سرمایه‌گذاری مستقیم. در این نوشتار سعی می‌شود توضیح مختصری درباره هر کدام از انواع تسهیلات و وام بانک ملی ارائه شود.

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

وام بانک ملی به قدمت تاریخچه بانک ملی 

وام بانک ملی یکی از وام های قدیمی در کشورمان است که قدمت اش به تاسیس بانک بر می گردد. بانک ملی در سال ۱۳۰۷ کار خود را به طور رسمی در تهران آغاز نمود. این بانک در سال ۱۳۱۸ اولین صندوق پس‌انداز  خود را تأسیس نمود همچنین اولین مجله اقتصادی ایران که درباره با آمار، اقتصاد و امور مالی ایران است نیز توسط مدیران بانک ملی در سال ۱۳۱۳ منتشر شد.

شعبه فلاحتی بانک ملی 

بانک کشاورزی که امروزه بانکی مستقل به شمار می‌رود تا سال ۱۳۳۸ به عنوان شعبه فلاحتی بانک ملی مشغول به کار بود که با توسعه دامنه معاملات این شعب در این سال از بانک ملی جدا و با نام بانک کشاورزی مشغول به فعالیت مستقل شد.

جدایی فعالیت های بانک مرکزی از بانک ملی

در این سال همچنین بانک مرکزی با تقبل مسئولیت‌هایی که تا آن زمان بر عهده بانک ملی بود، از جمله؛ انتشار اسکناس و تنظیم جریان پولی کشور، از بانک ملی جدا گشته و با عنوان بانک مرکزی در سال ۱۳۳۹ فعالیت رسمی خود را آغاز نمود. این بانک امروزه بیش از ۳۰۵۴ شعبه در داخل کشور دارد.

وام بانک ملی و هدف بانکداری اسلامی

عملیات بانکی در بانک ملی با تکیه بر سیستم بانکداری اسلامی بدون ربا و بر پایه رشد اقتصادی محرومان و مستضعفان فعالیت بانکی خود را ادامه می‌دهد.

وام بانک ملی- وام قرض‌الحسنه و سپرده‌گذاری بانک ملی

وام قرض‌الحسنه قراردادی است که بر اساس آن قرض‌دهنده (بانک)؛ وجه پولی معینی را با شرایط خاصی به قرض‌گیرنده (شخصیت‌های حقیقی یا حقوقی) واگذار می‌کند.

منابع مالی وام قرض الحسنه

منابع مالی جهت اعطای وام قرض‌الحسنه همواره محدود است و به همین دلیل بانک‌ها این وام‌ها را در جهت مصارف محدودی اعطا می‌کنند. وام بانک ملی که در قالب قرض‌الحسنه به اشخاص حقیقی و حقوقی واگذار می‌شود.

منابع مصرف وام قرض الحسنه

به منظور ایجاد اشتغال در شرکت‌های تعاونی (غیربازرگانی و معدنی)، افزایش تولید در واحدهای تولیدی و کارگاه‌ها، رفع حوائج ضروری اشخاص حقیقی مانند تأمین مخارج جهیزیه و ازدواج، درمان بیماری‌های صعب العلاج و پرهزینه، تعمیر و تهیه مسکن، کمک هزینه یا بورسیه تحصیلی، ساخت مسکن در روستاها و برخی موارد محدود دیگر…

منع مصرف وام قرض الحسنه

این وام به کارکنان رسمی و قراردادی مشغول به کار در بانک‌ها تعلق نمی‌گیرد؛ اما کارمندان بازنشسته بانک‌ها می‌توانند از تسهیلات قرض‌الحسنه وام بانک ملی بهره‌مند شوند. همچنین اولویت پرداخت وام بانک ملی که به صورت قرض‌الحسنه اعطا می‌شود به افرادی است که حساب سپرده قرض‌الحسنه در بانک‌ دارند.

دلیل شرایط سخت وام قرض الحسنه ایی

با توجه به اینکه کلیه وام‌های اعطایی از سوی بانک‌ها از منبع سپرده‌گذاری‌های قرض‌الحسنه عمومی و بودجه‌های دولتی تأمین می‌شود، لذا منبع مالی وام بانک ملی نیز مانند بسیاری از منابع مالی دولتی، جزء بیت‌المال به شمار رفته و لذا جهت صیانت از اعتماد عمومی، بانک‌ها خود را موظف به وضع شرایط سخت‌گیرانه‌ای بر وام‌های اعطایی می‌نمایند.

مدارک مورد نیاز

فهرست مدارک و شرایط مورد نیاز برای احراز صلاحیت جهت دریافت وام را می‌توان از شعب بانک ملی و یا مراجعه به سایت‌ رسمی بانک جویا شد.

وام ضروری قرض الحسنه ایی

وام قرض‌الحسنه ضروری نیز نوع دیگری از وام بانک ملی است. موارد مصرف این وام نیز همانند وام قرض‌الحسنه است. سقف این وام ۱۵ میلیون تومان است و نیازی به سپرده ندارد. سود این وام بر اساس تعرفه بانک تعیین خواهد شد.

مشمولین وام قرض الحسنه ضروری

این وام به اشخاص حقیقی با حداقل ۱۸ سال سن تعلق می‌پذیرد. چنانچه این وام به منظور کمک‌هزینه ازدواج به شخصی تعلق گیرد، فرد می‌بایست در سال اول عقد اقدام به دریافت این وام کند؛ این وام به اشخاصی که ازدواج مجددشان است تعلق نمی‌پذیرد. اقساط بازپرداخت وام بانک ملی در قالب قرض‌الحسنه، ماهیانه و به مدت حداکثر ۳ سال می‌باشد. این اقساط ۳۶ ماهه بوده و از زمان دریافت وام محاسبه می‌شود.

ضامنین وام قرض الحسنه ایی بانک ملی

تعداد نفراتی که قرار است ضمانت وام قرض‌الحسنه بانک ملی را برای متقاضی وام بر عهده گیرند وابسته به میزان تسهیلاتی است که شخص دریافت می‌کند. تهیه ۳ عدد تمبر مالیاتی از بانک ملی جهت عقد قرارداد وام بانک ملی ضروری است.

طرح بانک ملی ایران- ویژه مسکن

بانک ملی به منظور تحقق رؤیای خانه‌دار شدن مشتریان، طرح ویژه وام مسکن را ارائه نموده است. در این طرح که با عنوان «حساب سپرده سرمایه‌گذاری خاص گواهی مسکن» نام‌گذاری شده است.

طرح ویژه مسکن بانک ملی و سه روش

سپرده‌گذاران قادر خواهند بود علاوه بر بهره‌مندی از سود سپرده کوتاه‌مدت خود، از اوراق گواهی حق تقدم جهت برخورداری از تسهیلات مسکن نیز بهره‌مند شوند. در این طرح حساب سپرده سرمایه‌گذاری مانند سپرده کوتاه‌مدت افتتاح می‌شود. طرح ویژه مسکن بانک ملی در قالب ۳ طرح و با توجه به مبلغ سپرده و مدت سپرده نزد بانک ارائه شده است. افراد می‌توانند با تطبیق شرایط خود با طرح‌های پیشنهادی، یکی از آنها را انتخاب نموده و نسبت به افتتاح سپرده اقدام کنند.

طرح اول وام ویژه مسکن

در طرح شماره ۱؛ حداقل مبلغ مانده جهت افتتاح حساب ۱۶۰ میلیون ریال؛ معادل ۱۶ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. این مبلغ باید حداقل به مدت ۱ ماه نزد بانک سپرده شود. نرخ سودی که به این سپرده تعلق خواهد گرفت ۱۰ درصد است و به ازای هر ۱۸۲ میلیون ریال، یک سهم اوراق گواهی مسکن به صورت ماهیانه به فرد اعطا خواهد شد.

طرح دوم وام ویژه مسکن

در طرح شماره ۲ نیز حداقل مبلغ مانده برای افتتاح حساب نزد بانک همان ۱۶۰ میلیون ریال،‌ معادل ۱۶ میلیون تومان در نظر گرفته شده که باید دست کم به مدت ۳ ماه نزد بانک سپرده شود. نرخ سودی که به این سپرده تعلق می‌پذیرد ۱۲ درصد است و حداقل مبلغ سپرده برای دریافت یک سهم اوراق به صورت ماهیانه، ۲۲۳ میلیون ریال می‌باشد.

طرح سوم ویژه مسکن

در طرح شماره ۳؛ حداقل مبلغ سپرده نزد بانک، ۵۰ هزار ریال بوده و نرخ سود این سپرده‌ها نیز ۱۰ درصد خواهد بود. شرایط طرح شماره ۳ در جدول زیر قابل مشاهده است.

حرف تا عمل بانک ها

ذکر این نکته ضروری است که همواره فاصله بین تبلیغات و واقعیت زمین تا آسمان است؛ وقتی صفحات اینترنتی بانک‌ها را جستجو می‌کنیم به موارد بسیار جذاب و فریبنده‌ای از انواع تسهیلات و وام‌ها برمی‌خوریم؛ در حالی که وقتی برای اقدام به دریافت این تسهیلات به بانک مراجعه می‌کنیم با چنان روال پر پیچ و خم و پردردسری مواجه می‌شویم که اغلب حاضر به انصراف از دریافت وام خود خواهیم شد!

وام چی میان بر برای رسیدن به وام مورد نظر

وام‌چی؛ در تلاش است فاصله میان این تبلیغات و واقعیت موجود را کاسته و امکان دریافت وام را برای متقاضیان حتی‌المقدور فراهم سازد. با وام‌چی همراه شوید.

فهرست وام های فروشی

در انتها برای دسترسی به فهرست وام‌های فروشی موجود در سایت وام‌چی، بر روی دکمه زیر کلیک نموده و با صاحبین آگهی‌های وام ثبت‌شده برای فروش در سایت، تماس حاصل نموده و با آنها وارد معامله شوید.سایر منابع و مطالب مرتبط با شرایط وام زنان خانه دار بانک ملی [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
vamchi.com .
شرایط دریافت وام بانک ملی [ سال 99 ] | وام چی

بانک ملی به منظور تحقق رؤیای خانه‌دار شدن مشتریان، طرح ویژه وام مسکن را ارائه نموده است. در این طرح که با عنوان «حساب سپرده سرمایه‌گذاری خاص گواهی مسکن» نام‌گذاری ... ادامه...


sepordegozar.blog.ir .
وام بدون ضامن بانک سینا برای خانم‌های خانه‌دار و شاغل. :: سپرده گذار

Aban 17, 1398 AP — جوایز قرعه کشی بانک ملی 96 ... وام بدون ضامن بانک سینا برای خانم‌های خانه‌دار و شاغل. ... سپرده بلندمدت ۶ درصد در بانک سینا که به‌عنوان ضمانت وام نیز محسوب می‌شود، می‌توانند متناسب با شرایط تا سقف ۲ میلیارد ... وام برای زنان خانه‌دار ... ادامه...


www.rade.ir .
تسهیلات ویژه بانوان خانه‌دار یا شاغل بانک سینا (طرح یاس) | رده ...

Aban 12, 1399 AP — سقف وام. 20,000,000 تومان. در این طرح بانوان خانه می توانند کارت اعتباری 10 میلیونی و بانوان شاغل کارت اعتباری 15 یا 20 میلیون تومانی دریافت ... ادامه...


www.rade.ir .
تسهیلات یاس بانک سینا ویژه بانوان بدون نیاز به سپرده‌گذاری و ...

Aban 23, 1398 AP — به‌عنوان خانم شاغل یا خانه‌دار شاید شما هم به این فکر افتاده باشید که برای ... اگر شما هم نیازمند دریافت وام هستید می‌توانید از طرح تسهیلاتی یاس بانک سینا که ... بر اساس شرایط اشتغال خود (خانه‌دار یا شاغل) درخواست تسهیلات بدهید. ادامه...


banker.ir .
تسهیلات ویژه بانک ملت به بانوان - بنکر

در طرح پرنیان ارائه شده از سوی بانک ملت ویژه خانم‌ها، خدماتی چون؛ سپرده کوتاه‌مدت ... درمان تکمیلی پرنیان، کارت اعتباری به مفهوم واقعی و صدور بیمه نامه با شرایط ویژه عرضه می‌شود. ... سرمایه ‌داری رفاقتی و غارت منابع ملی ... جزئیات ۶ نوع وام خرید خانه ... ادامه...


bmi.ir .
طرح ویژه مسکن بانک ملی ایران

طعم شیرین صاحب خانه شدن را با طرح ویژه مسکن بانک ملی ایران تجربه نمایید. ... خانه دار شدن رویایی است که هر خانواده ای از ابتدای تشکیل بنیان اولیه برای تحقق آن برنامه ریزی می نماید. بانک ملی ... شرایط حساب سپرده سرمایه گذاری خاص گواهی مسکن. ادامه...


bankvam.com .
وام 20 میلیونی بانک ملی دریافت وام فوری ( 48 ساعته ) از بانک ملی

وام 20 میلیونی بانک ملی اگر قصد دریافت وام با کم ترین سود ممکن را دارید توصیه می شود هرگز این مطلب ... خانه / انواع وام بانکی / وام ۲۰ میلیونی بانک ملی ... با توجه به شرایط سخت دریافت این نوع وام و مدت انتظار بالای آن برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم. ادامه...


bankvam.com .
شرایط وام کالا بانک ملی دریافت وام کالا فقط در 24 ساعت با سود ...

شرایط وام کالا بانک ملی در این مطلب شرایط دریافت وام کالا از بانک ملی در سال 1399 می پردازیم توصیه می شود این مطلب را هرگز از دست ... خانه / انواع وام بانکی / شرایط وام کالا بانک ملی ... برای خرید کالا می‌توانید از اکثر بانک‌های ایران وام بگیرید. ادامه...


www.eghtesadonline.com .
بانوان چگونه می توانند با مبالغ پس انداز ماهیانه خرد وام قرض ...

Azar 11, 1398 AP — بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف ارزش‌آفرینی بیشتر برای جامعه زنان کشور و توانمندسازی بانوان خانه دار و ... پس انداز مطابق با شرایط و ضوابط اعلامی، علاوه بر استفاده از خدمات بانک، از تسهیلات قرض الحسنه بهره مند می گردند. ... شاهین؛ ایمن‌ترین خودروی ملی ایران/ موفقیت سایپا شاهین در تست تصادف ECE R95 اروپا ... ادامه...


rasanebank.com .
طرح آذین بانک سینا : وام سود ۵ درصدی بدون ضامن ویژه بانوان

Shahrivar 11, 1398 AP — رسانه بانک و بیمه :: بانک سینا در طرح جدید آذین تسهیلات پنج درصدی را در ... کارت اعتباری ویژه بانوان شاغل و خانه دار ... که به عنوان ضمانت وام نیز محسوب می شود، می توانند بسته به شرایط تا سقف ۲ ... سه اقدام مهم بانک مرکزی در سال جاری/ تامین ارز ۲۱.۷ میلیارد دلاری واردات · صنایع اشباع شده در فهرست سیاه وام بانکی . ادامه...


www.bankavl.com .
وام و تسهیلات بانک ملی - بانک اول

Mordad 24, 1399 AP — با توجه به ضوابط حاكم اعطا مي نمايد. وام قرض الحسنه : ۱- قرض الحسنه ازدواج. شرایط و مقررات: متقاضی مقیم محل بوده و در محدوده شعبه ... ادامه...


www.bki.ir .
طرح‌ بانوی ایرانی - بانک کشاورزی

یکی از ضرورتهای مهم زندگی زنان در جامعه ، آشنایی با خدمات متنوع بانکی و استفاده از تسهیلات آن است زیرا آشنایی کامل با این خدمات و دسترسی آسان تر زنان به منابع ... ادامه...


www.banksepah.ir .
در مورد تسهیلات و تعهدات - بانک سپه

... در مورد خدمات الکترونیک · در مورد سپرده های مدت دار · در مورد سفر کارت ملی · در مورد سهام عدالت ... درمورد انواع وام ها و وام قرض الحسنه توضیح دهید. ... شرایط استفاده از تسهیلات در بانک سپه ویژه اعضای هیأت علمی دانشگاه ها را توضیح دهید. ... تومان) با دوره بازپرداخت حداکثر پانزده سال و مطابق سیاست ها و ضوابط اعتباری بانک مرکزی ج.ا.ا. ادامه...


www.55online.news .
وام مسکنی که مُسکِن هم نیست| با چند سال پس انداز خانه‌دار شویم؟

Mehr 8, 1399 AP — بانک مرکزی روز گذشته گزارشی از وضعیت تسهیلات بانکی در ۵ ماهه نخست امسال را اعلام کرد که بر اساس آن، ۵۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی ... ادامه...


kilid.com .
آنچه باید از شرایط وام مسکن یکم بدانید | کیلیدمگ

یکی از راه‌های خانه‌دار شدن گرفتن وام مسکن یکم از بانک مسکن است که به افرادی تعلق می‌گیرد ... شرایط وام مسکن یکم; وام مسکن یکم بدون سپرده; پرداخت تسهیلات توام با اوراق ممتاز ... اصل و تصویر کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه‌ی خریدار و فروشنده; قبض برق ... ولی ترجیحا خانه نداشته باشید بهتر است تا دین مادر زن به گردن آدم باشد. ادامه...


bimebazar.com .
بازنشستگی زنان خانه‌دار با ۱۰ سال سابقه (تامین اجتماعی) | بیمه ...

اگر قصد دارید تحت عنوان زنان خانه‌دار بیمه شوید و مستمری دریافت کنید، کافیست به یکی از شعب سازمان ... بازنشستگی با بیمه‌های عمر “ملت” و “پارسیان” ... بازنشستگی ؛ شرایط و ضوابط لازم برای بازنشسته شدن ... زمان که بخواهید میتونید متوقفش کنید و کل مبلغ واریزی و سودشو پس بگیرید تازه امکان وام بدون ضامن و ثیقه هم دارند. ادامه...


www.baeghtesad.com .
زنان شاغل در منزل می توانند 50 میلیون تومان وام مشاغل خانگی ...

Mordad 4, 1399 AP — طبق اعلام سازمان ملی توسعه مشاغل خانگی زنانی که مشاغل خانگی دارند می توانند 50 ... به یک منبع مهم اشتغال و درآمد به ویژه برای زنان تبدیل شده است و افراد با کار در خانه ... مردم در شرایط حاضر به شمار می رود و به دلیل رعایت پروتکلهای بهداشتی و منع ترددها می ... مشکلات شرکت نفت و بانک مرکزی لیبی بر سر پول نفت ... ادامه...


address.ir .
شرایط جدید بانک مسکن برای متقاضیان وام مسکن ۹۸ چیست؟ - آدرس

Tir 3, 1399 AP — بانک مسکن تسهیلات خرید خانه را به دو صورت وام مسکن یکم و وام اوراق در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. علاوه بر این، در حال حاضر بانک ملی و بانک سامان ... ادامه...


tejaratgardan.ir .
انواع وام قرض الحسنه فوری با جدول اطلاعات کامل - تجارت گردان

Farvardin 15, 1399 AP — خانه · اقتصادی ... اگر به دنبال دریافت وام قرض الحسنه فوری با سود کم و اقساط بلند مدت هستید این مطلب ... در ادامه طرح‌ها و شرایط تسهیلاتی این دو بانک و دیگر بانک‌ها را به شما معرفی خواهیم ... نرخ سود وام, متغیر و مطابق تعرفه بانک ملی. ادامه...


divar.ir .
شرایط وام مسکن بانک ملی یا طرح ویژه مسکن بانک ملی ... - دیوار

4 days ago — در این مطلب با شرایط دریافت آن و وام جعاله بانک ملی آشنا می‌شوید. ... آیا وام مسکن بانک ملی می‌تواند مسیر خانه‌دار شدن را برای خانواده‌ها هموارتر کند؟ ادامه...


www.bbc.com .
وام ودیعه اجاره مسکن در ایران چیست و به چه کسانی می‌رسد؟ - BBC ...

Mehr 24, 1399 AP — اما این تسهیلات با عنوان وام ودیعه مسکن چقدر است و به چه کسانی تعلق می گیرد؟ ... به گونه‌ای است و شرایط در بازار مسکن چنان تغییر کرده است که خانه‌دار شدن ... بر اساس گفته‌های عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی، گیرندگان ... این وام مشروط به آن است که حداقل سن زن خود سرپرست متقاضی تسهیلات ۳۵ سال باشد. ادامه...


kamapress.com .
حق بیمه زنان خانه دار ماهیانه چقدر است؟ - کاماپرس

Tir 10, 1399 AP — بیمه زنان خانه دار دغدغه بسیاری از زنان و مادران کشور است و برای رفع ... برخورداری از پوشش بیمه زنان خانه‌دار مانند بسیاری از شرایط بیمه‌های دیگر تابع شرط سنی است. ... بر اساس اعلام رئیس جمهور و رئیس کل بانک مرکزی وام یک می. ادامه...


www.gostaresh.news .
زنان سرپرست خانوار در اولویت واگذاری مسکن - گسترش نیوز

Mordad 27, 1399 AP — وزیر راه و شهرسازی گفت: از ۹۳۰ هزار متقاضی طرح مسکن ملی، ۶۳ هزار نفر ... وزیر راه آمار بانک مرکزی را زیر سوال برد ... اسلامی ادامه داد: در مرحله اول ثبت نام مسکن ملی به میزان طرفیت آماده شده ... با سازمان‌های حمایتی تفاهم‌نامه منعقد کردیم و با تعرفه و با یارانه خاص و با وام بلاعوضی که به آنها تعلق می‌گیرد خانه دار خواهند شد. ادامه...


banki.ir .
آشنایی با وام بانک ملی - بانکی

Mehr 1, 1398 AP — فهرست مدارک و شرایط مورد نیاز برای احراز صلاحیت جهت دریافت وام را ... بانک ملی به منظور تحقق رؤیای خانه‌دار شدن مشتریان، طرح ویژه وام مسکن را ... ادامه...


www.borna.news .
شرایط دریافت وام خود اشتغالی - خبرگزاری برنا

Ordibehesht 10, 1399 AP — افراد برای دریافت وام خوداشتغالی باید در صندوق کارآفرینی امید ... برگزیدگان مسابقات مهارت ملی، برگزیدگان جشنواره‌ خوارزمی و مخترعین هستند. ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر